• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
ilci...moc hezký xichtíky....už se těším,až budu mít svůj počítač a budu si moc hrát taky s fotkama....
14. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud bych měla možnost, tak pro mě by ty 2dny bylo tak akorát, 3dny v práci už by bylo moc :grinning:
15. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, bezva ksichtíky :wink: Já bych zas brala být ve škoel o trochu míň :grinning: teď mě čekají "volné" 4týdny, kdy chci dělat pár zkoušek. Zítra mám jednu, ale teda..nevím, zda se ještě neodhlásím, opět probulená a proprděná noc.
Bylo 50ml Nutrilonu, fenyklový čajík (ten jí moc nejel :grinning: ) ale taťka zapomněl dovézt Sab :confounded: :angry: :angry: :angry:
15. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdybych měla málo mlíka tak najedu na příkrmy, ne na UM
já kojím z obou prs už 3 měsíce, jinak se vzteká....
já si nedovedu představit že bych šla do práce... :frowning2: já bojuju i s tím nechat T, doma a jet do školy... jezdit se mnou už nemůže, to řve jak tur... :frowning2:
15. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, ze začátku se stejně dává příkrm + plná dávka mléka
teprve postupem času se to snižuje
dneska prckovi moc brambor nejel, víc ho zajímal tatínek s foťákem a tatínek obědvající :wink:
15. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci: to máš pravdu, to jsem si vůbec neuvědomila... :frowning2:
15. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdi,

vše nej nej Kubíkovi k 5 měsícům!
15. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

beti...moc děkujeme :wink:

tak my byli dneska na nákupech...manža mi koupil svetřík a mikču :slight_smile: ...no samozřejmě jsme nejvíc nakoupili na prcka
koupila jsem mu už příkrm - mrkev, mrkev s bramborou a bio mrkev s rýží...mě překvapilo,že to je levnější než normální mrkev :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, jsem zazdila Kubulína :wink:
všechno nej k 5 měsícům :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci :wink: díky a hurá na půl rok :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

jajdi, tak máš aspon taky nějakou radost. já vyrazila v sobotu taky na nákupy a když jsem zjistila, že moje konfekční velikost je už na 42, tak jsem si v obchodě zfnukla. ono z 36 na 42 je opravdu dost. koupila jsem si teda aspon kabát, kterej aspon trochu něco zakryje.

jinak jsem dneska dala Veruš poprvé mrkvičku a velou mi ji vyflusala, nevzala si ani ždobek...takže zítra jedeme nanovo :grinning:
16. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, opožděně Kubulínovi k narozkám. Jsem se sem včera nedostala. :wink:
16. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mám den blbec
mj. jsem byla s prckem u dr., je prý dušnej, tak máme další sirup na průdušky
mucosolvan nezabírá, kašlu na dr. a koupila jsem hedelix, třeba zabere tan

holky, když jste si dávali žádost o rodičák, měli jste 2 papíry s potvrzenou částkou PPM?
mě to baba jen od 1.1.2009 nechtěla vzít, prý ji to nevezme PC a kdesi cosi
jestli mě příště řekne, že ji to nevezme PC, protože nemá na to 2 kolonky, tak ju uškrtím
schválně se tam ženu, když mám hlídání pro prcka, protože jsou tam schody
a musím zase :angry: :angry:
16. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, já jsem měla jen jeden. Ale já měla stejnou výši jako loni.
Musela jsem si to přečíst 2x. Poprvé jsem si přečetla zádost o řidičák a bylo mi to nějaký divný :grinning:
16. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to jsem taky zazdila, ale kontrolovala jsem Tomáška, jestli už..a Kubína zazdím :frowning2: Tak taky dodatečně :wink:
Někdo se tu ptal na ty kvasinky? Genciánkou 5krát denně a tak za týden je to prý pryč. Bohužel u nás se to nějak táhne...
U nás opět noc hrozná, plná prdíků a řevu..dokonce jsme to vzdali a šli se cca ve 3učit..malá s náma, nespala.. no byla sranda, do rána pak ještě dvě epizody řevu. Dnes jdu s bábou do divadla, jsem zvědavá, jak to tu drahouškové zvládnou :sweat_smile:
16. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..ještě jednou děkujeme :wink:
ilci...já mám 3 papíry - zelený - Žádost o rodičák, fialový - potvrzení o nároku na dávky a žlutý - žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičkovský příspěvek

beti..no já si byla dneska zkoušet rifle a odcházela jsem zdrcená....samý bokovky :frowning2: a na to fakt nemám postavu...s bříškem jsem si to dovolila,ale takhle a v mým věku asi ne :grinning:

tak u nás po týdnu normální noc - buzení ve 23, 3 a 5
16. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci: po mě chtěla ten druhý průměr taky - ale stačilo říct, takže jsem to přímo u báby vyřídila telefonicky... a ty schody na úřadech mě pěkně štvou... tady jsou všude a ty jejich plošinky na to nemám odvahu... :angry:
já to řeším manducou nebo otravuju kolem jdoucí...
já si kalhoty po porodu koupila jen tepláky od litexu... tam se velikost při nakupování ztratí... :wink: :frowning2:
16. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, o jakém druhém průměru mluvíte?
16. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
průměr dle zákona od 1.1.09 a průměr předtím
17. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem asi slepá,ale já takovou kolonku v té žádosti nevidím...no, uvidím,co mi dneska na úřadě řeknou
17. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, mě to právě v práci potvrdili jen od 1.1.09
takže jim na sociálce chybí potvrzení do 31.12.08
částka se mi měnila
tak budu dokládat 2 papíry o PPM
17. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu sněží...
já chci jaro!!
17. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,tak mě to mzdovka vyplnila od počátku mateřské...
u nás je deštivo... a to hlásili polojasno...jsem se těšila,jak vyrazím konečně na prochajdu :angry:
17. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak už vím, co jste myslely těmi 2 papíry :grinning: Taky musím znova na mzdovku :angry: ,ale co, stejně tam ve čtvrtek jedu,tak to už je jedno...
17. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní krmení bylo zase kino :grinning: :grinning:
měli jsme brambor - 2 dny to prcek jedl pěkně, včera se vztekal - přičítala jsem to nevyspání a nachlazení
dneska se tvářil, že ho chci otrávit a na pobídku HAM pevně zavřel pusu :grinning:
pak se nakonec rozeřval
taxem operativně ohřála trochu skleničky mrkev + brambor
sápal se mi po lžičce a když jsem nebyla dost rychlá, křičel na mě :grinning:
slupl nakonec půl skleničky
konec krmení opět obrečel, že už ta dobrota došla, nechtěla jsem ho zase přecpávat a dokrmila radši kojem
17. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci..tak to máte veselo :grinning:
mě to čeká za 14 dní
17. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkala, že začnu s příkrmama 1. dubna, ale nevím jestli zrovna na apríla je to nejvhodnější :grinning:
17. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, jak to ohříváš? Ve vodní lázni? Přemýšlím jak ohrát 2 lžičky mrkve :angry:
17. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo a jak to děláš s ručičkama? Já jen, když dávám lžičku se sabem, bylo by to na svěrací kazajku :grinning: dítě se chce krmit samo..nic proti tomu nemám, ale chtělo by to neotáčet tu lžičku a nepřicházet tak o obsah cestou :slight_smile:
Veru dopoledne vydžela 4,5hod bez kójo si hrát a naopak celé odpo je protivná :pensive:
17. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro...vše nej Tomáškovi
17. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek