• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
njn, všude stejný... mně jí zas jednou za 3hod nepřebalili, i když byla v látkovce..takže pak trochu nastydla odspoda a furt učůrávala. Nejhorší je, že je na to člověk upozorní.. a oni to berou tak, ež dokud si nestěžuje, tak jí nepřebalí. A přitom ona to dává najevo, jen u toho nebrečí, ale kníká.

Spetro, tak už mám taky manducu, měla jsi u toho, návod, fakturu? :confused:
19. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
příprava do práce ke studiu, to bych taky nedala
19. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem dneska zvládla nějakým zázrakem 2 zkoušky... o víkendu jsem už fakt myslela, že s tou školou praštím.... :frowning2: ted jsem naštěstí nabuzená, ale unavená z toho nočního učení... když tomášek celé dny jen brečel tak jsem byla ráda, když jsem si na hodinu odpočinula učením, ale ted když už je lepší, tak si s ním chci hrát a ne se učit...
tanu: návod jo a jenom nějaký obyč doklad
19. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi,

jj ty miminka spí na zimě dlouho a hezky, malá taky,jakmile ucítí čertsvý vzduch, zaklapuje očka :grinning: jajdi a prosím tě, když se učíš a pracuješ, kolik hodin teda za nic spíš? si fakt nedokážu představit...

ilci, já sio myslím, že s těma rodičema je to všude stejný. alespon u nás taky občas dojde na zkraty, protože prostě máme na spoustu věcí odlišný názory. a úplně nejvíc se bojím, že jakmile tam třeba malá jednou bude na prázdniny, vrtí se mi úplně jiný dítě a to bych teda asi vraždila :angry:
19. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, já se právě neučím...dělám jen seminárky, kterých je letos požehnaně a ke všemu chtějí obsáhlý...ježiš, jak mě to nebaví... :angry: učit se budu muset teď, protože 6. a 7. 2. budu dělat 3 zkoušky a do té doby musím ještě odevzdat 5 seminárek...do práce dělám věci na zítra,pak to snad poleví a vrhnu se na školu...jenže doma už mám 2 koše prádla....
dneska mi přišly golfky,co jsem objednala přes koníka...mám z nich fakt radost...i Kubovi se líbí :grinning: teď ještě nějakou tu nosičku...

holky, už jste přemýšlely o nějaké ohrádce na hraní?
19. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, no já taky nemám nejmenší chuť jí tam posílat na prázdniny :grinning: Ale tchán jí zbožňuje, tak snad to nakonec nebud tak hrozné. Má 2syny, tak si moc přál holčičku..

Spetro, já nemám ani návod ani doklad :sweat_smile: jí budu muset písnout... No a naše blbá pošta..já to opravdu nechápu. V pátek jsem si tam vyzvedávala hrazdičku..a dnes jsem měla ve schránce výzvu na manducu ze 14.1. :angry: :angry: :angry: opravdu divné, že to ani minulý týden neměli v počítači, kdyby ano, tak by mi to dali..

Veru dnes zas byla na přednášce, tak tam spinkala, ačkoliv doma dopo spí 30min :grinning: a dokonce jsme vstávaly v 8:30, takže opravdu moc dlouho vzhru nebyla!
19. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki,

tak to nebyla moc zajímavá přednáška, když ji Verunka prospala :grinning:

jajdi a jaký golfový hole jsi objednala? máš obrázek? já se totož na léto hrozně moc těším, ř´že si taky nějaký pořídím a že to bude lehký!!!!! máme lehkej kočárek, ale prostě hluboká korba je těžká holt
19. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes od půl sedmé ráno v postýlce podivné zvuky, jsem si napřed myslela, že prcek tlačí a od se přetáčel v postýlce, ne na bříško, ale nohy měl v místě hlavy a naopak
taky se naučil pěkně ječet a když k němu člověk přijde, tak se chláme
asi se mu ty zvuky, co vydává, líbí nebo co
ale v 11 v noci v paneláku nic moc :grinning: :grinning:

naši se furt těší, jak u nich bude prcek na víkendy
no nevím
ale zase s našima si víc pokecám na rovinu, případně jim "nadám", když něco není podle našich pravidel
s tchánovcema je to horší, tam mám odstup
navíc tchýně je ten typ, co si představuje, že dítě se krmí přesně podle nějakého rozvrhu, má být zavřené furt v ohrádce, nemá se nosit apod.
20. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilic, jako bys mluvila o mojí tchýni. jen se mi prostě nelíbí, ž rodiče nejsou schopní akceptovat, že už my jsme rodiči, tudíž výchova bude probíhat dle našich pravidel :angry:
20. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom jsem měla pokec s mamkou, že by měla dodržovat naše pravidla a ona furt jo, jo a pak z ní vypadlo, že si to budou stejně dělat po svém
přitom taky neměli rádi, když jim do naší výchovy kecali jejich rodiče :wink:
20. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krev máme dobrou, prý uděláme kontrolu v půl roce
jinak prcek fakt ječí s potěšením, když k němu dojdu, řehtá se
ale sousedi si musí myslet, že ho tu mučím :sweat_smile:
20. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru má zas dnes kňourací den. Opět, když potřebuju nejvíc šprtat. Tak si říkám, jestli třeba ze mě necítí nervozitu.nebo to dělá naschvál :grinning:
20. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám za sebou náročnej den v práci :pensive: Prcek byl skoro celý den u tchýně, zvládli to na jedničku... a "hurá" na školu :unamused:

beti, ty golfky jsou zn. Babydream,dám je do albíčka...nejsou asi jedny z nejlehčích,ale mají robustnější kola,což do toho našeho terénu potřebujeme.

s tou výchovou...taky jsem oběma babčám řekla svý,ale ve finále jsem ráda,že se o prcka postarají,tak pokud na něj nešišlají a neustále nechovají,tak ať si jedou po svým...musím důvěřovat :wink:

ilci...vše nejlepší k svátku! :grinning: (snad jsem se nesekla :wink: )
20. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...ta rehabilitace vás čeká? Zajímalo by mě, co Ti na to pasení doporučí...Kubula taky nechce nějak pást
20. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak s těma babičkama mi mluvíte z duše. Tchýně si dokonce nechala vrátit starou postýlku, že prý ji bude mít doma, aby mohla hlídat. Jsem jí neříkala, že až ona bude hlídat, tak to dítě už nebude spávat v postýlce. A i kdyby někdy hlídala, tak se jí opravdu neoplatí kvůli tomu zakopávat o postýlku. Anička to stejně vyřešila za nás. Včera u nás byli tchýňáci a Anik, když se podívá na tchýni, tak spustí takový řev, že to rve uši. :angry:
20. led 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, díky za přání :wink:

dneska mi dr. říkala, ať se neleknu, že některé pracovnice na té rehabce jsou hustý, že maminy dost vynervujou, tak ať se prý z toho nesložím
tak se fakt těším :angry:

radu, tchýni naopak její sestra nabízela postýlku na půjčení a ona nechtěla, prý na co
a pak skáčou po prckovi kočky apod., nebudu se opakovat :wink:
takže se nesmí divit, že u nich prcka furt nosíme a radši nedáme z vaku :wink:
no doufám, že nás zase dlouho na návštěvu nepozvou :grinning:
20. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak Veru se v noci budí po hod, max dvou. jsem zoufalá... Předtím to nedělala, tak nechápu, co se děje. Usne až u prsa.. takhle to nejde. Beti, tys jí někdy v noci zkoušela nechat plakat? nebo prostě kojíš a kojíš.. :frowning2:
21. led 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, tak to je blbý, to se moc nevyspíš
mě se prcek častěji budil, když měl větší rýmu, teď už je to lepší
21. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu...myslím,že hlady to v noci nebude...nestačí jí jen uhoupat nebo dát dudlíka? My jsme ze začátku nechávali brečet..

tak Kubula už prý rýmu nemá - mě se to zdá stejné,takže má píchnutou hexu ,tak teď jsem zvědavá na reakci tbc....a koupila jsem mu i 1.dávku prevenaru
21. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki,

to mě moc mrzí :frowning2: , ale já ji nenechávám vybrečet :frowning2: nemám to srdce a nechci budit sousedy :grinning: děkám to tak, že si myslím, že prostě v, proč to dělá, taky se ti může měnit složení mlíčka a proto vyžaduje častější kojení. ono to zaky u nás tak někdy je a většinou se to tak max.do týdne srovná, ale já vypadám jak vyoraná myš :grinning:
21. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu...určitě to bude dočasný...holt katdý den i noc je jiný...

jinak s tím pasením nám dr. říkala,že ve 3 měsících se nic neděje,když nepase,že tomáme zkoušet..
21. led 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki: to je mi líto, že se V. takhle budí... snad se to brzy srovná... já ho nechala asi 4-krát vykřičet, pak se mi budil ještě častěji.... já brečela za zdí s ním... a od té doby jsem úplně alergická na jeho pláč... takže jsem se rozhodla, že zatím ho vykřičet nechávat nebudu... tak do toho půl roku a pak se uvidí.... takže vydrž... držím palečky, nech V. spinká jako andílek... :wink:
21. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za podporu. Já jsem spala trochu včera odpo, takže jsem docela fresh :grinning: spíš taková omámená..ale asi to na mě brzo spadne. Houpání by možná stačilo, ale neměla jsem sílu to zkoušet.. Dokonce třeba jen dát trochu cucnout, pak dudlíka zabralo..na hodinu.. :grinning: :grinning: :grinning:
Za noc dvě totálně nacucaný pampersky. Ve čtvrtek jdem k dr, tak se poradím, asi bdue pěně vážit, když tak žere :grinning:
Taky mi přijde, že ej ten typ, že spíš než vybrečet se..je pak víc k neuklidnění. Zkoušela jsme to ejdnou, ale vydávala pak úplně šííílenééé zvuky, tak jsem šla konejšit, samozřejmě se na mě začaa usmívat, že jí jdu zachránit,,to je pak člověku opravdu do pláče :pensive:
21. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki,

ano člověku je to líto, ale jsou to malí vyděrači..aspon ta moje cácorka. Tahám ji všude sebou, nesmí spustit mamku z očí. a když vařím, mám ji v lehátku, povídám na ni a stejně za chvilku začne řvát, vztekat se, házet hračky okolo sebe, protože se chce nosit a houpat a dělat kraviny...to pak svádímě souboj, kdo to dýl vydrží a samozřejmě vždycky vyhrake verunka :grinning: jenže je rozdíl mezi pláčem a vztekem a verunka, tak ta se umí vztekat na jedničku :wink: :angry:
21. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, zjišťuju, že jsme na tom stejně. Taky máme takového maminčáka. Já už pomalu vařím jen o víkendu, když je MM doma. Uvařím si vždycky dopředu a přes týden buď jen ohřívám nebo je to nějaká rychlovka. Stačí jít na záchod a je řev.:angry:

Jinak se nám asi podařilo překonat laktační krizi. Momentálně mám mlíčka dost a malá nám snad začala prospívat. Vážila jsem jí po týdnu na váze, které se sice nedá moc věřit, ale ukázala nám přírůstek 220 g. :slight_smile: Nemůžeš mít Tanuki taky růstový spurt? Bývá ve 3 měsících. My to překonali asi za 4 dny, ale bylo to peklo. :angry:
21. led 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vybrečet nenechávám, pokud to není takové to fňukání, že ho něco nebaví nebo tak
on spíš dost brečí, když nemůže sám usnout, to jsou někdy hysteráky
a je teda fakt, že už taky začíná víc pofňukávat, když odejdu z místnosti a on mě nemá v záběru
taky ho už nebaví jen ležet, chce se nosit, aby měl výhled na nové zajímavé věci, hlavně co jsou ve vyšších polohách
dneska jsem ho nechala čučet v kuchyni na pračku v chodu, byl aspoň chvíli klid
jinak vařím večer, mám třetí porci na druhý den k obědu, protože s prckem člověk nikdy neví :grinning:
21. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky čím dál víc kňourá :angry: A vůbec, ty zvuky jsou hrozná legrace
21. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu..tak co, odpočinula sis trochu alespoň přes den?

jo jo, z ležení má Kubulín taky hysťák, chce minimálně sedět,nejlépe se nosit ve výškách...jenže těch jeho 7 kilo se fakt pronese :dizzy_face:

radu,tak to je hezký přírůstek
21. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme problém jako ilci: prostě chce se mu hrozně spát ale nejde to, tak řve jak tur... dokud ho neuhoupám na míči nebo nevyvezu v kočáru.... v podstatě nikdy neusnul jen tak sám v postýlce nebo kdekoliv jinde... :frowning2: Kńourat už taky začíná, když ho něco nebaví...
Tanuki co Verunka na manducu? T. se moc nelíbí, ale snažím se ho trošku přesvědčit... zkouším ho v ní přes den uspávat... aby si na ni aspon trošku zvyknul....
21. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek