V 18tt mě lechtá břicho, můžou to být první pohyby?

lucyanek
25. pro 2013

Mám takový dotaz, hledala jsem to tu, ale nenašla. Jsem v 18tt a začalo mě lechtat břicho. Může to být něco jako první "pohyby" mimina? Nebo to nic není? 😀

yagga
25. pro 2013

Řekla bych ,že to jsou první pohyby. Já měla něco jako praskání mýdlových bublin.

incognito
25. pro 2013

@lucyanek mam neco podobneho😉 tak asi to tak bude, uvidime😉)

lucieandrlova
26. pro 2013

V 18tt už klidně můžete cítit pohyby miminka. Já jsem v 17tt v noci vleže cítila jako když mi v břiše poletuje motýlek... 🙂

marrei
26. pro 2013

Mě občas jakoby svědilo břicho, a bylo to napínáním pokožky, jak bříško rostlo. Ale myslím, že to bylo později než v 18tt..... Takže pro jistotu mazat a mazat 🙂

lucifereeek
26. pro 2013

určitě jo, je to takové lehké dotýkání, něco jak bublinky, taky jsem to měla mezi 18-19tt, miminko dává o sobě vědět 😉

petulka_zdenda
26. pro 2013

Já jsem 16 tt a taky cítím takové ,,bublinky" a další zvláštní lechtání v břiše ... nedá se to přesně specifikovat,protože jsem nikdy nic podobného nezažila ,ale řekla bych,že to budou asi první pohyby 😉

pisjutynka
26. pro 2013

Určitě jsou to pohyby 😉 u mě to začínalo přesně tak, jak to popisuješ - bublinky v břiše.

svetluska17
8. led 2014

Ahojky Lucyanko, také jsem to měla v 18 tt a jak koukám tak jsme obě dokonce i v Květnu .. pěkné... taky jsem si první nebyla jistá, myslela jsem si furt že to jsou střeva a že to nepoznám ale jak se to objevovalo častěji tak sem byla jistější a jistější že je to to ONO .. je to krásný pocit, vid ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru