• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
že by ten příkrm byl tak silnej,že by holky ještě vyspávaly? :wink: :grinning:

ilci,tak ať jsou kyčle ok...v Hořovicích to je taky blázinec,ale jde to tam celkem rychle
3. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by se Beti konečně vysala.. Já mám aspoň toho muže jako velkou oporu..že je odpo doma..
3. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak o nevyspání vím momentálně svoje. Jak jsem si chválila,že Anička jí v noci už jen jednou, tak to zase není pravda. Už asi týden mi celou noc tlačí. Budí se co 2 hodiny, tak si ji vezmu k sobě, dám jí prso, ona se nají, vytuhne u něj a já ji dám do postýlky. Za 2 hoďky je vzhůru jak zase tlačí a tak furt dokola. Akorát, že ve 4 se vzbudila dostala jídlo a jak jsem jí dávala do postýlky, tak se mi vzbudila a usla až o půl sedmé :rolling_eyes:
3. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, my Vojtovku už cvičíme, ale z jiného důvodu. Cvičíme od 2. tydne a budem minimálně do půl roku, A že by se mi chtělo ji cvičit ještě víc to říct nemůžu :confounded:
3. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki: to už trvá opravdu dlouho ty noci... :frowning2:
radus: já jsem na to taky zvědavá a docela mě tad už strašíte... že se mimča začínají otáčet....
3. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spetro - my se neotáčíme, akorát tu hlavu drží moc hezky. Na boku spí tak, že má za zády a zaděčkem (za hlavou ne) malý naducaný polštář.
A ty noci jí taky nevyhovujou - dopo mi dvakrát kňourala únavou, tak jsme se šly natáhnout... poprvé usla u kója, podruhé hlazením hlavičky+dudlík. Jsem fakt unavená
3. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Beti pořád nikde a já jsem tak zvědavá :wink:
3. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

se omlouvám, ted finišuju něco v práci a porstě nestíhám. takže u nás 20:00, 01:30!!!!!! a pak 6:00, ale nevím,jestli je to kašičkou, každopádně uvidíme dneska :grinning: já se mohla hezky vypsat, jenže tady vždycky do noci makám jak idiot, tak mám radost, že jsem makala bez většhío přerušení :grinning:
dávám kašičku malé po ližičkách a jak jsme ji dala první, tak koukala jak blázen, ale myslím si, že ji chutná (mne teda chutná taky) :grinning:
3. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti a jakou kašičku dáváš? Já si říkám, že ve večery když si myslím že mám málo mlíčka tak bych ji zkusila taky... ještě to promyslím...
3. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky :dizzy_face: No, já jdu taky do boje - zatím zkusím chlácholit místo nočního kojení.
a mimochodem, dnes odpo v kočárku spala..10minut :grinning: :grinning: :grinning: když už tak už.. haha, no uvidíme. ale bortí se nám to pěkně
3. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki,

tak to mě teda hodně mrzí, protože to je drsný, když se začne bortit režim a anevíš, kde je chyba, jestli nějaká je. ted (poslední 3 noci) se verunka začla budit, protože začala cestovat po postýlce a tak třeba leží napříč a bouchne se o šprušle..takže pořáj je nějaká novinka. horší je, když jsou ty novinky, jak máš ty tanuki... :frowning2:
3. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bety, prcek se taky budí spíš kvůli prdíkům nebo že je vraženej mezi šprušle
takže vstanu, narovnám ho a spí dál
akorát já mám problém usnout, takže byť spal včera od 22 h do 7 h s jedním kojem ve 3, stejně jsem KO
zajetej režim je taky v čudu, snažím se dodržovat aspoň to odpoledne a večer
4. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jí budí nad ránem prdíky.
Režim nám myslím bortí prababička, která dopoledne kočárkuje..
Dnes v noci jsem kojila 3krát+4krát zpívala, hladila,podala dudlíka :wink:
4. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prdíky a odkrávání v noci začal u nás být problém...když prcka odpojím od prsu a dám odříhnout, tak se začne tak svíjet a kvlílet tak,že ho musím probudit (stále totiž při tom spí :frowning2: )a pak si říhne a jde zase do postýlky...a prdíky nad ránem to je to samý....

tak beti, kašička zabrala? já zatím ještě v noci kojit budu, zkusím to až tak od půl roku omezovat....

tak já jdu psát taháka :sweat_smile: učení jsem vzdala...no možná se tím tahákem i něco naučím :grinning:
4. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak kojení asi 3x, takže lepší..jenže od 20 do 23:00 prostě šprušle :grinning: obecně si ale holky myslím, že je ta kašička naprd :grinning: malá sní dohromady 3 lžičky a nemyslím si, že by to bylo tolik....ale nevím, zítra jdeme k dr.tak se zeptám

jajdi, taháky jsem milovala, je fakt pravda, že se tím dá krásně naučit a co se vykouří z hlavy, zůstane na taháku
4. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubulín dneska nespal 5,5 hodiny! To jsem ještě nezažila....jenže zabral teď,tak to na nějakou osmou do postýlky můžu zapomenout :frowning2: Taky se nám ten režim nějak nabourává.....

:angry:
4. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti...no na střední jsem se taháků napsala dost :grinning: ,ale ve 30ti mi to přijde takový zvláštní...ale mám pro to racionální vysvětlení - kojící matka na plný úvazek a pracující na částečný úvazek,prostě není kdy se učit...hlavně je to o tom,že by bylo fajn hodně načíst,tak bych se naučila asi nejlíp,ale prostě není kdy :frowning2: v posteli u toho okamžitě usnu :pensive: a přes den to nejde...zkoušela jsem jednou předčítat Kubulínovi Manažerskou ekonomii a tak se u toho řezal smíchy,že jsem musela přestat :grinning:
4. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak Mikeš má naopak dnes spavou
nechci vidět, co bude jako dělat v noci :slight_smile:

tak ať zkoušky dobře dopadnou
4. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: já taky zavedla po x-letech taháky... :pensive: T. jsem taky předčítala nějaké skripta, ale bavilo ho to jen když jsem mu přitom koukala do očí, takže jsem je měla nad jeho hlavou a rychle očima přelouskla větu a řekla mu co tam je napsáno... :grinning:
Tak holky nech se vám režim zpraví, říká se že se po 3 měsíci většinou celý překope, takže se musí stavit znova... :frowning2: ale teď už by měl vydržet... :wink: U nás musím zaklepat je ten režim k lepšímu, ale bojím se tu cokoliv říct, takže jsem nic nenapsala... :wink:
4. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo, veru byla taky děsně protivná a vytuhla na 15min ve stejnou dobu jako Kuba. To nechci vidět, v kolik usne na spinkání..
Tak u nás na gymplu už jela propracovaná technika - někdo sepsal na počítači tahák, xkrát ho vytisknul vel3 a pak jsme si je lepily na hranaté propisky :grinning: a při testu všichni čuměli do strany na tu propisku :grinning: by mě zajímalo, zda to vyučující věděli..

Tak hodně štěstí, já jdu zítra taky..opsat se tam něco dá, vyměnit otázka taky..jenže já mám z měnění strach-co když si pak vytáhnu ještě horší :wink:

Jedna spolužačka mi říkala, že když je mimi "hodné" na začátku..že se to pak zvrhne a naopak. Zářným příkladem jsme asi já a spetra :wink:
4. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

tak hodně štěstí u zkoušek!!!!!!
4. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak jsem usnula ve 23h, ve 3 ráno kojo a už jsem nezabrala
taxem vstala v 5 s MM a snídám
to zas bude den :unamused:

jinak se teda prcek už budil na jídlo až v 5 a jsme zase u té třetí hodiny
5. únor 2009 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...no já na včerejšek nezabrala od čtyř...hlavou se mi honily problémy v práci...tak si řikám,jestli mi to za to stojí :unamused: tak to zalom až si Miky zdřímni,jestli Ti zabere přes den

tak Kubulín usnu ve 21:15...pak ve 22:15 kojo, pak ve 4:15 a pak zabral ještě do 7:30, ale k páté se budil prdíkama,tak jsem mu skrčila nohy a uklidnil se a ještě zabral....fakt asi budu muset začít zase dávat Sábíka víc :confused:
5. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si šla v 7 zdřímnout :grinning:
Mikeš spinkal do půl 8, kupodivu jsem zabrala
začali mlátit, buď někde rekonstrují byt nebo začali opravovat vchod do baráku, takže nás to vzbudilo
opět byl v postýlce napříč, asi ho budu přivazovat, protože jaksi jeho délka převyšuje šířku postýlky a mlátí se do hlavy :sweat_smile:
5. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás se definitivně zabralo ve 21a kójo v 1:45, po dlouhé době nějaký delší interval :wink: Ale taky si říkám, zda při tom nočním kóju nedat sabíka, ty prdy jí nad ránem hrozně budí, kolikrát i zapláče bolestí :frowning2:
5. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás asi spaní po každé 1,5hodině skončilo :unamused: od 7:30 je Kubulín vzhůru a zabral až u koja v 10:30... :rolling_eyes: bolej mě záda jak pes, tedy spíš šíje....

tanu...no Kuba právě u toho přímo kvílí :frowning2: a při tom spí....no on si pak při tom kojení v 7:30,kdy jsem ho kojila v leže v posteli, prdnul takovým způsobem,že jsem myslela,že to plenka nepobere...musel pod sprchu :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..no tak jsem si myslela,že bude spát dýl, jak těch svých 45 minut a už je vzhůru :frowning2:
5. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

s tím spaním to je fakt síla, u nás ted lepší, takže 20:00, 00:30, 3:30, 6:00, 6:45, 7:30 vstávání

dneska jsme byly u dr. takkže 63,5 cm a 5,89 kila
5. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož Mikeš zas najel režim 2,5hodiny být vzhůru, pak tak 1-2 hoďky spí a pak jí :grinning:
to by i ušlo, ale fakt dřív jak v 10 večer nezabere

jdu oblíkat, dnes opět vozí tchánovci, tak vymýšlím fígle, jak prcka zabalit (docela fouká), aby ho zase nerozbalili a nefučelo na něj :grinning:
oni na něj musí hold pořádně vidět
a jinak se potvrdila moje teorie, že prcek je ospalej, mrčí a pobrekává a oni si myslí, že si s nima povídá :sweat_smile:
včera tu chvíli hlídala tchýňka, prý jak si krásně povídají a prcek byl už totálně přetaženej, usnul pak za 5sekund ve vaku :grinning:
5. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ilci, upoutala mě Tvoje přezdívka. Jmenuješ se Ilčíková? :slight_smile:
5. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek