Váš stav a chování partnera po porodu

Chtěla jsem se zeptat jak to bylo u vás doma po porodu
Tak jsem se vracela domů 3 dny po porodu a musím říct že jsem doma byla zmatená jak pes Goro a nemohla nic najít. Tak jak přiblblá a sklerotická.
Hormony pracovaly jako bejk a pořád jsem jen brečela při pohledu na to malý štěstíčko Kačenku. A taky jsem byla š´tastná jak se Honza choval, asi to bylo i díky účasti u porodu si myslí že to mělo velký podíl.
Z malé byl s prominutím dosranej, vařil, staral se. A nutil mě ať spím když spí malá abych si odpočinula, fakt se choval pěkně. Ale pak už začal chodit do práce a někdy mi třeba bylo líto že si nás moc nevšímal jak byl utahanej, bylo mi to líto, ale to hormony, jen byl strašně unavenej. Budu ráda když napíšete jak to bylo u vás. 😉
kulicka
22. kvě 2008
Ahoj Bambuliku,

my jeste po porodu nemame hi hi, ale verim, ze je to desnej psychickej zahul pro oba, pro mamku navic hormonalni. Navic pac to bylo vase prvni mimi veskery jistoty, navyky a zazitej "stereotyp" prevrati vzhuru nohama, takze ocekavam tak nejak jak to bylo u vas.
bambulikautor
22. kvě 2008
Jo je to tak, dítě najednou převrátí dosavadní život naruby a je většinou na 1. místě
liviky
23. kvě 2008
hoj holky,bambulíku - u první dcery velké nadšení,a já se třeba ke koupání nedostala první 3měsíce,teď u druhé dcery mé hormony to samé,ale mojeho chlapa ne!teď je pro něj důležitější se utahat v práci a zaopatřit nás,prostě zas jinačí žebříček hodnot,přitom byl u obou porodů...
andelka
23. kvě 2008
Jo jo, s tou změnou je třeba počítat a určitě není lehké ji zvládnout. My už se připravujeme teď, příští víkend jedeme na setkání mladých manželů a rodin, kde právě se tahle otázka, Jak se změní život v rodině po narození mimča, bude probírat a řešit. Sice ještě žádné mimčo nemáme ani nečekáme, ale člověk by měl mít co nejvíc informací, aby pak nebyl tak zaskočený. Jinak my počítáme s tím, že manžel u porodu bude a taky že bude tak 3 týdny doma.
liviky
23. kvě 2008
andelka - máte to pěkně naplánovaný,jen aby Vám to vyšlo,držím pěsti...

Začni psát odpověď...

Odešli