Bolesti břicha ve 29. tt, máte zkušenost?

kakousek
15. pro 2013

Jsem ve 29tt. a mám bolesti ,spíš křeče břicha vpravo. Máte někdo zkušenost se stejnými obtížemi??Děkuji

terinda
15. pro 2013

Tady se toho moc nedozvíš, jeď radši k dr.

akashka
15. pro 2013

@kakousek já mám různé bolesti břicha neustále, ale vždy je dobré to konzultovat s lékařem, pokud jsou to opravdu křeče, tak si radši někam zajeď ať se na tebe podívají.. Já předminulou neděli takhle měla křeče celý den a noc v různých intervalech a i když jsem pak hned šla za dva dny k dr. tak mi řekla, že jsme měli jet hned do porodnice a že máme štěstí, že to nic nebylo 😉 takže platí to stále opakované - radši jet stokrát zbytečně, než jednou pozdě...

katerinacernotova
15. pro 2013

no ja nikdy nemela zadne krece spis jakoby menstruacni bolesti a jak jsem se ptala doktorky tak rikala,ze pokud to nejsou krece tak je to dobre.no ja bych zavolala doktorovi s tim nic nezkazis a aspon budes mit klid. 🙂 preji hodne stesti

efkaprochajda
16. pro 2013

ahoj holky, tak mě dnes ráno potkalo to samé, jsem v 30 tt a mám křeče v podbřišku jako při MS, cca 2 hodinky a pak na chvíli klid. Jakmile se ale díky nebolesti začnu hýbat, tak se to opět vrátí. Kamarádky kolem mě mi říkají, že mám i bříško celkem nízko v téhle době, ale je to kluk jak buk, a to dost aktivní. Ale jako prvorodička se samozřejmě začínám dost bát, takže ráno poletím k dr. a dám vám vědět, jak jsem dopadla. A vy se držte.

hanule123
17. pro 2013

kakousek: A nerostlo ti náhodou zrovna bříško? Já jsem to měla taky napravo jakoby nahoře, ale né úplně u žeber a druhý den byla ta velikostní změna znát 🙂
efkaprochajda: Tak jak jsi dopadla?
Já mám teda taky různé bolesti pořád, ale my to máme horší tím, že při minulé kontrole jsem si postěžovala na křeče v podbřišku a pan doktor řekl, že se nám ta naše princezna moc tlačí dolů a hrozí předčasný porod. Nařídil mi pít hořčík a jen ležet, ležet, ležet a vůbec nic nedělat. Ale copak to jde teď před Vánoci? Byt se sám neuklidí, chlap si jídlo do práce taky sám neuvaří, tak co mi zbývá.
Každopádně sice jsem prvorodička, ale s každým píchnutím určitě do porodnice nepoběžim. To bych tam mohla rovnou zůstat 😀

efkaprochajda
25. pro 2013

ahoj holky, tak dle dr. vše v poho. bříško zas tak dole nemáme, za to máme ale 1750 g. Druhý den to přešlo. Dr. tvrdila, že pokud nekrvácím, nebo se nepřestanou objevovat pohyby, je vše ok, prostě se přizpůsobuje tělo. 😉

efkaprochajda
25. pro 2013

Mimojiné už jsme hlavičkou dolů a taktéž jsem dostala informaci, že je to normální ;)

nicolefrance
31. pro 2016

Ahoj holky, jsem prvorodicka skoro ve 30tt. Dneska asi v 6 me vzbudila takova prudka krec, ze jsem nevedela vubec co se sebou. Pak jsem odbihala furt na zachod a prujem. Krece jsou doted po 10 minutach, ale mam strach.. je to divne, chce se mi zvracet a je mi na omdleni.. na pohotovost se mi moc nechce, protoze jsem jsem tam pred mesicem lezela kvuli strevum. Tak nevim :/ poradte, co pomaha prosim?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru