39. týden a cítím se nejlépe za celé těhotenství

adyynka
22. čer 2019

Ahoj, jsem ve 39. Týdnů a cítím se snad nejlépe za cele těhotenství, žádné otoky nohou, ani poslicci jen večer sem tam cítím v podbřišku něco malo, pálí me jen trochu občas zaha ale cítím se dobře jako bych mohla udělat úplně cokoli. Mel to taky tak někdo?

sister05
22. čer 2019

Zaaaavidim, začínám 36tt a chcipu 😂😂😂😂

leymea
22. čer 2019

Taky jsem to tak mela 🙂 rodila jsem v srpnu ve 40tt, zadny otoky, poslicci ani nevim co vlastne jsou, protoze jsem je nikdy nemela. Cele tehotenstvi bylo uzasne. Ted jsem tehotna podruhe a bohuzel mi je spatne, tak jsem zvedava jake tehotenstvi budu mit ted 😀

petulejan
22. čer 2019

Jsem na tom úplně stejně. Měsíc hrůza,otoky,bolesti snad všeho a teď,39 tt a otoky zmizely,poslicci žádní,už se desim,že se malá bude zbytečně dlouho strojit 😉

adyynka
autor
22. čer 2019

@petulejan no z toho mám právě taky strach já už bych nejradši kdyby vyšel ven 🙂

chiara1990
22. čer 2019

Ja jsem ted ve 38tt.predchozi 2 tehu uzasny.ted des.posledni dny jsem uplne ok jen mirna unava 🙂 maly se chtelo ven a ted se drzi.poslucci najednou sly o dum dal jen obcas bolest spodku a besti jak pri ms.Takze bud klid pred bouri nebo proste nechapu 😂

petulejan
22. čer 2019

@adyynka no já taky,ještě máme 6 dní,tak uvidím. Zatím nic ani náznakem 😉

jirovapa
22. čer 2019

@adyynka celé první těhu jsem zvracela, otoky, bolesti zad apod. Ke konci jsem se cítila hrozně fajn a nic mě netrápilo. Čekala jsem nějaký náznak, že už budu rodit a furt nic. Pamatuji si, že v den porodu jsem vařila, pekla, uklízela a celkově jsem byla hrozně v pohodě a pak najednou mi praskla voda a jeli jsme 😂. Teď čekám druhého prcka a zatím se kromě únavy cítím fajn, jsem zvědavá na průběh 😃.

makronka222
22. čer 2019

Prvni jsem mela uplnou pohodicku a ve vedrech zvladla i makat. U druhe jsem chcipala, furt neco

barulina
22. čer 2019

Ja mela skvele tehotenstvi od zacatku do konce

werik153
24. čer 2019

Rodila jsem 39+4 a byla jsem na tom stejně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru