Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

35. týden těhotenství se objevil nahnědlý výtok

babluska
7. kvě 2012

Ahoj, potřebovala bych radu, dnes ráno ve 4 hodiny jsem šla na wc a na spodním prádle i na toaletním papíru jsem našla nahnědlý výtok. Je to normální .... že by mi takhle brzy začala odcházet hlenová zátka? teda je to zatím bez příměsi krve... nevím, poradíte mi?

majinka1981
8. kvě 2012

@babluska zkus zavolat do nějaké porodnice a zeptat se. Slyšela jsem že odchod hlenové zátky neznamená, že už musíš rodit, že to může trvat i 14 dní. Ale někde bych se na to zeptala, nebo se zeptej své gynekoložky.

luciemeli
8. kvě 2012

Určitě souhlasím s majinka 1981...zavolat do porodnice a optat se.. nebo svého obvodního doktora... 😉 Držím palečky!

evol06
8. kvě 2012

Já bych se neděsila, mně odešla ve 36.týdnu a rodila jsem ve 42.týdnu 🙂 V porodce mi řekli, že odchází i na několikrát.

slundo
9. kvě 2012

Je to tak, odchod zátky neznamená začátek porodu. A nebyla si třeba na gyndě a nebo neměli jste pohlavní styk ? V tak pokročilém těhu to může vyvolat slabé krvácení a nebo špinění.

babluska
autor
9. kvě 2012

žádný sex, žádná kontrola u dr nebyla, bylo to z ničeho nic..... už je to malinko lepší, dočetla jsem se že nahnědlý výtok je ke konci normální.... no uvidím, když bude nejhůř, tak zítra zajedu k dr, jinak kontrolu mám až v úterý. Malej je stále živější, ale pořád se nechce otočit hlavou dolů.... tak uvidíme...

jennyska
10. zář 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Já jsem právě vytvořila článek na téma 35.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 35.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/35-tyden-tehotenstvi/ a nebo také shrnout celý Váš předchozí 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ , či jednotlivé týdny v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

Sem začni psát odpověď...

Odešli