• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
aha, nám je 62 už většinou krátká :grinning:
ale kolik prcek měří, nevím
9. pro 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je taky 62 většinou krátká....dneska jsem se snažila na přebalováku malýho změřit....vždy když se natáhl,tak jsem připravila metr a sotva jsem mu ho dala k hlavičce,tak nohy skrčil... :grinning: takhle se to opakovalo asi 5x,tak jsem to vzdala :sunglasses: ...jdeme za týden na přeměření ve dvou měsících,tak si počkám
9. pro 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

radus z délky si noc nedělej, mně malá roste jen do šířky :grinning: ve dvou měsících se mi vytáhla o 6 centimetrů a ted jde spíš do té šířky.
jinak kojím teda přes den každé dvě hodiny, kromě kdy kočárkujeme, to vydrží klidně i 4 hodiny :grinning: a přes noc tak co 3 hodiny. Ale byla jsem ted jednu noc u táty a pěkne jsem to asi pohnojila, nechtěla tam spát vůbec, tak jsme byly skoro pořád vzhůru, jenže jsme přijely tead rychle domů a dnešní noc byla něco podobnýho. Uspávání je v pohodě, ae pak se probudí a nechce spát. :frowning2: jestli to tak půjde dál, jdu se oběsit. Mně ten malej lump spí v lehtku doma tak max.20 minut, pak řev a chce se nosit, chudíci moje záda.
Tak jajdi s tím cvičením..chystám se v neděli do posilky, kromě břicha (po císaři) a jsem zvědavá, ale taky to nebude žádná hitparáda. Ale to, co píšeš, je pravda, neměly bysme se extra potit, vyplavuje se kyselina mléčná a miminkům pak prý mlíko moc nechutná, tak uvidím. Asi budu teda tlustá a chutná :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, je mi líto, že je Verča takové číslo a zároveň jsem ráda, že nejsme jediné miminko, které ještě nespí skoro celou noc :angry: :grinning: :grinning: :grinning: dnes se po dlouhé době budila až po 4ech hodinách :grinning: Přes den taky chce jíst pořád, ale docela i spí..jenže včera prospala celý den a večer vůůbec nechtěla, byla to hrůza.
My už jsme byli 3noci mimo - 1. u babičky, to nebylo nic moc 2.na chatě, to už bylo trochu lepší, ale nad ránem se pořád budila (spala v korbičce) a 3. byla teď v sobotu u babičky a to už bylo úplně v pohodě
10. pro 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
dneska jsme měly taky nějakou divnou noc.
Říkám si, že když vidím, co mívá v plence, tak prostě prospívat musí, i když možná míň než podle tabulek. Když jsme byly v poradně 21.11.tak mi dr. nic neříkala, že by měla málo. :sweat_smile:
10. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, cvičení, furt si říkám, že bych měla začít

jinak je malej v obličeji dost osypanej, koukala jsem na net a říkám se tomu asi novorozenecké akné
zkouším ho mazat bepanthenem, jestli se to nezlepší
v sobotu máme vítání občánků, to bude repre foto, chudáček malej
10. pro 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemýšlela, že začnu chodit na cvičení pro maminky po porodu. Je to i s hlídáním.

My měli vítání dneska. Dali jsme jednomu známemu, co tam byl, foťák ať nás vyfotí. Tak na jedné fotce mám zavřené oči já a na druhé MM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak malej taky nespí celou noc...dneska po dlouhé době spal v kuse 4 hodiny...
s manžou jsme si o půl noci mysleli,že vypukla 3.světová :grinning: Kubulín si tak prdnul, že to zbudilo i manžu a to je co říct :grinning:
Zato dnešní den stál za to....od pěti jsme vzhůru a malýho krmím co hodinu, hodinu a půl max. A to si vždy jen tak trochu cucne. Do toho spal pouze 1x 20 minut, jinak jen tak naoko pospával. Jela jsem do práce,tak jsem doufala,že usne v autě a zabere tak na hodinu - potřebovala jsem jít ke generálnímu. Sotva jsme přijeli do práce, začal brečet :frowning2:
Tak doufám,že bude alespoň dobrá noc...po dlouhé době šel spát přesně v osm, nakrmenej a vykoupanej a zabral okamžitě,ani jsem nezvládla přečíst pohádku...

vítání občánků,to ani nevím,jestli se u nás dělá....

už jste si zažádaly o porodné?
10. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noc je super :sweat_smile: Standardně 2x vzhůru, ale teď se mu nechce vůbec spát :angry:
11. pro 2008 ve 03:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, o porodné MM žádal hned ten den, co jsme dorazili z porodnice, oběhal to v rámci vyřízení rodného listu, pojišťovny
no, nám prcek na spaní moc nezabírá, trvá to i hodinu a někdy vyměknu a hodím ho do postele k nám
ovšem v noci mě překvapil, usnul po půl hodině po koju a než jsem ohřála vodu na dokrm, byl totálně tuhej, takže dokrm se nekonal :sweat_smile:
a vydržel spát 2,5 hodiny, což je bez dokrmu u nás super
poslední 2dny prdí jak o život, ale už od pondělí nekadil, tak nevím, jestli je to OK :frowning2:
11. pro 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci..a už jste to porodný dostali? Já čekala na změnu trv.bydliště....
Tak to nás problém s usínáním většinu není...ale přijde mi,že má Kubulín v sobě hodiny a budí se standardně kolem půl jedné a pak kolem půl čtvrté :(...možná by taky vydržel,kdyby neměl ty prdíky,protože před samotným vzbuzením se někdy i hodinu svíj a dostává je ze sebe....jj,taky poslední dny moc nekadí,zto čůrá jak protrženej :sweat_smile: neboj,je to OK, chytré knihy píší,že několikadenní absence není na škodu,že to značí,že se mléko maximálně využívá :wink:
11. pro 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teď co máme dokrm, kojíme v noci zase jen 1x, kolem 2h a pak až před 7
jen dnes, když dokrm zaspal, se vzbudil dřív
ale taky před tím pofňukává nebo prdí, to mě vzbudí a letím aspoň na WC, než se probere úplně

na účtě to bylo do měsíce
11. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď kojím a jde z něho smrad přímo děsnej, tak už se možná kadění povedlo :sweat_smile:
11. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Tak Verunka včera poprvé usnula ve své postýlce (předtím usínala v košíku na kolečkách..který jezdil.. Potřebovala teda asistenci s vypadajícím dudlíkem..ale to, co tomu předcházelo byla hrůza. Velký bolení z prdíků, pak se vyprděla a začalo to usnání. Ale v noci i ráno se ozývaly obrovské prdy s kňouráním. Dnes to vidím na velkou dietu :pensive: zatím jsem na racio polystyrenech a přihodim k tomu něco výživného a 100% bezpečného!
11. pro 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jíst dietně snažím a stejně nic
ale když poctivě piju kojo čaje, aspoň se dlouho netrápí
11. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a poctivě je jak často? já myslela, že 1-2stačí...? Já si dnes připadám, jak kdybych měla premenstruační syndrom!? :confused:
11. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci,

na novorozenecké akné nám pomohl černý čaj-na vatičku, ráno a večer mazat a do týdne měla krásnou pokožku, rovněž jsme museli ven dávat úplně obyčejnou Indulonu a opravdu akné zmizelo-trik od paní doktorky
11. pro 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste na tom s MS? Já dnes měla depku..připomnělo mi to premenstruační syndrom a začala jsem špinit. hmmm, žeby? :angry: :angry: :angry:
11. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki....já zatím nic a doufám,že to tak ještě nějaký měsíc vydrží :wink:
12. pro 2008 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě spíš štve to,že se mi asi hormony vracejí do normálu a začínám se opět osypávat jako puberťák :angry: Myslela jsem, že to v určitém věku přejde :sweat_smile:
12. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi kubík je krásnej!!!!!

a s tím akné..bud v pohodě, mně se to taky vrátilo, mám osypanou bradu, takže asi věk nehraje roli :frowning2:
malá chytla rýmu, tak se bojím, aby se to nějak nerozjelo :frowning2:
12. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše zas trochu pokašlává :frowning2: Njn, už se nám blíží kritické období - myslím, že okolo 3měsíce děsně klesnou protilátky, které má ještě od nás z placentárního oběhu..tak bývají nemocní. Hm a my na to máme ještě super roční období, co :angry: Snad to všichni nějak zvládneme.
Tak já a MS asi nakonec nic? To se jen zbláznila moje děloha, která se rozhodla každý čtvrtek očišťovat :sweat_smile: Já mám akné při MS, teď zatím nic. Ale taky mě to upřímně krká..puberta pasé a nic, těhotenství, mateřství a pořád to není fuč :angry: Já se teda musím přiznat, že momentálně na svou pleť totálně kašlu, takže bych se jí chudákovi nedivila.
12. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky vypadám jak puberťák a to je mi 30. Na ksichtě se mi udělaly dva obrovské vředy a o těch menších ani nemluvím :frowning2:
MS nic, ale mám prášky takže ji ani nečekám. :wink:

jajdi, ten obleček je úžasný
12. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky..když jsem ten obleček viděla,tak jsem neodolala...i když to bude mít na sobě jednou (tedy s dnešním focením 2x) :grinning:

s těma beďarama - možná zkusím to, co doporučovala beti pro prcky, třeba to zabere i na mě :grinning: Já se tedy o pleť taky moc nestarám,tak se asi není co divit.

radu, ty už bereš HA?
12. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, jo nechala jsem si ji napsat na kontrole po šestinedělí. Je i pro kojící.
12. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě, i když jaterní testy dopadly celkem dobře, tak dr. HA nedoporučuje...tak uvidíme za půl roku,co s tím... probírala jsem to s manžou, a říkala, že si můžu nechat dát tělísko, ale že to je snad na 5 let a nebudeme moc mít mimi....tak na to se tvářil,že jakobych nic neřekla... :sweat_smile: tak nevím,ale asi bude Kuba jedináček...
12. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, já myslím, že tělísko si pak můžeš kdykoliv nechat vyndat.
U nás je třeba kondom dost sci-fi, takže jsem si nechala napsat prášky, i když s nima mám špatné zkušenosti. Nemohla jsem kvůli nim otěhotnět a musela se léčit na hyperprolaktinémii. Nevím, jestli budu v HA pokračovat i po tom, co přestanu kojit, aby se mi ten problém zase neopakoval, až budu chtít otěhotnět.
12. pro 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi,

tak se mnou v porodnici na pokoji byla maminka s tělískem :grinning: :grinning: nějak nezafungovalo :grinning:

dneska jsem byla s jizvou po císaři u dr.pořád bolí, tak prý to může bolet ještě půl roku po zákroku, navíc mám jizvu dost viditelnou a tvrdou, což se v některých případech stává, takže u mě jedině laser prý pomůže :grinning: no jo, fešanda už ze mě nebude :grinning:
12. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: chudáčku ty máš s tím císařem jen problémy... Ale ta jizva je dost dolů ne, takže ani v plavkách není vidět nebo jo?
My jsme byli včera u doktora.... Tomášek má ale naštěstí prý jenom rýmu... dnes už je to lepší než včera.
MS naštěstí nedorazila.
Radus ta HA se bere nonstop bez 7 dennních pauz, takže MS nedorazí při jejich užívání?
12. pro 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra, přesně tak je tam 28 tablet. Jen jsou trochu dražší na 3 měsíce 470 Kč. Dřív jsem měla HA za 300
12. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek