Změna gynekologa - 2. trimestr, Praha 3, ZP 211

ivka_79
15. říj 2015

Ahoj/Dborý den, mám dotaz.. chtěla bych změnit svého gynekologa. Požaduje ode mne poplatek 4500,- Kč za balíček vyšetření. Nebo 7.000,- Kč za nadstandard. Nevzala jsem ani jeden a doktor se mnou jedná divně. Jako prvorodička si nepředstavuji takový přístup. Vyšetření prsou, prohmat břicha, a další.. otázka.. máte nějaké dotazy.. na tu ani nepomýšlím.. ihned mě hrne z ordinace ven. Nemáte prosím typ na gynekologa/gynekoložku (spíše muže) na Praze , nejlépe 3, ale je to jedno. Mám ZP 211. Moc děkuju. Jsem v 20tt. Snad se mi podaří přejít k jinému doktorovi. Ještě jak se postupuje při přechodu k jinému doktorovi?
Děkuji Ivka

ajina10
15. říj 2015

Ahojky ja memila gynekologa ve 30tt mela jsem pocit ze se o me moje doktorka dostatecne nezajímá, odmítala delat ultrazvuk a nebo vubec nedělala poslech srdicka ačkoli na gennetu chtěli vetsi kontroly a hlavne stav plodove vody.. Při jejich nastevas jde byla za 2min venku .. Změnila jsem lékaře v době marodění.. Sice nechapal proc ke konci těhotenství a dodál ze by se o těhotnou mel strarat jeden lékař, ale ze je to moje rozhodnutí.. Rozhodne jsem byla hned klidnější a je teda poctivější.. Jelikoz nejsem pražanda tak ti doktora nedoporucim jen ti muzu prat abys našla lepšího protoze klid v tehu je důležitý. ;) paa

madlis
15. říj 2015

Ahojky, bohuzel taky nejsem pražská, ale ja prechazela nekdy v 17.tt z duvodu stěhování a jen jsem prisla k novy, ze k ni chci chodit, ta si buď vyžádá tvoji kartu od původního doktora nebo ji doneses, ale asi bych volila at ona zazada a hotovo. Po me teda nechtěla ani zadny vstupní poplatek. Držím pěstí ať najdes lepsiho.

partyzanka91
15. říj 2015

@ivka_79: ahoj, já chodím k panu doktoru Kaprálovi na Hradčanské. Je moc hodný a nové pacientky stále nabírá. Prostředí je tedy nadstandartní a za komplet těhu balíček od začátku do konce se platí 2500 kč. Pojištovnu mám stejnou taky vnitro. Pokud se ti nechce do nadstandartní péče zkusila bych medica sana na poliklinice Jarov, tj. praha 3. TAm jsem chodila pouze krátce (přeobjednala jsem se tam po narození Míši abych neplatila tolik peněz za běžné kontroly, hradíš max. 45 kč za jednorázová zrcátka). Nicméně mě to tam nevyhovovalo, doktorka sice byla hodná, ale vadilo jim že mám s sebou na vyšetření Míšu, prý nemají čas jí hlídat. Teď čekám druhátko do poraden musím chodit často a manžel chodí do práce, nemůže malou hlídat. Z toho důvodu jsem se vrátila zpátky na Hradčanskou kde si sice platím nadstandart, ale není zas tak drahý a malá si může běhat po čekárně jak chce navíc. Navíc mít UTZ každou návštěvu se vyplácí alespoň vím že mimi je vpořádku, srdíčko bije atd..

kecalka2
16. říj 2015

@partyzanka91 Ahojky co je v tom nadstandartním balíčku?a že to stojí tolik?Mě to nikdo nenabízel když jsem byla těhotná

ivka_79
autor
16. říj 2015

Ahoj. Nemůžu najít to centrum na Jarově. .. nemáte prosím odkaz? Jak je to tam s těmi platbami. .tam se tedy žádný roční příspěvek neplatí? Mám to blízko tak by se mi to celkem hodilo... dekuju za radu☺

adau
22. říj 2015

@ivka_79 Na Praze 3 výborná lékařka MUDr. Hourová http://www.hourova.cz/ Tarif na 2 roky 1000,-, těhule 2000,-

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru