3 týdny do porodu a deprese jako hrom

eluska87
30. kvě 2014

Ahoj holky...je mi mizerně...23.června mám termín na narození dcerky..ale jsem už tak unavená, vyčerpaná, začínám mít jakousi depku...nechci si nikomu doma stěžovat..mám krásného hodného syna doma-ikdyž poslední dobou mě umí pěkně pozlobit,ale jinak je úžasný a na malou se strašně moc těším...jen už nechci být těhotná, nemyslím to tak, že nechci malou to ani v nejmenším jen už chci aby to bylo za mnou a malá byla už s námi doma..zmáhá mě to..když se vidím v zrcadle jak vypadám, když nemůžu v noci spát a přes den se musím malému věnovat jsem fakt utahaná a do toho asi hodně hormony..jinak si to neumím vysvětlit, protože jinak jsem čupr a těhotenství jsem si až do teď užívala a a byla jsem z toho nadšená..nechci abyste si některá myslela, že se tu rouhám..jen by mne zajímalo jestli to tak také některá máte...

kontryhel
25. črc 2014

Když to tak čtu, tak se mi ulevuje jenom tím, že nejsem sama. Mám dva týdny před termínem a jsem úplně vyřízená. Doma mám 13-ti měsíčního kluka, kterej začíná pomalu chodit, je hrozně akční a nechce být doma. Bydlíme za českými hranicemi, tudíž jsem tu sama, kamarádka žádná a ještě na vesnici. Nikdy jsem neměla deprese,ale teď je to šílený. Každou chvíli doufám,že už porodím. Manžel mě neskutečně štve a jsem vzteklá furie a mít u sebe rozvodový papíry,tak je v tom zápalu podepíši. Štve mě skoro denně a říkám si jakej je lenoch a sobec a jak by to ti chlapi potřebovali zažít,aby věděli co to všechno obnáší. Už mám jen bolesti, ale musím zatnout zuby a překonat to. Nejvíc je mi líto toho mýho prdíka malýho a říkám si,jak je hrozný že se už kvůli němu nedokážu ovládnout. Pak od všech poslouchám kecy ať už porodím jak se všichni těší,že jsem protivná a zpomínám a blabla, to už bych vraždila. Snad to bude po porodu lepší, tím se utěšuji. Takže eluska87 myslím,že rozhodně nejsi sama a nemusíš z toho mít výčitky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru