Akú polohu má bábätko?

anamorma
1. čer 2015

Divna otazka,ale babatko mam otocene cele tehu dole hlavickou,raz sa otocila hore,zistila som to sama lebo ma palila zaha a bolo inak divne ako bolo pred tym po dvoch dnoch sa zas otocila dole,takze ok...no ale :D ...malinku citim aj nalavo aj napravo,proste vsade,mam pocit akoby mala ruky a nohy vsade,je moc ziva ...vecer ked si lahnem tak ju citim aj na boku kde lezim aj na druhom,kopka,presuva sa len taka vypuklina a obcas sa jej cka a to citim napravo.....prosim tak kde je vlastne? :D robi snuru v brusku alebo? :D dakujem

ehh
1. čer 2015

@anamorma 😀 taky si rikam kde je. Od začátku je zivej a i na utz jsem viděla co tam děla za premety. Uvidíme az na porodním sále😉

anamorma
autor
1. čer 2015

@ehh ja som to prve bublinkovanie citila uz 16+4 a prvy kopanec v 17+daco....no od vtedy len cakam kedy to "vyplujem" a teraz uz neviem ani ako si mam sadnut,lahnut,chodit,nic :D a ked dostanem do rebra az tak ma vyrovna ze si buchnem hlavu o stenu :D ked kopne dole tak vidim aj hviezdicky :D hrozne ....no len vydrzat no...snad mala moja nebude moc aktivna po porode,chcem si uz oddychnut :D mne tiez dr nevedel malu ani zvazit lebo tak sa hybala :p ale vraj sme v poriadku

ehh
1. čer 2015

@anamorma tak to se mam taky na co těšit jestli budu dostávat takový kopanec. U prvního jsem nevěděla že tam je. Taky doufám že nás pak nechají trochu odpočinout.

brouzdalka
1. čer 2015

To teda těžko říct takhle, jak tam leží 😀 Ale ten můj brouček je už od 33. tt hlavou dole a jen střídá stranu, kde leží zádíčkama - na jedné straně pak tedy cítím zádíčka, v oblasti žaludku se mi boulí bok/prdelka a o druhou stranu břicha se odráží nožkama. Někdy ale ty nožky natáhne k hlavě (takže leží jakoby do véčka) a kope do boku dole. Takže taky ho cítím úplně všude 🙂

anamorma
autor
1. čer 2015

@brouzdalka tak to si uz vobec teda neviem predstavit ako tam je :D :D mam dost ...
@ehh no uvidis ako to budes mat,snad to bude lepsie nez mam ja ,vsade hrbolky a neviem co je co :D ...ked slabunko potlacim na ten hrbolcek tak ujde a potom tam je zas :D

ehh
3. čer 2015

Dnes kontrola u mudr.oteceny hlavou dolů. Sice mam pocit ze je všude, ale utz snad nelže😉

anamorma
autor
4. čer 2015

@ehh to sa snad este otoci,ma cas 🙂 ....ja idem dnes tiez,no idem az vecer,tak dam tiez vediet...ja viem teoreticky ako je kvoli tomu ako sa jej štikúta tak tam by mala mat crbatik a nozky mi vysuva na lavo teraz 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru