Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

priefi
21. zář 2018

@halasovci007 a na jakych strankach jsi ten vzorecek objednala?

journals
21. zář 2018

@tsasenka No já se dost bojím toho, že když bude dítě citlivé, tak ho plenky akorát zbytečně víc rozdráždí. Tak se divím, že se to někomu chce riskovat, ale tak máš mojí obdivu za odvahu. To bych si netroufla. Zvlášť, když koupit plíny je dnes otázka chvilky. To protékání taky může být problém. Tak snad vaší zásobu využijete celou 👍

journals
21. zář 2018

Ale já to teda taky řeším proto, že manžel je extra citlivý a jen tak něco na sobě nesnese, takže je nějaký předpoklad, že miminko bude ultracitlivé po něm. Sice doufám, že si vezme hlavně moje geny, ale nechci ho dráždit víc, než bude zbytečně nutné. Pampersky a podobné chci vynechat velkým obloukem.

priefi
21. zář 2018

@journals manzel je taky mega citlivy a bohuzel syn je po nem (i co se alergii tyce), ja mam na vrch sennou rymu, takze diky tomu asi syn mel velke predpoklady. Doufam, ze druhy chlapecek bude spis po me a nebude mit tak citlivou pokozku a hlavne tunu alergii. Kazdopadne synovi sedly jen a pouze prave pampers premium care, jine pleny des bes, i po latkovkach se prudil.

halasovci007
21. zář 2018

@priefi monperi.cz zaplatíš myslím 25Kč a pošlou jednu plenku a slevu 10% na první nákup...

priefi
21. zář 2018

@halasovci007 dekuji 😊

kikika87
21. zář 2018

Holky včera v noci jsem se probrala na záchod a bolelo mě dost břicho, myslela jsem, že z toho curani. Nicméně břicho mě dost bolí ještě teď. Jeli jsme dopoledne na víkend na hory, dali jsme pár km, doufala jsem, že to třeba pomůže. Ale ne, břicho mě nebolí jen když sedím. Když ležím, Bolí to taky. Jakoby křeč nebo já nevím...do teď mě břicho vůbec nebolelo. Už jsem z toho nervózní. Prcka cítím naštěstí. Ale je to vážně nepříjemné. Chodím pořád curat, ale jen po troskách...ma nekdo zkušenost?😟

krisatko
21. zář 2018

Teda holky, řeknu Vám, kdo vymyslel tohohle kocoura byl borec. S ním to nebylo ani tak namáhavé a po moštu ani stopy. Krom stropu teda no 😀

krisatko
21. zář 2018

@kikika87 jejda tak to nevím. Měla jsem něco podobného tehdy s andílkem, ale mnohem dříve v tehu, ještě v prvním trimestru. Nemohla jsem nic než ležet v určité poloze zakřivená na levým boku. Odeznělo to cca po dvou dnech.

halasovci007
21. zář 2018

@priefi neni vuvec zac 😊😉

halasovci007
21. zář 2018

@krisatko teda tak to musim vyzkouset kdyz tak chvalis..Porad hledam neco na obklad v kuchyni abych se s tim lestenim tolik nenadrela 😂😉 tak hlavne,ze se uklid podaril 😊😉

krisatko
21. zář 2018

@halasovci007 fakt jsem ho nastříkala a hned mohla stírat.... Zítra už jen podlahy. Uff

halasovci007
21. zář 2018

@krisatko děkuji za tip.Na tu kuchyn nemam nic osvedceneho.Vsechno nechava smouhy a moc dobre neodmastuje.Musim pouzit vic prostredku najednou.Na koupelnu a na kohoutky mam teda osvedceny Savo koupelna 😉

krisatko
22. zář 2018

@halasovci007 já měla před tímto ten čistič z Lidlu. Taky dobrý. Ale tenhle super

kikika87
22. zář 2018

@krisatko Hm, tak musíme se vrátit a najít dneska nějakou pohotovost nebo nevím co...😞

zetta01
22. zář 2018

@kikika87 já jsem to tak taky měla, bolelo mě břicho jak při sezení, tak při ležení, jak kdyby úplně ve spod sem tam mě píchlo a taková bolest, nevím kde přesně byla, ale já jsem měla pocit, jako by mě bolel děl.čípek. Byla jsem u dr. ta mě prohlídla vše ok a předepsala mi magneko v tableták a hned to bylo lepší.

lindikova
22. zář 2018

@kikika87 napadá me zánět mocaku, když takhle po troskach:( me bolí břicho, když dlouho nejdu, tak potom.

zetta01
22. zář 2018

Jinak u mě se teda dneska dostavily takové první opravdové chuťe. Tedy chutě jsem měla pořád, ale u mě to spíš probíhalo tím stylem, že v obchodě jsem dostala strašnou chuť třeba na nějaký koláč ten si koupila a než jsem dojela domů, tak mě chuť přešla a koláček vyfasoval manžel. Proto vždy když si něco kupuji, tak on už se směje, že bude mít koláček, já vždy tvrdím, že ne, že tentokrát ho opravdu sním, ale vždy to má stejný konec 😀 No ale dneska od 3 nespím, od 3:45 se ke mě přidal i malý a začal kopat a mě přepadla šílená chuť na koláč a kakao na snídani, tak jsem po 4 vstala a furt přemýšlela jak to udělat kde ho seženu. No a tak jsem v 5 ráno sedla za volant a jela do vedlejší dědinky do krámu 🙂 pač do města se mi nechtělo 🙂 doufám, že tohle byl jeden z prvních a zároveň posledních záchvěvů chuťí 🙂

krisatko
22. zář 2018

@zetta01 s tím spánkem jsem na tom podobně, akorát že mě vzbudila malá, dělala neskutečné rodeo, půl hodiny jsem se snažila usnout ale nešlo to, v tak jsem šla na záchod myslela si že už bude klid... Haha. Tak za deset minut mě chytl hlad tak jsem si udělala jeden chleba s máslem a další půl hodiny byla vzhůru než se malá uklidnila a já mohla usnout. Od půl 3....

kikika87
22. zář 2018

@zetta01 Přes noc mě to z právě strany pořád vystrelovalo do celého břicha, možná slepak. Uvidíme, radši nekam dojedeme.

halasovci007
22. zář 2018

@zetta01
@krisatko mohly jsme si napsat ja taky nespala 😅 presne jdu na malou,lezim tocim se z boku ba zada na druhy bok,nejde usnout a kruci mi v brise (a to uz se mi ted nestava) tak jsrm zbastila jogurt,to znamena znovu cistit zuby a usnout jsem stejne nemohla 🤗 holky taky mate tema hormonama rozhazene emoce?Nam se vcera doma stala takova nehoda.Koupili jsme pracku a kamaradka (ted na matersky driv pracovala v elektru) nam rekla ze to ma dany na sobe a ze nema ten mezikus.Vecer dame prat a najednou obri rana a spadla susicka.Je odrena a trochu nahore praskl plast-vypada bejt v cajku (manzel ji radeji odveze do servisu aby na to mrkli) a ja po pocatecnim soku sem vrexela a nemohla proste prestat.Strasne me to mrzi mozna i kvuli tomu sem nemohla spat.Bylo mi az zle a uplne me to rozhodilo.Prijde mi,ze se nic nedari a vsechno se se.e,pred 14 dny odeslo Dolce Gusto a do toho mame pejska na atb a ani nevedi co mu je,jen ma proste rozskrabany usi do krve a veterinar rekl,ze ho asi neco kouslo.Vcera prisla obrovska bourka a popadaly mi kcetinace,ja sama doma a rany (manzel na ceste od kamarada ze stavby) jak to padalo jedno za druhym.Kytky kvetou konecne po tech vedrech a vse je v haji znicene kvetinace a polamane kvetiny.Jindy by me to takhle moc nevykolejilo-byla bych nastvana,ale nebulela bych,ale neslo prestat..Konecne jsme si koupili pracku porad jsme meli po nekom neco dedime kdyz oni si koupi lepsi a kdyz se na neco nasetri tak to dopadne katastrofou.Omlouvam se za sloh..Manzelovi to rikat nechci,nechape ze hormony delaji sve a kamaradkam nechci rikat jak jsme pitomy ze si dame poradit jak usetrit 1800 za mezikus a spadne susicka za 18000! Tak sem napsala vam snad to neva.Mejte hezky den snad i nas ceka klidny a hezky vikend oproti vcerejsku.

halasovci007
22. zář 2018

@kikika87 drzim palecky at vse dobre dopadne a at je ti brzo dobre 🍀🍀

zavodnice
22. zář 2018

@kikika87 Tyhle bolesti mám každý den prakticky neustále. Říkala jsem to doktorovi i sestře. U mě, je to asi tím, že je dítě hluboko v pánvi. Čípek v pořádku a že mám brát hořčík, hodně, jeden že nestačí. Ráno po noci to mám dobrý, jak přes den sedím a chodím, tak mi okamžitě ztvrdne bricho a dostaví se ta všudypřítomná bolest v podbrisku. Uleví se mi až při ležení a to si beru hned hořčík podle potřeby, někdy 4, někdy třeba 8 tablet denně. Plato s hořčíkem nosím už všude po kapsách. To čůrani je prostě blby, snažím se, abych chodila včas, i v noci, protože jinak je to peklo. A jesli mě tohle čeká ještě další 4 měsíce, tak nevím, jak to preziju.

priefi
22. zář 2018

@kikika87 lepsi by bylo asi zajet k dr., aby se zkontrolovalo, zda nedochazi ke zkracovani cipku. Bolest to je narazova, anebo nonstop? Jako prvni pomoc horcik, ale pohyb fakt ne, spis naopak klidovy rezim. Ale urco bych pro klid duse zajela k dr. Je fakt, ze kdyz se mi zkracoval cipek, tak to bylo v intervalech a hodne bolestive, ale u bolaveho bricha, nikdy nevis. Navic to muze byt i reakce na ty km, pripadne jinou namahu. Z druhe strany zacinas byt v obdobi dalsiho roztahovani, ja minuly tyden mela takove nejake tlaky ala ms, ale zacala jsem.chodit zaroven i jako kacena, takze jsem citila, ze se roztahuji.

zetta01
22. zář 2018

@kikika87 asi bych taky nějak zajela ať máš klid, jako může to být opravdu cokoliv

tsasenka
autor
22. zář 2018

@kikika87 Držím palce, aby to nic nebylo a vše bylo OK 🙂

kikika87
22. zář 2018

@zetta01 Ha ha, v pět ráno pro koláče 😂tak to si mě opravdu pobavila.
Jinak díky moc holky. Vrátili jsme se, byla jsem na pohotovosti a v nemocnici na gynde kde budu rodit a všichni moc milý. Nicméně si připadám jako simulant. Max sem asi přistydla, trochu zvětšena pravá ledvina. Takže klidovy režim v teple, urolog čaj a odpočívat. Prý lehká dietka mě taky nezabije...raholecky salát asi moc není dieta co ?😂
Hlavně jak sem asi večer brecela a bala se, tak sem si tu bolest i sama nějak vyvolala.

@halasovci007 Chápu tě, mě by to taky rozbrecelo. Taky teď máme dost starosti a jsem z toho špatná. Kytky mi z oken samozřejmě taky spadly...tady musel být včera vichr. Ale na horách byl taky a ráno tam bylo šest stupňů. Mrzí mě i ta zaplacena noc navíc...psa jsme táhli takovou dálku a moc si neužil. No co se dá dělat, už snad radši nikam nejedu.

kikika87
22. zář 2018

@zavodnice Hm, to je blbý ty bolesti co. Ale mě to tedy nejvíc bolelo když jsem právě ležela. No celou noc jsem skoro nespala jak to bolelo, takže asi usnu za chvíli. Sem úplně unavená. To curani je obtížný, taky si Ale říkám co budu dělat když to teď bude už jen horší jak rychle poroste? Hořčík vůbec neberu ani mi ho nikdo zatím nedával, tvrdnuti se mi zatím vyhýbá.

zavodnice
22. zář 2018

@kikika87 Mně naštěstí lezení celkem ulehčuje a ten hořčík. Hodně to mívám po námaze a nebo když když jsem dlouho ve vertikální poloze. Doktor mi zase vnucoval neschopenku, ale řekla jsem, že na současném pracovišti už budu jen měsíc, tak už to nějak vydrzim. A na mateřskou nastoupim, jak to půjde. Takže prý mám ležet, co to půjde a nohy nahoru 😄.

kikika87
22. zář 2018

@zavodnice Já vydržím v práci taky ještě měsíc do další kontroly a pak už se na tu neschopenku asi vážně odporoucim...není čas si hrát na hrdinu😁