35tt , bolest prave kyčle + nohy

nik123456
28. dub 2019

Ahoj děvčata už druhy den mě trápí bolest prave kyčle a prave nohy :D netrpite nějaká taky chodim jak kachna šílený ... nemáte nějaké účinné rady 😁😆?

kettkav
28. dub 2019

@nik123456 Porodit 🙂 Ty poslední měsíce těhotenství mi přijde, že to je každou chvilku něco...

biedronka10
28. dub 2019

Ano, ale me to trapi tak od 7 mesice a uz mam 40tt, jsem na konci. Me se z toho ale vyvrbila tromboza cevy. To snad u tebe je jen klasicky tehotensky neduh

nik123456
autor
28. dub 2019

@biedronka10 no je pravda ze celkove pravou nohu jsem měla oteklejsi a bolavejsi teda jen u kotníku vždy byla víc jak levá a spíše furt trpím na tu pravou stranu levá je naprosto v pohode 😀k doktorovi jdu 2.5 tak mu to zminim .je mi lito ze semu tebe objevila tromboza :( a to si lecis normálně doma ? Beres léky nějaké ?

nik123456
autor
28. dub 2019

@biedronka10 ty si přesně měla nějaké příznaky jako ja ? Ze mas trombozu nebo jaké si měla příznaky ? :o pokud se muzu zeptat :(

biedronka10
28. dub 2019

@nik123456 no maji podezreni na trombozu cevy, v ut jdu na utz nohy, teda pokud driv neporodim. Zaclo to tak, ze. V sedmem mesici me zacla strasna skripava bolest strilet od kycle do zadku, jakoby od hyzde dolu a pak az do lytka a nekdy me brnely prsty na noze. Nemphla jsem kloudne chodit. Takova bolest jako rezava a stahujici, jako kdyby nekdp ti stahoval provazem svaly. Nevim jak to popsat. A to se tak furt opakovalo. Pak me to strilelo aj do trisel. Proste jsem to neresila, myslela jsem, ze to je nedostatkem horciku a ze je to tim, jak roste mimco a rozpina se deloha, tak treba se mi tam holt skripl nerv. Taky jsem se nezastavila, vlastne cely den mam strasny frmol az pozde do vecera. No a dopadlo to tak, ze mi na zeleny ctvrtek zacla na te noze (u me prava) stipat a palit z boku na holeni oblast. Nebylo nic videt, nic nahmatatelneho. Az vecer pred spanim se tam udelala lehka cervena mapa neohranicena, spis jako kdyz se popalis od koprivy. Rano uz jsem se probudila s vnitrni bouli ovalnou, velkou cca 10 cm. Pres den jsem to rozchodila ale ve er jsem se uz nepostavila na nohu. Boule mi vytvarela bolestivy tlak na nohu a do lytka a nemohla jsem ani do slapnout. V sobptu rano to same, tak jsme jeli na pohotovost. Vyfasla jsem cernpu mast, a doporuceni at si zajedu na vysetreni na chiru v miste vydliste. To jsem udelala az po tydnu pac mi onemocnelo zas dite, takze jsme litali s ni a na chire me vyhubovali, jaktoze mi na pohotovosti neudelali utz hned. Tak asi tak, uvidim v utery

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru