Výtok a bolest podbřišku v 15tt, co by to mohlo být?

nikola77
9. lis 2015

Ahoj holky...prosim,mate nebo jste mela některá z vás podobne problémy?Uz druhy den me trápí hnědý výrok a nepříjemná bolest v podbrisku.Je to spíše takové pichani a rezani v podbrisku...spise na pravé straně.Bojim se,co by to mohlo byt?

terez225
9. lis 2015

@nikola77 nechci strašit ,ale raději bych navštívila doktora, to je takové těžké říct čím to je. Pobolívání podbřišku je normální ale bolest už podle mě ne . Možná nějaký hematom , nebo zánět. Utíkala bych k Dr. pro jistotu - lepší jít 20x než jednou a pozdě. 😉

elana
9. lis 2015

@nikola77 určitě co nejdřív k doktoru, pokud by zítra z jakéhokoli důvodu neordinoval, tak pohotovost. Vypadá to na příznaky zánětu, neléčený může způsobit potrat. Rozhodně bych nepodceňovala...

nikola77
autor
11. lis 2015

Moc vám děkuji za odpovědi. Jinak jsem zůstala doma, celé dny jsem proležela. Takže od neděle, co mé problémy začaly, postupem času ustupovaly. Výtok den po dni začal být světlejší, až ve středu úplně vymizel. Řezání v podbřišku bylo stále stejné. Tudíž jsem dnes (ve středu) došla pro jistotu k doktorovi. vše dopadlo dobře a vše postupuje tak, jak má. Výtok byla sražená krev. A mé tělo si se vším poradilo samo, tudíž nebylo zapotřebí další léčby. Bolest je zcela normální, hlavně na stranách v podbřišku....to jsou vazy, které se natahují. Takže díky ... mějte se krásně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru