Tetování při kojení - je to bezpečné?

monikaah
10. říj 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli můžu jít na tetování když budu kojit. Mám termín na přelomu ledna a února. A pak by jsem chtěla třeba nějak za půl roku na tetování.

terry1512
10. říj 2018

@monikaah za mě ne. Profík by to ani neměl udělat.
Mě se taterka vždy ptá zda kojim.
Odložte to až nebudete kojit.

monikaah
autor
10. říj 2018

@terry1512 já mám třeba už jedno tetování na krku a tater se mě kdysi vůbec neptal zda kojim nebo ne. A myslím si že ani teď by se mě nikdo neptal protože vypadám dost mlade a vůbec nevypadá moc jako budouci maminka 😁

tulikiss
10. říj 2018

Ptát by se měl vždy pokud je profík. Během kojení jsou v těle zblbnuty hormony a výsledek pak může být hrůza.

leniczka23
10. říj 2018

Nemel by to.udelat z jednoho jedineho duvodu, aby si nechytla nahodou infekci a je to stejny duvod jako se nema ttovat pri kojeni..o hormonech to.fakt neni. V tehu bych nesla ale pri kojeni klidne.

verunkanatalka
10. říj 2018

Mám tatera kamaráda a on se mě když jsem u něj byla na kérce ptal,jestli dceru ještě kojím..Prý kdybych kojila,tak by mě netetoval...Nevím jak by to bylo kdybych kérku nechtěla na klíční kost.Třeba je to ovlivněný kam tetování chceš..Nevím no..

semanren
10. říj 2018

@monikaah tetování odložte na období po kojení. Tohle je věc, která může počkat

veraakubik
10. říj 2018

Přesně tak..Taky vypadám mlade,nevypadam jako maminka od 4 dětí a kdyz jsem na tetování šla,dokonce jsem podepisovala ,,smlouvu,, ze nejsem m těhotná a ani nekojim a další informace byly na tom papíře-zda nejsem nějak nemocná a tak..Takže pokud je to tater s velkým T tak by kojící tetovat určitě neměl..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru