Tlaky do konečníku ve 23tt, máte to některá z vás?

15. prosince 2015 
Ahoj holky chtěla bych se na něco zeptat. Jsem ve 23. týdnu a pociťuji takové bodavé tlaky do konečníků. Máte to některá z vás?? Prosím co by to mohlo být? Děkuji předem
2. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosím najde se tu někdo kdo měl stejný problém???
2. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je úplně normální Tvoje tělo, hlavně děloha se připravuje na porod a bude Tě to tlačit.. Trápilo mě to samé, dokonce jsem měla hemoroidy, ale už je to dobré..
2. lis 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennittka takže se nemusím bát předčasného porodu???
2. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka To určitě ne Já taky hned plašila, jsem tam dole i celá oteklá, trochu to víc tlačí a bolí, když sedím chvilku na bobku při nějaké práci, apod.
2. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lennittka Tak děkuji..
2. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennittka raději při další kontrole to řeknu svojí lékařce..
2. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka To určitě, za to zeptání nikdy nic nedáš
2. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lennittka Chci se zeptat stále mě to trápí... řekla si to svému gynekologovi, že máš s tím problém??? Pokud ano co ti na to řekl???
9. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka Ahoj, ano řekla, prohlídnul mě, prohmátnul, řekl, že je vše v pořádku a je to naprosto normální
Ty už jsi na kontrole byla ? Mně se udělal i hemoroid, kolem toho 24. týdne to bylo vážně nepříjemné, teď je to lepší, jsem oteklá i na pochvě samozřejmě.
Něco jiného by bylo, kdyby tě hodně píchalo v břiše, tvrdlo dost často břicho, šly ti bolesti do zad a i do konečníku. Pokud jde jen o ty tlaky, tak se vážně nemáš čeho bát.
9. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennittka Ještě jsem na kontrole nebyla jdu 14. jinak díky jsem ted klidnější
9. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskuzi. Jsem ve 23 tt a několik dní mám takové divné tlaky na konečník, pocit, jako bych potřebovala na záchod, ale nepotřebuji. Také mě občas bolí kostrč. Máte některá z vás něco podobného nebo zkušenosti. V pondělí jdu k lékaři, tak se na to zeptám.
15. pro 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basice taky to tak mam. Ale ja to mam mozna z toho, ze mi to tam dost tlaci a taky se mi zkracuje cipek.. Ale jinak nevim, mozna je ten tlak normalni tim, ze se proste zvetsuje deloha
15. pro 2015 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že to bude zvětšující se dělohou. U prvního těhu jsem to neměla, tak proto se ptám. Každé těhotenství je zkrátka jiné.
15. pro 2015 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám taky, po větší námaze, po milování je to horší, je to růstem dělohy.
15. pro 2015 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek