Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čípek 1,5cm, vydržím 14 dnů do porodu?

katkauselova
21. pro 2013

Ahojky maminky. Jsem sice tehu podruhe, ale po dlouhe dobe,tak se zeptam jen na takovou blbustku. Jsem v 38 tydnu, nepamatujete si nektera jak jste meli cipek? Ja ted 1,5cm, myslite ze vydrzim 14 dnu do porodu? Nebo jak rychle jste meli zkracovani vy a nasledne porod? Chtela bych aspon pres vanoce zustat jeste doma🙂)))

lucifereeek
21. pro 2013

já myslím, že je to u každého jiný, čípek 1,5cm může klidně ještě vydržet dalších 14dní a taky nemusí, myslím, že je těžké s někým porovnávat. A spíš bych řekla, že žáleží i na otevírání se....

larac
21. pro 2013

Taky si myslím, že je to ryze individuální. Já jsem stále na 0,5-1 cm a mám termín mám nadcházející čtvrtek. U minulého těho mi doktorka říkala už v 7. měsíci že ten čípek je nějaký připravený na rození. A pak jsem ještě 4 dny přenášela.

kacenka1979
21. pro 2013

ja mela cm od 35 tt od 37tt jako ty pak jsem sla na vyvolani v 42+0 a po vsech tabletach kapackach atd jen na dva to jsem tam byla uz 24 hod a kruty pak voda ta pomohla na 3 pak uz nic a akutni cisar...takze je to jedno na kolik jsi...me tvrdil ze porodim driv a podivej😉

missymici
21. pro 2013

Ja mela 1,5cm na 36tt na 37+4 jsem porodila.Vydržet mužeš i nemusíš.Když jsem se ptala doktora za jak dlouho se to zmení tak řekl,že to je u každeho jinak,...ale u mne zo vidi do tydne.To bylo ve středu a zacala jsem rodit v nedeli,porodila v pondeli.nenamahej se fyzicky třeba vydržiš.

bonavoxa
21. pro 2013

Měla jsem 1,5 cm ve 28. týdnu a na prst otevřená, rodila jsem ve 37. týdnu. ale měla jsem klidový režim.

ivca_doubek
21. pro 2013

Ono opravdu záleží na každé z nás, porodit můžeš zítra a můžeš taky přenášet. Mě v den termínu na kontrole řekli, že se na porod absolutně nepřipravuji, že to ještě necháme, ale příští týden budeme 100% vyvolávat. No a druhý den jsem porodila spontánně za dvě hodiny 😀
Takže opravdu je to individuální...

rasha
24. pro 2013

U mě to stejné jako @ivca_doubek.já měla zkracující se čípek a klidový režim snad od 16.týdne,tak těch 1,5 cm jsem měla i den před porodem,nakonec to vypadalo,že budu přenášet a cca 30 hodin na to jsem začala rodit 🙂

holubice.petra
24. pro 2013

já měla 1.5cm čípek ve 30tt a deset dní jsem přenášela a porod byl vyvolávaný 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli