Pohlaví miminka. Co myslíte?

majulinkaa
10. lis 2023

Dobrý den, co si myslíte že to je za pohlaví... kamaradka dela ultrazvuky a ta mi rekla ve 20 tydnu ze to je holka pak kluk pak gynekolog holka a ve 30 tydnu mi rekla kamaradka že to je kluk na 99%, chtěla bych to strašně vědět abych mohla kupovat ne jenom neutrální věci ale buď růžový nebo modrý ...... fotky jsou vyfocení z 30 tydnu

krisstina93
10. lis 2023

A čeho jsou to fotky? Promiň, mě to připadá jak nějaká žába :D tady ani nedokážu určit, o jakou jde část těla. Nicméně nicméně pokud to nepoznaji ani odborníci, co ty utz dělají, tak my to tady taky těžko vykoumame. Kamarádka je gynekolozka?

majulinkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
chybadel
10. lis 2023

@majulinkaa tak to netusim co to je 🤪🤪😂 ale dobře té houpou teda.. to bych už dávno chtěla vědět .. 😂😂

krisstina93
10. lis 2023

@majulinkaa jestli kamarádka není gynekolog, tak bych věřila svému gynekologovi, který ta mimina zkouma každý den.

daasqua
10. lis 2023

Věř víc gynekologovi (i když samozřejmě nic není jisté), ten to viděl v reálu "za pohybu", ne jen z fotky. Já před 6 lety ukazovala fotku z UTZ a všichni říkali, že to bude kluk, že tam jsou velké kulky... No samozřejmě to byla holka 🙂 (gynekolog mi to tenkrát neřekl, chtěl úplatek).

majulinkaa
autor
10. lis 2023

To jo, ale spousta žensky které byly těhotné a chodili ke stejnému gynekologovi jako já,tak říkají že pohlaví neumí určit dobře, že to říka spatne tak nevím

1pomnenka
10. lis 2023

Ve 20. týdnu by měl gynekolog vidět, co to bude, měl by vidět založené pohlavní orgány. Pravda je, že může mít starý utz a nepozná nic, jen by odhadoval, kor když mimi nechce spolupracovat.

lovecanda
29. lis 2023

Mě se to z první fotky jeví jako holka, vidím kávové zrno. To, co vypadá jako pindík nad tím bude pupečník, v tomhle týdnů by byly krásně vidět varlata pod tím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru