Bolí mě jizva po cs

sraffie
26. čer 2019

Holky jsem šestý den po cs a jizvu vůbec necítím kromě prave strany kde je ukončení mašličkou.. Pořád mě tam jakoby řeže a štipe je to ok? Manžel se mi nato díval a našel pod tou mašlí buď trochu hnisu nebo to možná bylo i zaschle mléko protože mi kolikrát teče všude 😁 jinak jizva je pěkná ani není zarudla nic... Tak nevím jestli plašit

paja_
26. čer 2019

Ahoj, pokud není zarudlá a tak bych neřešila. Pro jistotu mazej mastickou. Já ji měla zarudlou a dostala jsem zanět :(

cizinkaa
26. čer 2019

Pokud to neni zarudnute a nic z toho netece, melo by to byt ok. Rezat a stipat jeste nejakou dobu muze.

ladyhacek
26. čer 2019

Já si tam nahmatala steh, který se nevstřebál a bolel. Jinak hodně vetrej a mazej betadinou

lizaa
26. čer 2019

Hlídej otok a zarudnutí a sleduj to, když bys tam měla zase trochu hnisu, tak si to zajeď nechat zkontrolovat, aktuálně řeším zánět v jizvě a právě to taky začalo tím, že jsem měla trochu hnisu, pak otok, zarudnutí. Jinak ale čistě štípání v jizvě je normální. Ta bolest při zánětu je naopak taková tupá...

alemari
26. čer 2019

Zatejpuj to a začni masírovat, takto se projevují nepovolené vrstvy nad sebou v šití

lizaa
26. čer 2019

@alemari není 6. den po SC brzy na masírování? Jizva musí být na masírování kompletně uzavřená, mně bylo řečelo minimálně 14 dní

alemari
26. čer 2019

@lizaa píše" pěkná" tak asi potřebuje už tlakovat. Od tohoje ten tejp aby to fixoval. Ksždý toho cisaře zvládá jinak

sraffie
autor
26. čer 2019

Tak tak mám hnis :( zítra pojedeme do nemocnice raději

alemari
26. čer 2019

@sraffie hmm, to je na nic... zavčas to desinfikuj!

lizaa
26. čer 2019

@sraffie tak to určitě jed, já to taky chtěla vymanevrovat doma a nepodařilo se, teď s tím bojuju a mám to fakt velký 😔

cizinkaa
26. čer 2019

@sraffie jela bych hned. Myslim si, ze z toho bude dehiscence. Bacha na to. Pocitej s pobytem v nemocnici.

cizinkaa
26. čer 2019

@sraffie a jinak hnis to byt nemusi. To ukaze az kultivace, ale pokud je to dehiscence, tak se rana snazi sama cistit. Je treba ji pomoct.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru