Aniball - nedostanu se přes 22,5 cm

gnozka
22. pro 2017

Ahoj , cvičím s balonkem Aniball, mam zasebou asi 7 cviceni . Musela jsem občas vynechat . Začínala jsem na 16 cm a ted jsem na 22,5 a uz třetí den se ne a ne hnout. Cítím , ze přes hráz bych klidne dala i větší průměr . Ale ve vnitr ten tlak proste nedám :/ musím říct ze po prvním tehu ( Aniball jsem nepoužívala ) me pokaždé vyšetření dost boli . I sex je citlivější . Manžel ma problem se do me dostat . Jakoby bych byla dole úzká :/ rikam si jestli to ma vubec význam kdyz jsem se ted tak zasekla :( kdyz slyším jak holky dávaji i 30 cm :( jsem z toho takova nervózní . mam 10 dni do TP.

olivoill
22. pro 2017

Ahoj, a seš při cvičení maximálně uvolněná? Používáš dost lubrikantu? Jestli myslíš že bys to přes hráz dala tak ten balonek povytáhni aby se rozpínal na té hrázy a pak si ji ještě masíruj olejíčkem, myslím že až tak moc nevadí že to v sobě nedokážeš nafouknout, jde přece hlavně o to aby se roztáhla hráz. Měla jsem taky problém se hnout z místa ale to bylo tak dva dny a pak už to šlo. Hlavně nebuď nervozní, když se první miminko narodilo bez cvičení tak už teď je strašně super že ses dostala až na 22,5 cm 🙂

gnozka
autor
22. pro 2017

@olivoill dekuju za odpověd . První sla prave císařem . Vubec neklesala do pánve . Takzě plánovaný císař :/ lubrikant používám . Zkusím ho povytahnout. Ale ve vnitr mam pocit ze prasknu uz na těch 22cm :/ do těch 22,5 to šlo krasne. Uvolněna se snažím byt . No uvidíme . Snad to půjde .

ladyhacek
22. pro 2017

@gnozka abych tě uklidnila já se dostala na 24 a předčasné rodila vše ok - bez šití. Změn polohu. Uvolní se já si vždy říkala a myslela na snadný a rychlý porod. Nejprve jsem masirovala hráz a až pak anibal. Dřív jsem cvičila v posteli někde jsem četla i v dřepu ale skončila jsem na zemi hezký zapečená nohy povolené a maximálně roztažené hodně zhluboka dýchat a zároveň si procvičit i dýchání vždy jsem každý fouknutí prodychala . Zkus cvičit i bez míčku. Stahování ( nevím jak to popsat) cvičí se to i na inkontinenci podle mě zatínání spodního svalstva .

olivoill
22. pro 2017

@gnozka Myslíš že tě nechají po císaři rodit normálně? Někde sem četla že když jde první mimčo císařem tak už jdou i ty další...

gnozka
autor
22. pro 2017

@olivoill Jj nechají . Mam uz dva roky po porodu a jizva uz skoro neni videt . To bývalo driv . Ze nechtěli povolit vaginální porod po císaři . Ale ted uz ne .

gnozka
autor
22. pro 2017

@ladyhacek Jj dýchání taky cvičím . A snažím se s balonkem ve vnitr cvicit jak pisou . Tak snad to nebude úplne vniveč 🙂 dekuji za podporu .

olivoill
22. pro 2017

Tak přeju spoustu štěstí se cvičením a budu držet palce, ať to při porodu dobře dopadne 🙂

gnozka
autor
22. pro 2017

@olivoill dekuju 🙂 no ted mam od 11 takove divne stahy po 10-15 min 😀 tak uvidíme . Jestli z toho neco bude nebo se to rozlezi 🙂 abych to cviceni jeste stihla 🙂

kaja2016
23. pro 2017

@gnozka Já jsem byla myslim také na 22cm a porodila jsem bez šití. Mě zase chytaly takový divný křeče. Jedná laktačka mi říkala, že rozhodující pro porod je masáž hráze olejem tak 3 týdny před porodem, aby se zvlacnila, což jsem teda dělala. A potom na porod nespěchát, neurychlovat, hráz se sama roztáhne. U.me to tak bylo. A ani bál vůbec nedoporučovala. Je pravda, že dcerka teda měla lehce pod tři kila. Rodila jsem normálně v termínu, spontánně.

sonpo
23. pro 2017

Já jsem ,,nacvičila" taky asi jenom něco kolem 25cm (víc jsem prostě nedala,nebo s bolestí a cvičila všehovšudy asi 10x)a malej 4150g,hlavička tuším 34cm a jen 2 kosmetický stehy - šel ven rychle (na sále 26 min,v porodnici jsme byli necelý 2 hod před porodem,prvorodička).Jak píšou výš,chce to čas a mě to pomohlo spíš psychicky,že jsem pro to něco udělala,že to půjde líp🙂

dofi86
23. pro 2017

Ahoj, co jsem se bavila s holkama, Tak vetsina se zasekla na 22-24cm asi tyden I dele(stejne Tak ja), az pak se to zase hnulo 🙂 takze bud v klidu. Ja se dostala na 24cm a porodila jsem bez poraneni, nastrihu behem 10minut zdravou holcicku. Takze se neboj ;)

gnozka
autor
23. pro 2017

Holky díky za povzbuzení !!! V noci to vypadalo ze uz pojedem ale nakonec to vypada ze to ustoupilo . Asi poslicci . Každopádně jednou za hodku mam křeč do podbrisku . A ted zase nevím jestli mam cvicit abych si tim nerozjela porod :/

bajjunka
23. pro 2017

Taky jsem se nedostala s cvičením moc daleko, tipuju 24cm, a měla jsem jen jeden kosmetický steh, prt malý vylezl moc rychle 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru