Tlaky do konečníku ve 23tt, máte to některá z vás?

ajurka
2. lis 2013

Ahoj holky chtěla bych se na něco zeptat. Jsem ve 23. týdnu a pociťuji takové bodavé tlaky do konečníků. Máte to některá z vás?? Prosím co by to mohlo být? Děkuji předem

ajurka
autor
2. lis 2013

Prosím najde se tu někdo kdo měl stejný problém??? 😕

lennittka
2. lis 2013

Ahoj, to je úplně normální 🙂 Tvoje tělo, hlavně děloha se připravuje na porod a bude Tě to tlačit.. Trápilo mě to samé, dokonce jsem měla hemoroidy, ale už je to dobré..

ajurka
autor
2. lis 2013

@lennittka takže se nemusím bát předčasného porodu??? ☹

lennittka
2. lis 2013

@ajurka To určitě ne 😉 Já taky hned plašila, jsem tam dole i celá oteklá, trochu to víc tlačí a bolí, když sedím chvilku na bobku při nějaké práci, apod.

ajurka
autor
2. lis 2013

@lennittka Tak děkuji.. 🙂

ajurka
autor
2. lis 2013

@lennittka raději při další kontrole to řeknu svojí lékařce..

lennittka
2. lis 2013

@ajurka To určitě, za to zeptání nikdy nic nedáš 😉

ajurka
autor
9. lis 2013

@lennittka Chci se zeptat stále mě to trápí... řekla si to svému gynekologovi, že máš s tím problém??? Pokud ano co ti na to řekl???

lennittka
9. lis 2013

@ajurka Ahoj, ano řekla, prohlídnul mě, prohmátnul, řekl, že je vše v pořádku a je to naprosto normální 😉
Ty už jsi na kontrole byla ? Mně se udělal i hemoroid, kolem toho 24. týdne to bylo vážně nepříjemné, teď je to lepší, jsem oteklá i na pochvě samozřejmě.
Něco jiného by bylo, kdyby tě hodně píchalo v břiše, tvrdlo dost často břicho, šly ti bolesti do zad a i do konečníku. Pokud jde jen o ty tlaky, tak se vážně nemáš čeho bát.

ajurka
autor
9. lis 2013

@lennittka Ještě jsem na kontrole nebyla jdu 14. jinak díky jsem ted klidnější

basice
15. pro 2015

Ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskuzi. Jsem ve 23 tt a několik dní mám takové divné tlaky na konečník, pocit, jako bych potřebovala na záchod, ale nepotřebuji. Také mě občas bolí kostrč. Máte některá z vás něco podobného nebo zkušenosti. V pondělí jdu k lékaři, tak se na to zeptám.

pekkaa
15. pro 2015

@basice taky to tak mam. Ale ja to mam mozna z toho, ze mi to tam dost tlaci a taky se mi zkracuje cipek☹.. Ale jinak nevim, mozna je ten tlak normalni tim, ze se proste zvetsuje deloha

basice
15. pro 2015

Taky si myslím, že to bude zvětšující se dělohou. U prvního těhu jsem to neměla, tak proto se ptám. Každé těhotenství je zkrátka jiné.

lamia
15. pro 2015

Já to mám taky, po větší námaze, po milování je to horší, je to růstem dělohy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru