Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolest střev před porodem. Myslíte, že se něco chystá?

24. led 2020

Ahoj holky jsem 39+0 a dnes cipek 1cm a na prst.. Od dopoledne me boli streva jakoby uz jsem byla 3x na velke a trpim u toho jak kun jak to boli.. Nemam prujem ale chodim castom. Myslite ze se neco chysta? Celkem me to desi diky

goovana
24. led 2020

Tělo se čistí a připravuje na porod já jsem měla den před porodem to samé.

autor
24. led 2020

@goovana myslis? Jestli do tydne neporodim jdu pry na vyvolavacku.. Boli me streva jakoby tlak na konecnik sednu na wc a boli me to a moc to nejde.. Prujem nemam ja myslela ze musi byt prujem :D promin za detaily ale desi me to jsem sama doma :D

goovana
24. led 2020

Nemusí já jsem taky neměla prujem... radši se příprav ze to brzy nastane

hojda
24. led 2020

Tak to už rodiš🙂.

autor
24. led 2020

@hojda to snad nee :D boli me streva, bricho na ms vubec.. Jak zarazene prdy :D pritom jsem uz na wc byla i vcera

autor
24. led 2020

No diky uvidime co z toho bude chlap dojede az v noci :(

hojda
24. led 2020

Prostě se čistí střeva před porodem, taky jsem to měla, odpoledne to začalo, v 8 večer jsem jela do porodnice a v 0:42 byl syn na světě. První porod.

autor
24. led 2020

Diky holky jedu do porodnice

amazonkajanik
25. led 2020

Tak jak? 😉
Jinak,jak jsi psala,že pocit jako zarazene prdy,tak to jsem měla já i kamarádka. Ta měla už kontrakce jeli až když jí pes vystekal. No a já šla do sprchy,aby to povolilo a když jsem vylezla, tak jako že si konečně prdnu a praskla mi voda 😂

krupka3
25. led 2020

Otevření na prst je celkem běžné v celém posledním měsíci a vůbec neznamená přibližující se porod (samo o sobě). Vyprazdňování by na blížící se porod ukazovalo, do porodnice se většinou jezdí až s kontrakcemi, jinak často doktoři porod zbytečné urychlují, vyvolávají, atd. - ale dej vědět jak to dopadlo.

Sem začni psát odpověď...

Odešli