• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
radu...jsi hlavička :wink:
mám to,pošli mi do IP adresu..
5. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, došlo mi vše, ještě jedou díky :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
není vůbec zač.... :wink:
5. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme zhruba stejné, ale my jsme i za tento byt rádi... cena byla i tak velká a čeká nás ho splácet ještě 25 let.... :frowning2: takže nic jiného už mít předpokládám nebudeme.... navíc ten krcálek musí být dětský pokoj takže jedinné řešení je palanda... (v dalším pokoji je balkon, to se pro malé děti bojím a další je průchozí do kuchyně)
5. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme u toho krcálku balkon, zatím tam jen přebaluju a prcek to bude mít jako pokojíček než bude ev. druhé mimčo, pak tam budeme mít ložnici

tak jsem koupila kaši a uvažuju, že bych to zkusila, jestli nebude prcek líp spát

dáváte lžičkou nebo z flašky?
5. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci,

dává lžičkou, ale protože malá flašku nechce :angry:
5. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti dík

právě dočítám příspěvky pozpátku ohledně kaše

prcek chtěl totiž dneska kojo už ve 2h místo ve 4h, tak možná počkám ještě dnešní noc a uvidím
dneska je nějakej rozhrkanej nebo co, zase se mu posunuje režim
5. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci..no já poprvé dávala z flašky,ale včera mi to už neproteklo,tak jsem dávala ze lžiky,ale Kuba byl jak divej,tak jsem mu to dala ze stříkačky

tak zítra jdeme na druhou dávku hexy a první prevenar,tak jsem zvědavá na reakci :pensive:
5. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak snad to bude bez reakce
5. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...v to doufám....je mi ho už teď líto :frowning2:

holky...nosička Patapum se chytla...Kubulín v ní ani nedutá a vždy v ní spolehlivě usne :grinning:
5. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anička sní kaši tak z 50ml vody. Dávám ji to lžičkou. Pak se ještě dorazí kojením. Dneska jsme měli noc v poho. V 20h kaše+kojo pak kolem 22h vytuhla a vzbudila se až v 5,30h, akorát mi už nějak nechtěla usnout, tak jsem si ji vzala do postele a spala až do 9,30h. Jsem zvědavá jestli jí to vydrží. :slight_smile: Přes den málo spala, takže zas nebude k uspání jak bude přetažená.

Jajdi, budem zítra na Kubulína myslet. My jdeme až příští týden.
5. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, na tu gyndu vás někdo poslal nebo jsi tam šla sama. Si mě tím nějak vyděsila. :unamused:
5. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu...taky jsme měli jít až příští úterý...ale asi pojedeme ve čt zase do Brna,tak si říkám,že radši půjdu zítra,kdyby byla nějaká reakce...
5. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, to jsem ráda, že se to chytlo :grinning: ale bacha na záda, jo? :wink:
Radu, no já jsem si toho všimla, že už tam ten otvor je menší :pensive: Ta hygiena musí být razantnější - já jí jen tak omývala vodou tam, cvičila pyskama a moc jsem jí to tam nemazala, páč mi v porodnici řekli, že díky zbytkům krému se to tam může slepit..a holt asi měla hodně svých sekretů a ten krém je podle týhle gyndařky spíš ochranný !!! prostě..začalo se to lepit :angry: To cvičení (což jsem nedělala dost razantně) - rozevřít velké stydké pysky a omrknout malé a tahem do stran za velké je trochu "roztáhnout"- aby se nelepily k sobě ani do stran. Mimochodem, to viditelné vevnitř vagínky je panenská blána :sweat_smile: jak mají pipinku malou, tak je takhle dole a vidět :sweat_smile:. No co ti budu povídat, tak první dva měsíce jsem to tam vůbec detailně nestudovala :pensive: a prvě díky příliš šetrné hygieně se to stává (prý rel.často :confounded: )
5. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ještě že mám doma chlapisko
ta hygiena je teda u holčiček věda
5. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vy zas budete přetahovat předkožku (vůbec netuším kdy) :grinning:
5. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt věda. Já to nikdy nějak neřešila, asi budu muset začít :unamused: Příští týden v poradně se na to zeptám dr. Jestli ovšem zase nezapomenu :pensive:
5. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
předkožku dr. kontroluje v poradně
já mám dojem, že se přetahuje tak od 1-2 let
5. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: snad bude očkováýní bez reakce, nás to čeká v úterý... :frowning2: taky je mi ho líto, já tak nesnáším injekce... a ještě to malé tělíčko... :frowning2:
to je super, že se nosnička líbí... :wink:
my máme režim úplně rozhozený, až na večerní usínání, to nám naštestí drží... taky v noci furt kojím, ale nevím jestli je to hladem nebo výmyslem... :frowning2:
tanuki: já zjistila, že když opravdu hodně utáhneš manducu okolo pasu, tak záda nebolí... :wink:
no taky koukám jaká je to věda s přirozením... :frowning2:
6. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to by mě vůbec nenapadlo, budu dneska muset veruš prozkoumat :grinning: čeká nís víkend u tchánovců tak jsem zvědav, jak bude veruš reagovat, jestli zase bude vřískat nebo bude v pohodě. máme nemocnýho čoklíka, dostal antibiotika, takže zvrací, tak abych se u toho vaření, uklízení a balení nenudila, tak uklízím blitky :grinning:

tak co máte v plánu na víkend?
6. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem u našich, dojede brácha se švagrovkou z Prahy a budem pařit :grinning:
2x narozeniny, 3 x svátek a ještě navrch Vánoce - to bude oslava :grinning:

jinak prcek od koja v půl 4 pořád spí, snad není nemocnej, to mu není podobné
jdem na 10h na vojtovku, takže ho budu muset asi budit nebo co :sweat_smile:
ještě mu dám 20 minut, ať stihnem ještě krmení
6. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad usínání - přes den mi usnul sám, večer skoro taky, ale pak se najednou rozeřval jak tur a 15 minut jsme utěšovali
nakonec skončil opět ve vaku
furt čekám tu sociálku a nic :grinning:
páč řev je to občas fakt děsnej :wink:
6. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak jsme zpět z očkování...Kubulka byl statečnej, plakal málo :pensive: ,tak teď budu doufat,že to bude bez reakce.....

tak za 3 týdny týdny přibral 100 g :sweat_smile: a povytáhl se o 1cm....prý už nebude tolik přibírat...tož to mi opravdu nevadí :grinning:....moje záda to uvítají...

dr. se ptala na příkrmy,tak jsem přiznala večerní kašičky a řekla,že to je v pořádku....jenže Kubu asi opravdu utlumovaly ty prášky, protože dneska najel do svých kolejí - kojo v 1:30 a v 5:00 a to měl 100ml kaše :unamused: no...tak ještě uvidím,co s ním udělá změna prostředí v neděli...

víkend? Bude u nás mamina...manža je nachcípanej,takže to bude asi takový odpočinkový víkend....
já jsem včera doufala,že konečně po 3 týdnech vypadnu ven a tady byl takový vichr,že jsem si netroufla...dneska je tam příjemně teplo,ale pod mrakem,tak uvidím,jestli z toho nebude pršet...

dneska jsme měli jet na Benecko lyžovat :angry: těšila jsem se,jak se provětrám a pokecám s maminou,co má o den mladší holčičku...no a kvůli mý rekonvalescenci budeme doma :angry: Vím,že zdraví je přednější,ale to zase bude doba,než někam vypadneme....tedy mimo Brna :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,přemýšlelz jste už o jídelní stoličce??
Včera jsem chtěla koupit na mimiaukci nové sedátko do vany od Jané a blbka jsem zapomněla,že to včera končilo...no tak budu hledat dál :unamused:
6. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: sedátko do vany chceme také, ale ještě jsem nezačala hledat a ani o židličku jsem se nezačala zajímat....
Ilci: T. ještě neusnul přes den ani jednou sám... :sweat_smile: Já prostě doufám, že to jednou příjde samo od sebe, jako to večerní... :wink:
My se chystáme do Prahy na velterh For kids. Tak se moc těším, T. bude mít svátek, tak budem utrácet.... :wink:
6. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...mamina má dneska svátek a já na to málem zapomněla :sweat_smile: tak budu muset vyrazit s Kubulínem na nákupy.....
6. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ..on je ten veletrh tenhle víkend :frowning2: Tak na to si ještě netroufnu.....no nic,tak příště :frowning2:
6. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Kuba má prý trochu moučnivku na tvářičkách :unamused: ...tak možná proto mě bolí bradavka :frowning2: ...tžak budeme mazat genciálkou :angry: to zas bude všechno obarvený :sweat_smile:
6. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad židličkou dumám, nevím jestli koupit už nějakou dražší rostoucí ....
no jo, MM je taky Tomáš a má zítra i narozky
tak vše nej Tomáškovi k prvnímu svátku :wink:

jajdi, jen 100g? to je můj sen :grinning:
ale fakt, už by mohl přibírat míň
6. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla mi doporučena od Babypoint...nevím co stojí,ale je polohovací/rostoucí

ilci ...to má Tvůj manža svátek a narozeniny v jeden den??? :confused:

no,taky jsem těm 100g nechtěla věřit,protože mi Kubulín přijde těžší a těžší,ale je to tak....

tak jsme přijeli z nákupů a Kuba mi usnul v autosedačce...neměla jsem srdce ho probudit a tak už spí skoro 45 minut a hlavně nejedl od 9hod :sweat_smile:

ááááááá už se probouzí...
6. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek