Holky, furt se děsím, placenta na přední straně

lucinda259
19. bře 2017

Min týden mi už gynekolog napsal do průkazky: Placenta na přední stěně a ještě něco to nepřečtu....Jsem nyní 30 týden těhu.Mám nějakou šanci že vše bude v pořádku.Kvůli dvěma předchozím SC jdu ve 38 tt. na plánovaný císař.Ale bojím se toho krvacení u porodu apod.☹
Děkuji zprávu.

slimacikmia
19. bře 2017

@lucinda259 nerozumiem, čoho konkrétne sa bojíš...

lucinda259
autor
19. bře 2017

dr. mi 3 týdny zpět řekl, že v případě uložení placenty nízko a nastávajícímu SC hrozí v případě řezu větší krvácení max odejmutí dělohy...apod.😕

slimacikmia
19. bře 2017

Ahaa, tak to ale dopredu nezistíš, ako bude prebiehať SC... Verím, že lekári spravia všetko najlepšie, ako budú môcť....

barchen
19. bře 2017

@lucinda259
Já ji měla na přední straně taky a podle lékařky to nebyl vůbec žádný problém, pouze to tlumilo pohyby, takže i první pohyby miminka jsem cítila později. Rodila jsem přirozeně a docela rychle. Akorát já tedy předtím SC neměla.

monilee
19. bře 2017

@lucinda259 Podľa mňa tam nemáš nič o tom, že by bola placenta nízko, samozrejme by bol problém, keby bola nízko a zasahovala do jazvy po predchádzajúcom SC. Ale to by ti snáď povedali. Inak tam máš ďalej napísané: "euhydramnion", čo znamená že máš normálne množstvo plodovej vody a "hrubá morfologie plodu v normě".

mialagia
19. bře 2017

@lucinda259 taky jsem jí měla na přední straně a vše ok, je to celkem běžný..porod taky cs😉

lucinda259
autor
19. bře 2017

Moc děkuji holky ❤, jste zlatíčka.Budu věřit, že vše bude v pořádku a malou berušku budu zanedlouho držet v náručí...😘

lucinka58
19. bře 2017

@lucinda259 já měla taky na přední stěně a kromě toho, že jsem cítila míň pohyby, tak to nemělo na nic vliv 🙂 a císař byl v pohodě 🙂

salenas
19. bře 2017

i já mám placentu PS a též jdu na císaře, vše ok dle gynekologa 🙂

lucinda259
autor
19. bře 2017

@lucinka58 Tak já teda pohyby citím až moc.Předchozí těhotenství minimálně.🙂
Děkuju za zprávu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru