URČENÍ POHLAVÍ MIMINKA Z ULTRAZVUKU. Co myslíte?

ematomasova
18. zář 2021

Zdravím, jsem ve 22 týdnu těhotenství a stále nevím pohlaví svého miminka. Mám fotku ultrazvuku myslíte že je to holčička nebo chlapeček? Prý se to pozná dle tvaru hlavičky.

kevi1
18. zář 2021

Doktor nevedel, ale miestne mamicky ti isto podla tvaru hlavy povedia 🤷🏻‍♀️

hellokatty
18. zář 2021

@ematomasova Zdravím, četla jsem, že se to dá snad poznat i z délky stehenní kosti (o hlavičce jsem nic neslyšela). Každopádně i toto mi doktorka spíše vyvrátila. Já na určení pohlaví čekala taky déle. Dozvěděla jsem se to až na 2. Screeningu (malá byla vždy v nevhodné pozici) a to ještě nebylo stoprocentní a tak mi nezbývalo než čekat na potvrzení až na další kontrole. Lékaři určují pohlaví pouze z toho co vidí mezi nožkama. Já z vašeho UZ také bohužel nic nepřečtu 🤷‍♀️. Myslím, že ale hlavní je, že bude prcek zdravý a pohlaví se určitě také za chvíli dozvíte. Přeji hodně štěstí 🙂

daasqua
18. zář 2021

Z tvaru hlavy nevím, ale holky mají štíhlejší tělo a delší nožky, ale není pravidlem. Já se u prvorozené pohlaví dozvěděla až v 34tt, moji doktoři stáli bez úplatků za houby v tomto. Proč ti to doktor neřekl, nebyl si jistý, mělo horší polohu?

ai30
18. zář 2021

Je to holka.

ematomasova
autor
19. zář 2021

@daasqua doktorka totiž sama neví co to bude 😀

ematomasova
autor
19. zář 2021

@hellokatty Děkuji 🙂 jsem už docela netrpělivá 😀

ematomasova
autor
19. zář 2021

@kevi1 Doktorka si není stále jistá co budu mít, ale každý mi říká, že to vypadá skoro na holku dokonce i na to prý vypadám 😀

kevi1
19. zář 2021

@ematomasova ked doktorka nevie, tak proste nebude vediet nikto iny pochop to. To, ako vyzeras, nie je absolutne smerodatne. Ani to, jak vyzera hlava alebo telo dietata.

maca917
19. zář 2021

@ematomasova to to ještě doktorka nezjistila ? Mě to řekli už ve 13 týdnu 😁 nebylo to sice jisté, ale trefil se.

ematomasova
autor
19. zář 2021

@maca917 právě že někomu to zjistí dřív 😀 asi to moje je špatně otočené 🙂

maca917
19. zář 2021

@ematomasova to je možné 😁 nojo napíná tě 😁

ematomasova
autor
19. zář 2021

@maca917 chce mě překvapit 😀

maca917
19. zář 2021

@ematomasova jojo 😁

markii30
20. zář 2021

No a.tohoto snímku nejde vidět mezi nohy 🤣😁 Takže těžko říct 😁 každopádně většinou když doktor váha je to holka protože se čeká jestli se tam náhodou něco někde neskrývá a neukáže se to později 😁 obě holky mi potvrdili až ve 20tt a chlapečka už mi řekl rovnou doktor ve 12tt jde to poznat zatím jen podle výklenku buď smereje dolů holka nebo nahoru kluk a tam už jsem hezký viděla jak směřuje nahoru 🙂

markii30
20. zář 2021

A pokud jsi netrpěliva tak zajdi na 3D ultrazvuk tam pokud bude mimco hezky nastaveno a půjde vidět mezi nožky tak ti to řeknou a uvidíš to na jisto 🙂

ematomasova
autor
20. zář 2021

@markii30 Moc děkuji určitě si tam zajdu 🙂

mmichaella
22. zář 2021

Me doktor ve 13tt řekl, co to bude podle vycnelku mezi nohama. Když smeruje dolu, je to holka, kdyz v prodloužení těla a spise nahoru, tak pry kluk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru