32. týden a v noci skoro nespím. Co s tím?

terdaaa
1. zář 2018

Ahoj těhulky a maminky... už tak 14 dní hrozně blbě spim. Třeba 4 hodiny. ☹ Jsem ve 32. Týdnu těhotenství, vzbudí mě každá hovadina. Přítel, když vstane na wc, auto projíždějící po silnici... prostě to, co dřív ne. A když ne zvuk, tak břicho. Máte prosim některá podobnou zkušenost? A co s tim?? Meduňku a mátu nemůžeme, mlěko kravské také nemůžu (jsem na něj alergická). Diky moc

maagda
1. zář 2018

Ahoj na to ti nic nepomůže mam to uplne stejne a kdyz uz se mi podaru na chvilku usnout tak me vzbudi potreba jit na zachod a jeste bolest celeho tela. To uz ke konci tehu tak je.

zmrzlinka
1. zář 2018

Ahoj. U druhého těhotenství jsem taky nespala.. Ani v noci ani přes den. Jinak normálně spim a málo co mně vzbudí a v prvním těhotenství jsem spala dobře. Nepomůže nic jenom porodit. Drzim palce.

ekuchtova
1. zář 2018

Tak to jsme na tom stejně také se furt budim... Když ne na WC, tak stačí jak říkáš aby kolem projelo auto a je po spánku 🙄

aklin
1. zář 2018

Nezbyva nez prezit. Ja nespala od 26 tydne. Cele 3 mesice jsem nevedela co je spanek.

preiba
1. zář 2018

Ber to jako trénink na miminko 🙂 já takhke nespala od pátého měsíce a zeď u druhého nespím taky už druhý měsíc....

ilonne
1. zář 2018

Proc nemuzes medunku a matu? Ale jinak vazne pomuze az porod.

cinam
1. zář 2018

Meduňku normálně piju. Ne že by teda pomáhala. Jsem taky 32tt a taky nespím. Ale unavená nějak ani nejsem, o víkendech to dodáním polehavanim.

codal
1. zář 2018

@terdaaa mám to stejně.. Teď jak se ochladilo, je to o něco lepší,ale stejně se budím xkrat na záchod, pak mě vzbudí břicho nebo bolest zad, kolikrát usínám až nad ránem.. nechápu to,ale nad ránem se mi spi nejlíp, jenže to už zas kolem sedmé vstává dcerka... doktor mi říkal, že zrovna meduňka v těhotenství není moc vhodná, tak na ni pozor.. tolik filmů, kolik teď v noci, jsem neviděla ani nepamatuju😀...

zelenaesmolda
1. zář 2018

@terdaaa ja jsem to mela podobne ale jeste driv nez v 32tt,palila me zaha a nemohla jsem spat.Zkus si dat kojici polstar mezi nohy a oprit si o nej bricho,dobre se tak spi 🙂

lida9
1. zář 2018

spunty do usi z lekarny🙂 a pritele vystrcit do obyvaku😃

apollo20
1. zář 2018

@terdaaa také jsem to měla, před koncem, pokud nebudeš mít žádné potíže, se to zlepší 🙂 je to normální...

denny27
1. zář 2018

Taky tak..taky tak..na záchod jdu třeba 4x za noc😱 to byl snas tuhle noc muj rekord..mimino sebou vrtí snad celodenně, do toho děti nakvartyrovany v posteli se stěhují každou chvíli.. takže jednou mám nohy na zádech, pak na hlavě, u zadku.. snažím se ležet tak, aby kopanec neschytalo i břicho..no, trpět to ještě 2 měsíce.... mě vomejooooo😂😂😂

jasione
1. zář 2018

Taky doporučuju polštář mezi nohy 🙂 jinak s nepohodlností, bolestma zad či nočním chozením na záchod zaručeně pomůže až porod. Na ty záda rozhodně pomáhá cvičení (cviky pro těhotné, na míči), pokud máte dost motivace 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru