Termín porodu v srpnu 2018

tereza1995
26. pro 2017

Ahoj holky, je tu někdo s termínem v srpnu?

viki999
16. srp 2018

@veronikanel U mě nic.. nic se nechysta..
Držím palce..

veronikanel
16. srp 2018

Na svět se dostal ve 12.56h.
Má 3430g a 49cm ❤

viki999
16. srp 2018

@veronikanel Gratulace!

zofinecka
16. srp 2018

@veronikanel no krásný gratulace ❤️❤️

snahnah
16. srp 2018

@zofinecka Jo, uf, zjistila jsem, ze mam silny hlas 🤣 Na to jak to bylo zpocatku zabrzdene, konec byl ficak, ze to ani PA necekala 😁

veronikanel
23. srp 2018

Tak dámy,nějaké novinky?Všechny děti už venku?
Matyáš má dnes týden.Musím říct,že jsem si porodila anděla.Neskutečně hodné dítě co se budí jednou za noc😄
Akorát tedy problém s kojením.Mléka mám,že bych mohla zásobovat neonatologii,ale bradavky do krve...Savec jeden mi je chce urvat😥
A co se porodu týče - dámy...jak se mu nechtělo,celý porod od začátku bolestí 2,5h😅.

zofinecka
23. srp 2018

@veronikanel teda tak to máš super, že se budí tak málo.

U nás vše OK. Malá je taky hodná. Už jsme byli u dr na poradně a konečně už přibrala. Už má 2690g 😁😁😁😁.

snahnah
23. srp 2018

@veronikanel Klára má dnes taky přesně týden a taky se mi vzbudila jednou za noc, ale jinak byla zrovna dneska děsně otravná,od narození ji trápí prdy. Tak jsem zvědavá, co předvede další noc.

viki999
23. srp 2018

Všechny děti venku nejsou... pomalu se stehuju do zářijové skupiny... nebo prosincové, to je reálnější..

veronikanel
24. srp 2018

@viki999 To jsem si říkala taky😕😄Že ho porodím pod stromek a budu mít vyřešený dárky😄Kolik jsi tt?

viki999
24. srp 2018

@veronikanel Dnes 41+0 a v po nástup na indukci případně..

veronikanel
24. srp 2018

@viki999 A zkoušeli třeba Hamiltona?
Já byla právě dle velikosti mimča 40+1tt,ale asi dvakrát mu na monitoru spadly ozvy na 85,tak říkali,že by bylo fajn,kdyby šel už ven.Vyvolávat jde ale nechtěla,tak udělali H.a šla jsem domů.Za hodinu a půl jsem byla zpět😅
PA říkala,že mě pustila schválně,abych se uklidnila,že je doma vše OK(celou noc jsem jim tam brečela😄) a ta pohoda vlastně rozjela kontrakce.Po porodu se ale zjistilo,že placenta už je stará a neživila ho😱
Dost mě ale vyděsil fakt,že nebýt já tak netrpělivá s pocitem,že to dítě prostě nemůže ven,šla bych na kontrolu normálně ve čtvrtek,zase by mě dole neprohlédli a bůh ví,jak by to dopadlo😕

viki999
24. srp 2018

@veronikanel Hamiltona nezkoušeli, když jsem byla na KO, tak nález na spodku byl minimální a na Hamiltona to tedy nebylo.. už 2 dny v kuse jsem mela nepravidelně kontrakce s rozpětím 2-15 min, včera když zesílily a zdaly se pravidelně jsme jeli a z por me poslali domu že porodu nic nenasvědčuje.. spát mě to nenechalo, sprcha nepomahala a přes to nikam nevedou.. vecer/ v noci na dnešek to přešlo v perma bolest.. plus teda 3. Den neskutečný bolesti v krizi co přišly s těma kontrakcema.. je mi to jedno jak, hlavně ať ho co nejdřív dostanou ven.. permanentní krec v brise, kdy nemuzu sedět, ležet ani stát fakt není můj sen..

viki999
26. srp 2018

Ahoj holky, tak už i my... narozen včera v 7.12 s 4350 g a 53 cm.
Teď jsem četla svůj poslední příspěvek.. neměla jsem psát že je mi jedno jak ho dostanou ven :D za to jsem si to odnesla..

veronikanel
26. srp 2018

@viki999 Tak slávaaaa 😊
Moooooc gratuluji❤

aknoen
27. srp 2018

Ahojky,moc často sem nepíšu ale termín jsem měla 23 a 25.8 dnes jsem byla na kontrole a říkám jim,že jsem měla 2 dny bolesti křeče v bříšku jak při menstruaci a poslali mě domů,no ve čtvrtek kontrola jinak v pondělí nástup,už bych tu naší malou chtěla mýt u sebe a ono se jí moc nechce....tak asi se pomalu přesunu do zářijovek....🙂

veronikanel
27. srp 2018

@aknoen Koukám,ti naši skrčci se drží zuby nehty...😄
Tak nezbývá než přát,ať se malinká rozhodne udělat lékařům čáru přes rozpočet a vylézt sama 😊

fanunka
6. zář 2018

@viki999 no teda takovej obr!!! Nám je měsíc a nemáme ještě ani 4kg 🙂

veronikanel
6. zář 2018

Ahoj ženy,tak jak vám prcci rostou? 🙂 Pochlubte se 😍

zofinecka
7. zář 2018

@veronikanel teda ten je krásný❤️❤️

veronikanel
7. zář 2018

@zofinecka To je panenka😍

aknoen
17. zář 2018

@veronikanel Ahojky tak nakonec jsem dostala vyvolavacku v patek 31.8.chudak manzel semnou cekal cely patek az do sobotniho rana,protoze chrel byt u porodu ale rano v 6 se mi omlouval ze uz usinal coz mohu potvrdit,vypadal chudak hrozně,tak jsem ho redy pustila no a nase mala se najednou po 11hodinach v bolestech rozhodla,ze jiz pujde ven na svet,narodila se 1.9.v 6.59h.50 cm,váha 3500g,no a manžel,tomu to bylo lito..

ivis314
28. říj 2018

@adrianka1816 Adrianko, nezakladala jsem, ale můžeme 🙂 Už máme ty miminka velký ze🙂)))))❤❤🤣

adrianka1816
29. říj 2018

@ivis314 to ano 😍💕

veronikanel
29. říj 2018

A jak se všem daří? Zrovna dnes jsem si na skupinku vzpomněla 😊
Máťula roste jako z vody. Věčně vysmátý chuligán😄Už se přetáčí že zad na bříško. Pravda, ještě mu nejde vyndat ruka z podbřicha a točí se jen na levo, ale i tak to jde😄

fanunka
2. lis 2018

@veronikanel panejoo ten je cílej