Celulitida během těhotenství, máte zkušenost?

pesinka
23. čer 2015

Ahoj holky hrozne se mi behem tehotenství udelala celulitida na nohou i zadku pribrala jsem tedy 10 kg a jsem ve 30tt a hrozne se bojim ze se uz celulit. nezbavím a nebudu si moc už nikdy v léte vzít sukni.Máte s ní nejakou zkušenost?

loafeer
23. čer 2015

měla jsem celulitidu az ke kolenům, taky se to zhorsilo po porodu...a pomohlo mi hodne to, že jsem začla cvičit squaty....

leniczka23
23. čer 2015

@pesinka Jak se jednou mrcha udělá, nezbavíš se jí uplně nikdy, ale dá se hooodně zmírnit..pitný režim, lymfodrenáže a cvičení..To pomohlo mně..

petulinaz
23. čer 2015

@pesinka Tak to jsme na tom uplně stejně... Jsem v 31tt a mam 13kg nahoře. Celulitidu jsem měla i před otěhotněním, ale jen lehce, ale teď ji mam na celých stehnech i lehce na lýtkách. Četla jsem že je to zadržená voda a po porodu to zmizí... Tak doufám 🙂

ehh
23. čer 2015

Já jsem 36+5 a mam 15kg nahoře a nejvíc nohy ,zadek no hnus. Sice celulitidu mám ale tohle to je moooc. Já si to tak vůbec uživam..😀😀😀

pesinka
autor
23. čer 2015

Taky si to moc užívám jen do doby než se večer svleknu pred zrcadlem pak mám celoun noc mindráky.Tak doufejme že to po tom porodu aspon trochu zmizí 😉

hapovab
24. čer 2015

Tak se mi hrozně "rozjela", jsem hodně zavodněná a jestli se to po porodu aspoň trochu nezmírní tak jdu na plastiku nohou :o), protože to je hnus.

thesun
5. črc 2015

zkus si masírovat při koupeli/sprše masážním kartáčem, prokrví to podkoží. 🙂

anilil
5. črc 2015

tak se k vám připojuju, taky se mi celulitida rozlezla snad všude, mám ji i na lýtkách i na pažích!!! mám nahoře 10kg, jsem 31tt a jsem už pořádná velryba, budu se modlit, že po porodu zhubnu a zmizí....

miare88
2. únor 2016

Koukám,že to je z loňského léta konverzace. Jak jste na tom teď prosím? Co po porodu pomohlo? Já nabrala 11kg jsem 27tt. Každý den už i před těhu jsem se masírovala a krémovala a stejně se mi to teď rozjelo. Prej je to normální,ale mě se to hnusí. Začla jsem teda aktivně(v rámci mezí ale) cvičit,tak uvidíme. Chci ale vědět,jak jste na tom po porodu.

anilil
2. únor 2016

@miare88 musím říct, že je to pryč, po porodu jsem zhubla a naštěstí se i té ošklivé potvory zbavila, takže žádný strach a užívej klidu v těhotenství 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru