Hlenova zátka. Za jak dlouho po odchodu jste rodily?

renat23
2. pro 2020

Holky za jak dlouho jste rodili pod odchodu hlenove zátky? Ja u předchozích tehu druhy den ale dnes mi odesla nevim jestli všechna ale bylo toho dost ale jsem teprve 35+2 tt . Zitra jdu do poradny rano tak to řeknu doktorovi pokud nepřijdou bolesti a nepojedu jeste v noci. Diky

pajiskazemlyna
2. pro 2020

@renat23 mne odešla u první dcery taky někdy v 36. týdnu a rodila jsem na termín, ale to je spis asi extrem...

renat23
autor
2. pro 2020

@pajiskazemlyna no před 14 dny u doktora byl nalez takový, čípek propustny na jeden prst hlavička naleha. Obe předchozí deti jsem rodila driv v 37+2 a 37+3 tak by jeste mohl chvili vydržet

badyr
2. pro 2020

Odešla mi ráno 33+3, odpoledne kolem 5 mi praskla voda, v noci jsem porodila.

hawah
2. pro 2020

U prvního až s prasknutím vody dvě hodiny před porodem, u druhého jeden den pomalu odcházela i s trochou vody, druhý den jsem porodila

renat23
autor
2. pro 2020

@badyr ty brdo a jak dlouho si byla s mimi v nemocnici?

badyr
2. pro 2020

@renat23 byli jsem s malým měsíc v nemocnici, měl problém s krvácením do mozkových komor, nebýt toho, tak bychom šli domů asi dříve.

zelenaesmolda
2. pro 2020

@renat23 me odesla v podvecer a rodila jsem nad ranem

renat23
autor
2. pro 2020

@badyr tak hlavne jestli je v poradku, museli to byt asi nervy

renat23
autor
2. pro 2020

@zelenaesmolda no tak snad to nebude taky můj případ uvidime jak zitra dopadnu u doktora

leeniik01
2. pro 2020

Me odešla dva dny pred začátkem porodu

lencamat
2. pro 2020

Mě odešla v 36+4 a rodila jsem 37+3.A měli jsme i pěknou váhu.

renat23
autor
2. pro 2020

@lencamat ja rodila děti v 37+2 a 37+3 a oba měli 3150g ted by si mohl jeste chcili počkat ale prave u dětí mi odesla hlenovka den před porodem

badyr
2. pro 2020

@renat23 naštěstí je v pořádku sice některé věci začíná dělat později, ale to s tím nemá nic společného, on je pan pohodlný 😉.... Nervy šílené, to přiznávám.

janule0123
2. pro 2020

@renat23 tak týden dva před porodem ... přesně si nepamatuju.. ale bylo to dyl ...

lencamat
3. pro 2020

@renat23 dcerka měla 3200g a syna mám na den v termín hlenová zátka my u něho neodešla a měl váhu 3900g tak jsme si s manželem říkaly kdyby dcerka nešla tak brzo na svět třeba by měla takovou váhu taky.Ale dala zabrat více než syn.

sandrasevcikova
24. pro 2020

Holky prosím v pondělí jsem byla na kontrole u mudr. a ta mi řekla že by to chtělo vydržet ještě tak 14 dní jsem teď 34+4 ale že to může přijít i dřív. Moje otázka ale zní už víc jak 14 dní ze mě odchází hlenová zádka po malých kousíčkách ale dnes ráno jsem na papíře měla zádku velkou tak čtvrt možná až půl dlaně k tomu pořád zvracím a nejde do mě ani jídlo a mám tlaky v podbřišku ne bolesti. Myslíte že mám plašit nebo čekat?

megi89
25. pro 2020

@sandrasevcikova určitě necekat a jet do nemocnice, ať se na Tebe kouknou. Držím palce.

datelinka31
13. čer 2021

@sandrasevcikova ahoj, prosím ta ako si nakoniec dopadla?

sandrasevcikova
13. čer 2021

@datelinka31 ahoj nakonec jsem šla rodit až 23.1.2021 den před tím velké bolesti otevřela jsem se přes noc na 4 prsty ráno v 9 jsem jela do porodnice a ve 12:50 byla malá na světě

datelinka31
14. čer 2021

@sandrasevcikova tak to si dobre ešte vydržala, mesiac.. mne tiež už odchádza. A dnes mi aj stále tvrdne brucho.. ale bola som u doktora a krčok je 2,5.. ale aj tak som v strasnom strese, hlavne z toho tvrdnutia..

sandrasevcikova
17. čer 2021

@datelinka31 já hodně odpočívala a v kolikátým měsíci nebo týdnu jsi? Držím palce ať si ty i miminko v pořádku ❤️🍀

datelinka31
18. čer 2021

@sandrasevcikova 33+3, tiež sa snažím ležať. Ďakujem pekne, dúfam že tiež potiahnem aspoň mesiac

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru