Bolest břicha v jednom stejném místě, 33. tt

lpch
24. bře 2019

Dobry vecer, nesetkala jste se nektera s podobnym problemem? Od vcerejsiho odpoledne me boli jedno miste v brise, konkretne vlevo, zhruba v polovine mezi pupikem a zebry, ta bolest je celkem ohranicena. Puvodne me napadlo, ze mininko jen zvolilo pro me neprijemnou polohu, ale bolest pretrvava dal. Ustoupi pouze kdyz si lehnu. Muze to byt treba namozeny sval? Vcera jsem byla po delsi dobe na delsi prochazce, tak si to davam do souvislosti, protoze bolest se objevila po navratu domu.

neomenia
25. bře 2019

Ahoj. Měla jsem stejné obtize, bolesti jak kdyby tam byla modrina, nad pupkem. Lekar nic nevidel a nenasel, zlepsilo se to vzdy klidem. Muze to pry byt nejaky srust. Nic vážného.

lpch
autor
26. bře 2019

@neomenia dekuju Vam za odpoved! Pristi tyden mam kontrolu, tak se urcite na to poptam. Kazdopadne ted jsem si dala trosku klidovejsi rezim a vicemene ty problemy odeznely. Jen mi vcera vecer trosku otrnulo, tak jsem se pustila do uklidu a vecer se ta bolest opet ozvala, ale po chvilce v posteli byl opet klid 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru