Výtok, nebo plodovka. Poradíte?

rohatazizala
6. kvě 2020

Holky prosím poraďte. Jsem ve 20 tt a dneska od rána pořád cítím mezi nohama mokro. Dala jsem si i vložku, ale na té není ani kapka, drží se mi to jen mezi nohama. Jsem z toho nervózní, jestli to nemůže být plodovka. Doteď jsem měla bezproblémové těhotenství, žádný výtok, proto mě to tak zaskočilo. Zvažuju, jestli jet na pohotovost, ale na vložce nic není, tak nevím, jak by udělali test. Poradíte? Děkuji.

bamak
6. kvě 2020

@rohatazizala no asi neporadím. Uprimne? Co bys tak asi chtěla slyšet. Potíže máš od rána, řešit to začínáš v půl šesté.... Ano, může to být nějaký problém, nebo ne nemusí.... Máš v podstatě 2 možnosti, pojedeš na pohotovost, řekneš to lékaři a necháš se vyšetřit, nebo nepojedeš a budeš čekat co se z toho vyvine.....tohle za tebe nikdo nerozhodne. Určitě jsou tady holky co mely podobné potíže a nic to nebylo i ty, které měly komplikace....

jjasmina
6. kvě 2020

@rohatazizala Naprostej souhlas s
@bamak . Já když zacítila mokro spouštěla se mi plodovka a jela jsem do porodnice

johan7
6. kvě 2020

@rohatazizala S velkou pravděpodobností to bude jen “běžný fyziologický” výtok - mám to také tak, ale s jistotou tohle potvrdí/vyloučí pouze gynekolog. Ten výtok se může objevit a zase to přejde nebo nemusí a může trvat po celou dobu, někdy víc, někdy méně. Já mívám občas pocit, jak kdybych se počůrala a kdykoliv to doktor zkontroluje, je všechno v pořádku, ale v klidu z toho moc také nikdy nejsem. Pokud nijak nezapáchá, nesvědí, bude to zřejmě ten fyziologický, pokud budou jakékoliv tyhle pocity, použijte boraxové globule nebo Rosalgin, to většinou na pár dní zabere..., ale raději doporučuji konzultaci s doktorem. Ať je vše dobré!

astyna88
7. kvě 2020

V lekarne si muzes koupit roztok na rozpoznani plodovky, asi za 50 kc.

banany
8. kvě 2020

@astyna88 Opravdu se ten roztok da koupit?

nikola_kopecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru