Tvrdnutí břicha v 15. týdnu těhotenství, zažily jste to?

Holky, zažila jste to některá? jsem v 15 tt a začalo mě hrozně tvrnout břicho a fakt to bolí 😞 voala jsem svýmu dr. a prý pokud to nepřejde, tak je prý nutná hospotalzace v nemocnici. Je to mé druhé těhu a u prvního jsem to teda neměla..
klaire22
13. lis 2013
hodně pomáhá magnezium, pila bych magnézii a třeba se to trošku zlepší. Když ne, tak holt jak říkal doktor 😞
lucifereeek
13. lis 2013
tak brzo ne, začalo mi to až v 21tt
lajla
13. lis 2013
Predevcirem vecer a vcera vecer....zvysim magnesko a uvidime...ale mi netvrdlo silne jen byly bolesti...ale ja se strasne namaham taham veci a malou do tretiho patra
milmic
13. lis 2013
Mě u obou těhotenství tvrdlo bříško od 16.týdne. Brala jsem magnezium, jestli pomáhalo - nevím. Brala jsem potom hodně vysoké dávky, bylo to takové nepříjemné tvrdnutí, až do porodu a pořád se to stupňovalo. Ale děti jsem donosila v pohodě a bez hospitalizace.
sylvka
13. lis 2013
mě to začalo taky okolo 16tt a taky až v druhém těhu.v prvním jsem to neznala.dr. mi předepsal megnezium,bylo to lepší,ale malej se narodil malinko dříve (36+3tt).
lenus202
14. lis 2013
Pokud tvrdnutí břicha není pravidelné a časový interval se nezkracuje, tak se prý nic neděje, ale pokud to máš často tak bych se poradila s doktorem, jinak magnézko, já začala brát spirulinu a zlepšilo se to.
lucccy
15. lis 2013
Břicho mi začalo tvrdnout kolem toho 15tt a tvrdlo až do konce i přes max dávky snad všech druhů magnézek, co lze předepsat. A i Dr. tě kvůli tomu bude víc hlídat - sledovat čípek. Rodila jsem v termínu.

Začni psát odpověď...

Odešli