• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Epi-no, pomoc pre pôrod bez nástrihu. Počuli ste o tom?

29. října 2013 
ahojte :slight_smile:...damy poculi ste o epine baloniku ktorym si cvicite vaginu tri tyzden pred porodom a ta sa vam potom pekne stahuje a roztahuje v priemere ako je decka hlavicka?je to vraj super mali to moje kamosky a naozaj sa doktori divili ani jednu netrebalo nastrihnut, ani z vnutra sa nenatrhli nic..krasne sa roztiahli...je to super az nato ze tostoji kolo 80 eur...neviete o niekom kto predava aj ked pouzite? zeny zvyknut to preddavat kolo 50eur aj menej
16. bře 2012 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicka44 O epi-no je tady opravdu rozsáhlá a dobrá diskuze, tam se dozvíš vše. I tam holky, které mají odrozíno, epi-no prodavají, nebo mrkni tady v barazu v sekci - jiné pro maminky, nebo tak nějak... :wink:
16. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
16. bře 2012 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no ludze nasla som predavaju aj nepouzite lebo nestihli pouzit iba za 40eur taze pecka
16. bře 2012 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koupím Epi.No Delphine (i použité), vážně zájemkyně (kdo chce ale opravdu prodat, na jako se mi už stalo že slibovala paní a pak mi napsala že ho dá kamarádce) - musím začít cvičit za 2 týdny, takže za každou nabídku budu moc ráda. Pište prosím do zpráv, hezký den všem Romča
21. čer 2013 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rcody zkuste na diskuzi epino nebo bazárek
29. říj 2013 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek