Ve 21tt mě dole v břiše tlačí, taky to tak máte?

verunatom
20. zář 2015

ahoj holky pohyby cítím pořád ale tak mě dole v břiše tlačí nejradši me je na zádech.taky to tak mate?co pak ve 40 tt ,není to zrovna přijemné....a postavovat se musím opatrně(

maudn
20. zář 2015

Mě bylo ve 40.tak hrozně, tlacilo mě všude, bricho,páteř, žaludek musíš vydržet

trampolina_89
20. zář 2015

ahoj verunatom, já sem ve 23 tt a mám to taky, nemůžu moc dlouho stát, sehnout se je taky už horší a začínají bolet záda...ale jak píše maudn přede mnou, musíme to vydržet ☹ co bysme pro ta naše zlatíčka v bříšku neudělali 😀

karlajasmine
20. zář 2015

To proste uz tak bude do konce 🙂 Me pomaha casto menit polohy (chvili stat, chvili chodit, chvili lezet atd), chodit na prochazky, do bazenu, hodne pit, nosit maximalne pohodlny obleceni (volny sukne, tehotensky elastaky..) ..Nejhorsi je pro me kdyz mi neco spadne na zem a mam se pro to sehnout, nebo kdyz si mam oblict ponozky nebo boty :D Ale vydrzela to kazda.. tak se to vydrzet rozhodne da 🙂

cattus
21. zář 2015

Miluju spani na brise. Nohuzel mrnousovi se to nelibi a dava mi to pekne kopanci najevo. Navic ted v dome probiha rekonstrukce kdy behem dne z niceho jic spusti sbijecka nebo zacnou neco vybouravat a to jsem teprve boxovaci pytel. Za dnesek jsem uz dostala takovych ran co snad ani ne za poslednich 14 dni co prcka citim. Navic delam v praci kde i vic nez 8 hodin stojim a dos casto se opru brichem o stul. Je to neprijemny, brisko boli a tlaci ale s tim nic neudelam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru