Bolest v podbřišku ve 36tt, tlačí mimi na kost?

misule92
25. led 2013

Ahoj,
jsem v 36tt a vždy když chodím nebo se převalím z jednoho boku na druhý tak mě bolí jakoby v bodbřišku (v klíně), nedokážu to určit úplně přesně...někdy to poleví když si odskočím na záchod..je to tím jak má miminko už hlavičku dole tak mi tam tlačí na kost nebo na močový měchýř? Nebo čím to může být, případně co by to mohlo znamenat? Předem děkuju za odpověď..🙂

elisa_day
25. led 2013

Já mám přesně tohle už asi dva týdny (teď jsem 32tt), cítím to hlavně při chůzi a když se otáčím v posteli. Řekla bych, že to mám od té doby, co se mimčo otočilo hlavou dolů, tak snad to nebude nic závažnýho...

lenicka07
25. led 2013

Ahojky, mě asi tak měsíc před porodem bolelo břicho často, v podbřišku jsem ho mělo často ztvrdlé a trvalo třeba i hodinu než to povolilo. Bylo to dost nepříjemné a byla jsem z toho vyplašená. Co se malá v bříšku otočila, tak to taky dole tlačilo mnohem víc. Do toho jsem měla dost nepříjemný kašel, až jsem si někdy myslela, že kvůli tomu porodim předčasně. Když jsem měla nějaké pochybnosti, radši jsem se ptala doktorky, stejně už jsem chodila na kontroly furt. Nakonec to bylo v pořádku.

misule92
autor
25. led 2013

Tak ono to asi bude tím, že už má hlavidčku dole, tak asi nějak víc tlačí nebo něco. Normálně to totiž nebolí když sedím nebo v klidu ležím, jen když chodím a nebo se otáčím v posteli z jedné strany na druhou. K doktorovi jdu v pondělí tak se o tom zmíním a uvidím co mi na to poví. 🙂

aneta0707
25. led 2013

jo, taky si myslim, ze je to tim otocenim. od ty doby, co je mala otocena mam "krece" uplne dole a vystreluje to nahoru. dneska jsem si dala ruku na misto odkud to jde a to byly hrozny rany 🙂 mlati tam s sebou a smrdla tema rucickama a ja to takhle dole necitim 😒 tam to jenom boli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru