Dnes mám termín porodu, ale stále nic 🙂

haniczkaa
23. čer 2008

Ahoj Těhulky, dneska mám termín, ale stále nic.. 🙂 malé se ven asi nechce. Mývám bolesti vždy večer po 20min, ale pak přejdou. ach jo, já asi nikdy neporodim ☹

srsnicka
28. čer 2008

Neboj, věčně tam nebude 😉 my přenášely pět dní 😵 a jsou tu i větší borky - třeba kyri, ta myslím skoro 14 😕

petraluk
28. čer 2008

Kyri není sama, já taky rodila 14 dní po termínu 😒 Hani napořád ti jí tam nenechaj 😀

janakade
30. čer 2008

Ahoj, naše Terezka se nachala nosit o týden dýl. Asi v úterý jsem byla v podrodnici na kontrole a tam mi řekli, že jsem "zamčená" a porodu nic nenasvěčuje a rovnou mi naplánovali, že si k nim příjdu v neděli večer lehnout a v pondělí nad ránem mi dají tabletku na vyvolání. No a nakonec se ve středu vše rozběhlo samo a Terenka se narodila ve čtvrtek v 1°°hod ráno. ... chci tím říct, že porod může začít už za hodinu 😀 Vůbec o tom nepřemýšlej a užívej si poslední dny s bříškem, kdyby bylo potřeba, tak si vás doktoři pohlídají, neboj 😉

janakade
30. čer 2008

Jo a ještě...u nás v září 2007 se týden přenášeli i dvojčata...a nakonec se šli vyvolávat 😀

haniczkaa
autor
30. čer 2008

ahoj holky, díky moc za příspěvky! dnes je to přesne 7dní co přenášim. byla jsem na CTG, vše ok, dokonce me doktor poslal na ultrazvuk, pry mam moc velke brisko, tak chtel vedet odhad - a mala ma 3670g, takze to bude peknej macek! napsal mi nastup za 4dny do nem,kde mi budou porod vyvolavat!!!
mam fakt strach, ale zaroven uz se moc na malou tešíme. tohle je fakt nekonecny..přibrala jsem 30kg a můžu
říct, že žadna sradna nosit takovy kila navíc!

zuzan
1. črc 2008

Hani, držím všechny palečky a věřím, že vaší holčičce se bude chtít na svět dřív, než budete mít nucený nástup do nemocnice 🙂)) A pak to všechno nabere strašně rychlý obrátky a než se naděješ, budeš s miminkem zase zpátky doma 🙂))

haniczkaa
autor
2. črc 2008

zuzan: děkuju moc! ale uz v to nedoufam. dneska jsem mela zase poslicky, ale po 2h presly. holt budu muset do nem., na to vyvolani..a jeste ani nevim, zda to pomuze. nakonec me ceka cisarak..ach jo

vapetka
4. črc 2008

HOLKY ZDRAVÍM DNESKA MÁM TERMÍN A STÁLE NIC ANI BOUŘKY NEPOMOHLI TAK UVIDÍME KDY TO PŘÍJDE. HEZKÝ DEN.

0401
9. črc 2008

ahoj holky,
Hani, jak to vypadá, pořád se nechce té vaší princezničce na svět? Nevěš hlavu, ať už příjde na svět jakkoliv, hlavní je, aby jste byly obě zdravé!
Vapet, dneska byla u nás opět pořádná bouřka, tak ti pošlu jeden pořádný mráček, snad to pomůže 🙂

Každopádně vám držím palce, ať máte ty malé Ráčky brzy usměvavé ( nebo spíš ječící ) v náruči 😵

krispule
9. srp 2008

Ahojky..je tu někdo kdo má termín a čeká, čeká, čeká....???

zalinka
10. led 2013

@krispule Ahojky,mam dnes termin,vcera doki vravel ze som otvorena len na 1 prst,tak zase s vecami sme sa vratili domou,stale nepocitujem bolesti tie prave,-P vpiatok zaajtra ma nechaju tak ci inak a uvidime co dalej bude. brucho len vlacim,uz na nervach som...:-P

ined77
13. kvě 2014

Dobrý den maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek 41. týden těhotenství https://www.modrykonik.cz/41-tyden-tehotenstvi/.
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s čekáním na porod.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Předem Vám mockrát děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat 🙂.

Krásný den
Denisa

@zalinka @krispule @0401 @vapetka @haniczkaa @zuzan @janakade @petraluk @srsnicka ...a další 🙂 .

sarlotte789
25. lis 2014

Ahoj Dnes mam termin porodu a stale nic uz jsem stoho strasne vicerpana jak stale jen cekam nevite jak se tomu da pomoci dostat bolesti

vera_vila
25. lis 2014

@sarlotte789 úklid, sex, úklid, sex, dlouhá procházka, sex...

bobaja1976
12. lis 2016

já holky přenášela 10dni.porod musel byt vyvolan.a už sem i mněla strach o mimi ☹ .dopadlo to ale dobře 🙂

lenkaluk
12. lis 2016

@sarlotte789 ano, chce to sex, dlouhe vychazky, koupel, ostra jidla..... mam vyzkouseno pred necelym mesicem😉

obyvatelka
12. lis 2016

já tě uklidním 🙂 taky mám termín porodu dneska a taky nic 😀 mám za sebou i Hamiltona, nepomohlo. Horké koupele, procházky, uklid, sex, víno, nic....
prostě prckovi se na svět nechce 🙂 v pondělí jdu na vyvolání, tak se pak už dočkám 🙂

vesanus
12. lis 2016

ženský neblbněte, vždyť je to jen takový orientační údaj pro doktory aby zhruba tušili, dítě - to nejsou atomový hodiny a TP není žádná magická hranice 🙂 2 týdny před i po něm, obojí je tzv. "v termínu", takže klídek, ono to dřív či později přijde, prcek ví, co my nevíme ;)

obyvatelka
12. lis 2016

@vesanus jako ono to není o tom, že bychom chtěli prcka za každou cenu vyhnat :D ale o tom, že ten konec už je dost náročný a většina žen si přeje, aby se už dítě narodilo, aby určité problémy spojené s tím koncem už zmizely pryč 😀

dofi86
13. lis 2016

jeste mas 2 tydny ;) prckovi se u tebe proste libi! Uz z vice zdroju jsem cetla, ze tech 14 dnu je naprosto ok, protoze vetsinou vypocitavaji datum porodu podle posledni menstruace, ne podle toho kdy se opravdu pocne, vajicko se uhnizdi apod. Takze zkus byt co nejvic v klidu ;) I kdyz chapu, ze se to lehce rika a hur dela 🙂

hop_ita
13. lis 2016

Mne termin podle utz i podle ms vychazi na den presne stejne a to 22/11. Tak jsem zvedava, zatim tomu vubec nic nenasvedcuje, ze by se mu chtelo ven 😒

dofi86
13. lis 2016

@hop_ita to se muze z hodiny na hodinu zmenit...vlastni zkusenost 😉

hop_ita
13. lis 2016

@dofi86 jj, jsem jak na trni 🙂 ale jeste min.tyden jsem mela poslicky, v noci me budily bolesri a ted uz nekolikaty den klid a ticho po pesine

dofi86
13. lis 2016

@hop_ita to je to ticho pred bouri 😉 🙂

hop_ita
13. lis 2016

@dofi86 no mozna, jen uz trva nekolik dni 😀

obyvatelka
13. lis 2016

@dofi86 bohužel 2 týdny nemám, jelikož mám prcka KP a chci rodit přirozeně, tak se bude porod vyvolávat od zítřka, aby nebyl prcek moc velký a mohl se narodit přirozeně. Ale jinak věřím, že by prcek si ještě pár dnů počkal....

dofi86
13. lis 2016

tak drzim palce ;) akorat je pak otazkou, jestli vyvolany porod je porod prirozeny...

obyvatelka
13. lis 2016

tak není to císař a to je pro mě hlavní 🙂 dítě se narodí vaginálně, což je pro něho nejlepší, a je jedno, jestli vyvolávaně nebo samo, když to jinak nejde, je to ta nejlepší varianta

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru