• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
mě píchá jako by celé prso, nejenom bradavka... třeba zrovna teď a to je od kojení 3 hodiny.. :frowning2:
ilci: blahopřeji k pasení... ono to dítě prostě začne kdy chce ono ne kdy chcem my... má svoji hlavu... :wink:
25. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: já otěhotněla dokonce 30 dní od prvního dne MS... takže bacha na to... :wink:
25. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra...no bacha si už dávat budeme...jestli tedy nebude už pozdě :sweat_smile:
25. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej,já myslela,že ovu je právě v tomhle rozmezí10-12 dnů...samo při pravidelné MS... no já doufám,že když to byla první MS,tak se tělo teprv připravuje a ovu nebyla či nebude...
25. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak Kubulín má naději na sourozence, jo :wink:

spetro, dík
Mikše spíš baví do hraček mlátit, než na ně koukat, ale hlavně, že tu hlavičku zvedá :grinning:
25. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci....mno,snad časem,ale teď by to byl záhul :pensive:
Kdy usíná Mikeš naposledy před noním spaním?
25. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo, Veru je 21. den cyklu :slight_smile: Joo holky, před rokem touhle dobou jsme měli pár buněk a dnes máme párklové prcky!!!
tak Verču už mlácení nebaví a pouze aktivně okusuje, olizuje a vysává co potká :sweat_smile: no a u nás je teda pravděpodobně laktační krize. Včera večer jsem dala z obou a docela dobré..dnes jsem dala 60ml rozmraženého a zbytek z prsu..další mlíčendo si připravím na noc a jsem zvědavá.
25. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu..kdyby ovulka přišla dýl,tak je to v poho,tak dlouho ty spermoškky snad nevydrží aktivní :grinning: ....taky jsem zrovna včera přemýšlela,jak to rychle uteklo....

taky máme růstový spurt....včera přes den pil co 1,5-2 hod. a v noci co 2,5-3 hoďky :rolling_eyes: ještě,že jsem šla spát brzo..

tak Kubulín strká do pusy co se dá a ke všemu nechce ani ležet ani moc nosit,ale sedět :confounded:
26. led 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, on se vzbudí tak v 16-17h po procházce a usíná pak mezi 22-23h
někdy ještě usne na 20 minut kolem 20h, ale jak kdy
26. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli dnes ošklivou noc... hodinu a půl se spalo a hodinu a půl se bylo vzhůru... :angry: pořád dokola.... a ráno samozřejmě protivný... takže jsem vyjímečně vyrazila před 9 ráno s kočárem a teď chrápe.... ale co já?.. :frowning2:
26. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Veru v noci spinká, vzhůru není, ale budí se furt a stačí jí pak prso/dudlík. Normálně jsem jí experimentálně vzbudila ve 23:30, dostala z lahvičky i z prsu..a stejnak se vzbudila v půl jedné :frowning2: Pak "až" v půl třetí, apk po hodině.
Ráno protivná.. Holky řekněte mi, že je to krizové období a bude to zas dobrý :frowning2: Dudlík vyplivuje a přitom když ožužlává hračky a nežužlá se jí do podle jejích představ, tak se vzteká :pensive: Jestli je tohle jen ukázka, jakou má povahu, tak to se tea máme na co těšit!

A jak jste na tom s tím ožužláváním? Kousátka nebo kousací části jí moc enjedou a preferuje látkové!?! ožužlaný ocásek od králíčka :grinning: soba by nejraději snědla celého :grinning: Což mě těší, protože já se do soba Edy od lamaze zamilovala ještě v těhu..a její je také nejoblíbenější.

Dnes jsem se teda yvbodla na zk, asi ani nejsem nemocná, jen ěm v sobotu přepadla totální vyčerpanost, projevující se třeštěním hlavy (jak viróza)
26. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek taky rád žužle, ale zatím ruku, plínku, deku
hračky jsem chtěla napřed oprat, takže zatím nic, páč maminka nějak nestíhá :grinning:
... spíš se jí nechce

spetro, tak zalehni taky
26. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem něco oprala, něco ne a hlavně se to tu a tam vyválí po zemi..kde chodí i číča, jsem z toho špatná..
26. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, nám se taky všechno válí po zemi, dost se práší a nemám dobrý pocit
ale co, aspoň budou mít prcci vybudovaný obranný mechanizmus proti bacilům :wink:
26. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, tím se utěšuju :slight_smile: Manžel spadl ve třech letech do močůvky (což může být smrtelné..) nicméně to dopadlo dobře a není vůbec nemocný, na nic alergický, ačkoliv oba rodičové i bratr jsou..
S tou kočkou je to taky sranda - ve škole nám říkali o dvou odlišných teoriích a)kočka v útlém dětství= astma b) =nebude mít astma :grinning:
26. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud s ní prcek vyrůstá, tak by podle mě být problém neměl :wink:
26. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevím jak vy ale my máme doma malou hysterku :angry: Je to s ní fakt hrůza. Včera usla až o půl dvanácté.

S těma látkovýma hračkama, jsem slyšela, že stačí dát je na noc do mražáku, kde je pod -18.Prý to zničí všechny mikroby a podobné potvůrky. Doporučovali to teda u těch co nejdou vyprat. :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když odsáváte mlíčko, podaří se vám to prso úplně vyprázdnit? Mě jde vždycky ještě něco ručně. Odsávačkou mi to už nejde a nevím, jestli je to tou odsávačkou nebo ne. Mám totiž půjčený nějaký starší typ a možná už tolik netěsní
26. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu, to zadní mlíčko vycucaj jen prcci.

To je bezva, tady se člověk vždycky uklidní..že v tom není sám :slight_smile:

Jájo, hlásím se do soutěže o sourozence :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl by to u nás teda fakt gól a trefení se do první ovulace, páč MS ještě žádná nebyla
26. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dneska jsem právě četla, že ovulka je ještě před první MS po porodu
to jsem ani nevěděla :grinning:

no jo, a kolik já tak v mražáku můžu mít stupňů?
dneska jsem zas byla nějaké hračky okouknout, moc jsem jich prckovi nekupovala, že něco dostane
a od tchánovců dostává knížky pro děti od 10let, takže mu něco koupím já :wink:
26. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

radus, tanuki, přidávám se do klubů hysterek. jsem psychicky už úplně v prdeli, protože mě malá za den i s nocí spí dohromady 10 hodin, což je enormně málo a jinak chce jenom hraní a nějakou akci, běda když ji položím, řev,ev,řev. taky se ptám, jak dlouho se to dá vydržet...v pátek jsem zařvala ticho a potom se z toho rozbrečela, jaká jsem múra hnusná, že na ni řvu..

snad je to jenom období :frowning2:

u nás taky letí látkový hračky a nic jinýho taková ta šustivá knížka hraje prim
26. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...to jako fakt??? :fearful: :sweat_smile: No,tak v nejbližší době zajdu do lékárny a o víkendu udělám testík :pensive:
tanu...já Ti výhru klidně a ráda přenechám :grinning:

radu...myslím,že odsávačkou taky nedostanu s prsu všechno,ale taky myslím,že jde i zadní mlíčko....

tak Kubulín byl dneska odpo u babi...vše v pohodě,až na to,že mu špatně dala plenku a celej se pokadil :sweat_smile: no a přijeli jsme domů,tak jsem ho nakrmila a od tý doby zvrací...a to tak, že mě i manžovi poblinkal dvě trika,tak do třetího se převlíknu až usne....jen teď nevím, kdy ho mám nakrmit :frowning2:
26. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, Mikeš taky spí tak 10h denně, ale naštěstí se zabaví i sám, samozřejmě ne pořád, ale stíhám jíst a chodit na WC, dát prádlo do pračky a tak
ale jsem pořád nevyspaná a bývám večer taky podrážděná

holky, jste se teda s těma sourozencema nějak rozjeli :grinning:
26. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ilci..to je to nerozvážné mládí :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jedeme do toho Motola,tak jsem trochu nervozní :pensive:
26. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak ať je všechno v pořádku

prcek usnul před půlnocí, ve 4h krmení a pak už jsem nezabrala
takže jsem spala necelé 4hodiny
navíc sebou Mikeš děsně mele v postýlce
takže snídám a chystám prádlo do pračky

beti, takže klub hysterek, jo?
myslím, že dnešek to teda u mě jistí :grinning:
27. led 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki: T. taky zajímají jen plyšáci, plastové hračky ty jsou prý jen pro mamku aby mi s nima dělala randál... :grinning:
Ilči: T. mi přes den spí v náručí tak 10 minut, a po kočárkování sicve vydrží i hodinu a půl, ale stejně se mi 4-krát zbudí a já ho musím uhoupat... :angry: takže já než bych usnula on je vzhůru... :frowning2:
radus: díky za mrazákový typ, já mu teď jednu novou vyprala... dokonce na ní píšou že se může prát a po praní vypadá jak 20 let stará... :angry: odsávačka tolik nevytáhne jako dítě...
já to věděla že ovulka je i před první MS, i gynekolog mě na to upozornil... takže dáváme opravdu bacha.... to by bylo nezvládatelné... vždyt byxh se s břichem a kočárem nevešla ani do výtahu.... :frowning2: a podruhé břicho roste většinou dřív...
jajda: držím palce...
my dnes jdeme na kontrolu k dr. ohledně té hlavičky, stále to neumí :frowning2: tak jsem zvědavá co nám řekne....
T. teda chodí spát v 8, ale dnes se do půlnoci vzbudil 7-krát- takže jsem jenom uspávala... :frowning2: ale pak naštěsti spal s jednou přestávkou až do 7....
27. led 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jajdi at vše dopadne dobře, ne jenim v MOtole,ale at se neobjeví 2 čárky na testu :grinning:

ilci, to mě teda mrzí, 4 hodky je hooodně málo, Mikuláš je taky číslo :grinning: mít takový děti dvě jako je verunka, tak teda nevím, nevím....

verunka se dneska poprvé přetočila, tak mi i slza ukápla :grinning:

spetri, 7x za noc, to je taky hodně.

jsem četla na kojeni.net, že od 4,5 měsíce mohou děti spát celou noc bez probuzení :grinning: :grinning: :grinning: by mě zajímalo, podle kterých dětí to psali, u nás to teda nehrozí.
27. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se to už několikrát povedlo pokud se tedy celou noc znamená do 5... :wink:
Tak nás doktorka poslala na Vojtovku, ted jsem tam T. objednávala, tak máme přijít přesně za měsíc - první volný termín... :astonished:
27. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro a vy jdete na vojtovku kvůli čemu?

prcek v 7h vstával, ale zalomil to zase v 11, teď jsme po jídle, kojo progřímal, takže dokrm do něj zahučel, a půjdem ven
27. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek