Blížící se porod. Jak dlouho ještě vydržím?

noeminkad
23. říj 2020

Ahoj holky tak předevčírem jsem byla u dr, jsem 38+1tt.a říkala že už jsem otevřená že to může být každým dnem,. A je teda pravda že mívám neustále poslicky jen nejsou příliš bolestivé spíš nepříjemné, chtěla jsem předepsat hořčík, ale řekla že ten už nesmím brát že to tuhnutí je teď správně, tak co myslíte jak dlouho ještě vydržím když mi řekla že jsem otevřená. Děkuji

nita1984
23. říj 2020

Kamarádka takhle chodí už 14 dní 🙈 já ve středu na kontrole, nic se nechystá a v sobotu byl malý venku. Tohle prostě nejde odhadnout

chumlee71
23. říj 2020

@noeminkad já takhle chodila ještě týden,než jsem šla rodit. A doma jsem měla dvouleté dítě,tak že jsem byla pořád v pohybu a ani to ,to neurychlilo.

fouskovi
23. říj 2020

Klidně i měsíc já byla otevřena od 36tt doma 3,5 lety syn hořčík taky vysazen a syn se narodil tři dny před termínem ono je těžký říct kdy to přijde

areh
23. říj 2020

@noeminkad taky mi doktorka říkala, že to může být každým dnem a nakonec jsem 10 dní přenášena a pomohl až Hamilton.

luci_ela
23. říj 2020

U dcery jsem byla otevřena na prst od 37+0tt. Při kontrole v 37+4 mi Dr řekla, že stále na 1 prst, ale že za týden se už neuvidíme, že porod tak do 3 dnů. A měla pravdu. Kontrola byla v pondělí a malá přišla má svět ve středu. Teď cekame chlapečka a jsem 22+3 tak jsem zvědavá jak to bude u něj 🙂

noeminkad
autor
23. říj 2020

@areh no tohle je mé druhé dítě. A na víc mám stále poslicky prostě šíleně tvrdnutí že se ani nehnu jen prostě čekám na to až to bude nesnesitelná bolest. Myslím si že to bude nečekané no

pellullinka
23. říj 2020

@noeminkad vubec nic to neznamena... muzes klidne i prenaset 🙂 porid spousti miminko, takzd zmeny na cipku nejsou moc podstatne, proto se v zahranici ani jeho vysetreni nedela, neni smerodatne 🙂

noeminkad
autor
23. říj 2020

@pellullinka No sama jsem zvědavá ale řekla mi sama dr že půjdu dřív. A sama se tak i cítím a bříško mám úplně dole tak sem zvědavá

pellullinka
23. říj 2020

@noeminkad me skoro 4 mesice udrzovali, propousteli me se slovy, ze se urcite jeste vecer vratim a porodim. Byla sem jeste mesic doma a nakonec mi porod vyvolavali. No, dneska uz bych si to vyvolat jen tak nenechala. Ale uvidite, ono si miminko rekne a bude mu jedno, co rikali doktori ;)

noeminkad
autor
24. říj 2020

Tak jsem to tušila už je tu s námi miláček. Jsem šťastná

ekou
24. říj 2020

Ja uz byla od 37.t prichystana na porod a rodila jsem az 40+6 :D

noeminkad
autor
24. říj 2020

@ekou já to měla docela rychlí

noeminkad
autor
24. říj 2020

@noeminkad a 38+2

pellullinka
25. říj 2020

@noeminkad gratuluju ❤️

noeminkad
autor
26. říj 2020

@pellullinka děkuji moc❤️❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru