Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

andreahrbacova
22. pro 2008

Ahojky holky,v každém jídle je něco škodlivé,takže hurá na anorexii 😀
nesmíme to brát tak vážně,raději nečíst takové články.Já kromě těm ohroženým potravinám jako jhsou ty plísňové sýry tak jím všechno

laska.nezna.hranic
22. pro 2008

ahoj holky. tak koukám, že koktejl opravdu letí, já si ho dělám každou chvíli. ale to teda bylo i před těhu. akorát jsem zjistila, že mi ten ponorný mixer nějak odchází, ach jo 😒
jak píše andrea, to by člověk nemohl nic. já četla i o škodlivosti vody z vodovodu. pila jsem ji vždycky, balenou si kupuju jen pokud jsem na cestách. dřív takovéhle věci lidi neřešili a taky žili 🙂

luccii
autor
22. pro 2008

holky, ja nejim vsechny nepasterizovane syry, omezila jsem bylinky a koreni, snazim se jist zdraveji, ale ted pred Vanocemi to jde jen ztuha 😉

vite, ze od ted pribira mimco po nekolik tydnu kazdy tyden 50 g? a nyni ma cca 100 g 🙂

stale balim darky - je to nekonecne 😅

luccii
autor
22. pro 2008

jo a vodu z vodovodu piju prekapanou pres fitr Brita... ta primo z vodovodu mi nechutna

jo a zapomnela jsem dodat, ze nejim syrova a nedovarena vajicka, takze i majonezu a vsechny syrove ryby

andreahrbacova
22. pro 2008

lucii ty máš tolik dárků?Tak já letos mám pro každého jen maličkost 🙂
ten nejdůležitější dárek pro všechny nosím pod srdíčkem

luccii
autor
22. pro 2008

andreo, s manzelem si davame jen malickost, nejvetsi darek prece cekame 😉
rodine davame spoustu malych darku a ty balim ja 😅

luccii
autor
22. pro 2008

nejde nedat, kdyz dostavame 😉 navic ja obdarovavam moc rada 🙂

andreahrbacova
22. pro 2008

já taky ráda dávám dárekčy,ale letos mě toho moc nenapadá,a hlavně už se nakupuje pro miminko,takže penízky rychle letí komínem

andreahrbacova
22. pro 2008

cos třeba nakoupila proi taťku?u mě každý rok velkým oříškem

andreahrbacova
22. pro 2008

a už nakupuješ pro miminko,nebo ještě ne?

luccii
autor
22. pro 2008

andreo, ja pro mimco jeste nic nenakoupila a obleceni budu nakupovat asi jen v bazaru, maji tam pry hezke temer neonosene vecicky a podstatne levnejsi...

pro tatku vynikajici vino (to on oceni), koenzyn Q10, zensen, slivovici... pro druheho rachejtle, to same vino a vodu po holeni

andreahrbacova
22. pro 2008

tak já oblečení nakupuji v s ekáčích a už mám pěkně velkou hromadu,začala jsme nakupovat po skončení třetího měsíce,nechci toho mít pak naráz moc,protože prcek toho hodně potřebuje,když jsem si tak dělala předběžný seznam,tak máme ještě kus cesty před sebou

luccii
autor
22. pro 2008

andreo a nechces se o ten seznam podelit? ja zatim nevim, co vsechno musim poridit...

andreahrbacova
22. pro 2008

no já ho nemám celý,jen tak co mě v hlavě napadlo,ale o svátcíh to sepíšu podle netu,když si najedeš na výbavičku pro miminko,tak tam najdeš co všechno potřebuješ pro mimi,a pak i do porodnice a tak.Tak si k tomu sednu a vše důkladně sepíšu,taky si chci udělat pořádek v těch oblečkách co už mám,ať vím na co se pak mám zaměřit

luccii
autor
22. pro 2008

ok 🙂
a mas obleceni jen na prvni mesice?

luccii
autor
22. pro 2008

budes kupovat odsavacku? a mas nekoho, po kom budes obleceni dedit? ja ne

andreahrbacova
22. pro 2008

nene,když nakupuji v sekáči za pár kaček,tak koc nepřemýšlím,líbí si mi to tak to vemu,takže mám i od třech měsíců výš,když bodyčka stojí dvacku tak je to superní cena,a proto to chci přes svátky nějak dát do kupy a podívat se čeho kolik mám,abych po Novém roce mohla začít dokupovat toho čeho mám málo.Chci ve slevách nakoupit i nějaké nové oblečky. 😉
a na těch různých stránkách je toho opravdu moc,přes svátky si k tomu sednu a všechno si sepíšu

kacenka1977
22. pro 2008

ahoj holky, taky sem asi už patřím když jsem 15 tt
už jste vybíraly kočárky? Mě se líbí 3 cross a co vám? 🙂

andreahrbacova
22. pro 2008

ahoj kacenko my máme vybranou tojkombinaci Cortinu v oranžovo černé barvě
a jinak vítej mezi námi, i když já už pomalu pojedu na pátý měsíc

kacenka1977
22. pro 2008

a na pátý měsíc je taky samostatná diskuze? Zatím jsem si jí nevšimla.
Tu Cortinu má kamarádka z práce - docela dobrá, už jsem s ní i jela, ale po městě, samý obrubník nahoru a dolu - je to trojkolka, vadilo mi, že má plastová kolečka, byla jsem s tou trojkolkou dost nejistá - přítelovo švagrová má Jane - taky trojkolku, ale kola nejsou tvrdá a zdá se mi lépe ovladatelná
četla jsi na to nějaké recenze?

luccii
autor
22. pro 2008

kacenko vitej 🙂 u me vede zatim fialovy implast bolder 4 (http://www.kocarky.cz/kocarek-implast-bolder-4....) ci X-lander XA

andreahrbacova
22. pro 2008

ne není,tady tahle diskuze se taky založila posléze,no ona je diskuze druhý timestr
no právě že od přítele známí ji mají,a s trašně si ji pochvalují,ale myslím,že se rozhodnout můžeme kdykoliv,protože kočárek s ebude kupovat jako naposled
a ty už nakupuješ ve velkém? 😉

luccii
autor
22. pro 2008

andrea uz je skutecne v 5.mesici, ale na nej tu zatim diskuze neni, i takhle je pomerne nova 😉

andreahrbacova
22. pro 2008

jé lucii napsaly jsme to stejně 😀 😉

luccii
autor
22. pro 2008

jj vidim 🙂

kacenka1977
22. pro 2008

převlékla jsem postele, dala prát prádlo a umyla jsem nádobí a jsem zpět 🙂
luci - zatím nemám na mimi vůbec nic - ale kočárek bych chtěla mít vybraný, abych věděla, na jaký se mám zaměřit a čekat na slevy nebo super akce - ten implast bolder 4 je fakt pěkný - líbí se mi ten černo černobílekvětovaný - nevíš, jestli jde sedačka nastavit po i proti směru jízdy?
to u 3 cross jde a má podobné barvy a asi i cenu
jinak fakt jsem ještě nic nekoupila, jsem pověrčivá a nakupovat začnu až poté, kdyby mi doktor po těch druhých testech na vrozené vady řekl, že je to OK - na ty testy jdu 5.1.09 a výsledky se porovnávají s těmi z 12 tt - taky vám ty odběry dělali dvakrát? - mě to dr. nabídl, že prý jestli chci, tak mi je udělají i ve 12 tt a pak v 16 tt to prý dělají všem a výsledky se pak porovnávají a mají prý větší vypovídací schopnost - nic jsem za to neplatila a vy?
tak dobrou noc a snad zítra pa 🙂
do práce nejdu, mám ode dneška dovolenou 🙂

andara
23. pro 2008

Kacenko - taky jsem mela 2x ty odbery, ty ve 12tt jsou pry presnejsi nez tripl testy v 16tt 😉 Mne vysly oboje v poradku a 29.12 jdu na velky ultrazvuk.Jinak ja uz pomalu nakupuju, prvni oblecky jsem dostala od kamosky a ted na nakupu koupila deku,ponozticky a bodycko a manzel na aukru koupil sadu do postylky (mam v albu).
A kocarek? Jelikoz bydlim na vesnici a u lesa, tak potrebuju poradnej do terenu - tento mam ozkousenej,ma ho svagrova akorat oranzovej : http://www.detatko.eu/zbozi/4329/Kocarek-Babyac....
Jo a za testy v tom 12tt jsem platila 250Kc.Coz je parada,kdyz nekdo plati i pres tisicovku. 😒

andreahrbacova
23. pro 2008

ahojky holky tak ja za ty genetické testy ve 12tt jsem nepaltila nic,tak jsme byla šťastná.Já jsme začala nakupovat po třech měsících,když to nejhorší je za sebou

kacenka1977
23. pro 2008

já jsem taky za ty testy ve 12 tt neplatila nic, jen mi ten den vzali 4 zkumavky krve a vystavili mi těhu průkazku, ale nedali mi jí, až skoro po 14 dnech až tam sestřička zapsala výsledky těch testů - naposledy jsem prý platila těch 30 Kč
andara - taky bydlíme na vesnici u lesa, podívám se na ten tvůj vybraný kočárek, zda by se mi taky nehodil 🙂

andreahrbacova
23. pro 2008

tak holky zítra máme Štědrý den,už máte všechno nachystané?
andaro chci se zeptat,ty už cítíš pohyby?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru