Extrémní škytání miminka v bříšku celý den

eillie
26. srp 2018

Ahoj maminky, chtěla bych se Vás zeptat na vaše zkušenosti se škytáním miminek. Jsem 33tt a malý mi už týden hrozně škyta, vím, že je to normální a neměla bych se nijak znervózňovat. Ale jde mi o to, že škytání se každý den zintenzivňuje a násobí. Zprvu to bylo sem tam. Pak škytání se protahovalo až na 20-30min párkrát za den i noc a teď snad skýtá non-stop. Má krátké pauzy, ale za chvilku mi zase skáče břicho. Jenom dnes už skýtal asi 10x po kratších intervalech. Mělato tak taky nějaká? Jsem z toho značně nervózní a mám strach, aby bylo vše v pořádku.?

xkalisto
26. srp 2018

Je možný že jestli je to rychlejší tak trochu jak bušení srdíčka tak to může být i to že trénuje plíce jak tam "dýchá". Taky mi občas takhle poskakuje.

pavca1982
26. srp 2018

Ano syn škytal hodně moc a když se narodil nepřešlo to.Měl reflux a hodně i zvracel.Trvalo to asi až do 1/2roka pak se to postupně lepšilo.I dcera mi v břiše hodně škytala.

sahrazad1
26. srp 2018

@eillie kdykoliv cokoliv se vam nezdá, tak radši supejte na pohotovost. Lepší být za blázna, než něco podcenit. Těhotenství a miminko v břiše není nemoc, ale taky ani žádná legrace. Skytani je normální, ale takhle moc? Nechala bych mimco zkontrolovat...

katka_01
27. srp 2018

Mě dcerka škytala v břiše několikrát denně. Ani po narození ji to úplně nepřešlo.

luciklim
27. srp 2018

@eillie ja jsem teda cetla, ze pokud je to pul a vic hodiny, je lepsi nechat zkontrolovat. Taky jsme meli skytavku ale tak 10 min max dvakrat denne..

bluekobylka
27. srp 2018

ja mela skytavku v tehu hodne a i syn skytal cely prvni rok dost, ted uz je to dobry

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru