• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
tanu, jsem te s tou pochvalou za krásného králíčka předběhla :grinning: :grinning: Ale je to fakt super.
8. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnej králíček :wink:
to mě konečně nakoplo, abych taky něco spáchala :grinning:
9. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2624320&vReferer=

Krásné jaro začíná,
květy posetá je louka
a opět celá krajina,
voní jako mladá holka.
Snad všem hřejivé sluníčko,
zažene jiskru v oku
a klukům dejte vajíčko,
dědkům pak kapku moku.

Veselé Velikonoce :grinning:
9. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, ty si šikula. Děkujeme za přáníčko. Mikeš je fakt fešák :wink: :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím, jestli mě to taky nakopne :grinning:
9. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po půlroční prohlídce. Váha skoro 7800g míry nevím. Dítě řvalo a sestřička mi to nenapsala do průkazky, tak tam musím zkusit zítra zavolat, ať vím kolik měří :grinning: . Ptala jsem se jí jestli je Anička opožděná, dr na ni jukla a řekla mi, že jestli je opožděná, tak její děti byly retardované. Je to prý šikulka. :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu, tak bezva, my jdeme za týden
9. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby kapku moku, pořádnýho panáka :grinning:
Radu, to je bezva! Ono je to fakt těžký - na jednu stranu nezanedbat něco a na drhou respektovat, že se každý vyvíjí jinak.. My dnes byli za holkama, co jsme s nima byly na pokoji v porodce..a každá umí něco, co ta druhá ne :grinning:
9. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám nefunkční pc, teď sedím v internetové kavárně... nemám čas vás dočítat... chvi vám popřát jen hezké velikonoce... :wink:
10. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak ve středu přišla rodičovská na účet a dneska vyrozumění o přiznání :grinning:

spetro....to jsme rádi,že jste v pořádku a je to jen nefunkční pc....

taky všem přejeme krásné svátky jara, hodně sluníčka a pohody!
10. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, tak bez PC bych byla jak bez ruky :grinning:

letos se Velikonoce asi opravdu vydaří, je krásně, na mě teda až moc vedro, ale lepší než být pod sněhem :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem upekla mazanec a kupodivu se povedl, krásně nakynul, než dojde MM, asi půlku sním :grinning:
chtěla jsem udělat prckovi půldort, ale radši jsme šli ven a teď už jsem utahaná a nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, Mikešovi vše nejlepší!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak si dej půlku (u nás se tak říká velkému panákovi) :grinning:

spetro, teď jsem byla od čtvrtka večera bez PC, protože chytil vira a musel se přeinstalovat, no a byla jsem jak bez ruk. To je hrozné jak si na to člověk zvykne :angry:
11. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci,Mikšíkovi dodatečně vše nejlepší!!!
Velikonoce se letos opravdu vydaří....zítra vyrážíme někam na výlet ....
12. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :wink:

jsem to počasí zakřikla, je šedivý opar

dneska jedem k našim, zítra taky výlet
už se těším :dizzy_face:
krásně kvete zlatý déšť, magnolie, stromy
12. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2633280&vReferer=

holky užijte si výlety, Velikonoce a hlavně to krásné počasí :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je po Velikonocích? Nám začala Anička sabotovat kočár. V sobotu 3/4 hodiny řevu než vytuhla v neděli to samé. Podařilo se mi ji uspat až když jsem ji chytla za ruku a houpala s kočárem. Dneska to bylo už jen 15 minut řevu. I v noci se nám to nějak hroutí. Sice jí jen jednou za noc, ale vykřikuje a musím ji uklidnit a dávat dudlíka tak co půl hodiny. Jsem krapet KO :rolling_eyes:
13. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak Velikonoce byly letos co se týče počasí, fakt luxusní....my byli dneska na Zvíkově a pak zajeli na obídek do Písku...no prostě vydařenej den....Kuba byl hodnej.........to kojení má fakt své výhody....krmila jsem na ochozu Zvíkova :grinning:
už se těším,až bude Kubík starší a budeme cestovat.....teď, i když je v nosičce,tak je to náročnější
Kuba se pravidelně křikem budí tak po 1,5 hodině co večer usne...někdy stačí dudlík a pustit noční hudbu..někdy musíme chovat...
13. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme se vrrátily z mini dovolené :grinning: bylo to super u mamky a u tchyně, jen malá dostala separační úzkost, tak jsem si s ní užila, mám ruce vytahaný :grinning: k nikomu nechtěla a třeba 2-3 dny trvalo, než šla k někomu jinému....

malá hezky baští, ale stává se z ní lump a pěkně vyčuranej, pořád by se tahala, mamka musí dělat blbosti, začala lézt, ale dozadu :grinning: , takže ji sháním pod sedačkou :grinning:

radus, máš už sporták nebo ne? mně malá začala takhle nespáavt v hlbokým, protože chtěla vidět, pořád se jakoby posazovala apod..tak je ted ve sportáku a spát se jí už nechce skoro vůbec, protože nechce o nic přijít :grinning: kde jsou ty zimní časy, kdy vytuhla na dvě hodky v kočárku a basta :grinning:

opozděně ilci přejeme s Verunkou Mikšovi vše nej k půl roku, to to utíká!
14. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přání :grinning:

ad kočár, jakmile se Mikeš vyspí, tak v něm ječí a nejradši by se nosil a koukal, co je venku
ale snažit se do sedu ho nebere
včera byl v kočáře skoro celý den, napřed spal - to jsme jeli lesem přes kořeny, šutry a on nic
ale k večeru už se vztekal, takže to celkem zvládl
večer ho MM položil na deku pod hrazdičku a to byl celej blaženej :grinning:

beti, tak už leze? ty jo :wink:
14. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilic, jojo, oni budou spát už čím dál tím mín a jen čumákovat :grinning: :grinning:
no lezení je takový silný pojem,ona se dostane na všechny čtyři a pak se rukama odrazí, nohy ji ujedou a tím se posouvá dozadu :grinning:
14. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, my máme kočár čtyřkombinaci. Přestala jsem ji dávat do té vnitřní tašky, protože jí bylo horko a taky jí to bylo docela malé. Možná ji vadí ten prostorkolem sebe, protože dneska jsem ji zabalila do deky, protože tu byla zima a neřvala. Ptala jsem se v poradně, jestli ji můžu zvednout opěrku a dr. mi řekla že ne. Prý až se sama posadí, abych ji nedeformovala páteř.Takže teď budeme dva měsíce řvát v kočáru než se posadí. :angry:
Anička si zatím jenom snaží narvat si nohy pod sebe. Lézt naštěstí ještě ne :grinning:
14. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj! tak my byli na chalupě.. Za smálo mlíka, protože jsem trochu sportovala :angry: :angry: :angry:
V kočárku už se jí taky nelíbí :frowning2: nakonec tam usne, ale když je vzhůru, tak se čílí..
Mikešovi hodně zdravíčka do dalších měsíců a Verunce gratulujeme k výraznému pokroku!!! Z naší Verči je obratný kuliferda- natáčí se a doválí sudy kam chce, takže asi jen tak nepoleze - není to třeba :grinning:
14. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, taky jsme ve fázi, že nás totálně přestávají bavit hračky, které známe. Na návštěvě se chopila dřevěné myšky a nedala jí z ruky :grinning: až jí bylo řečeno, že si jí může nechat a spokojeně jsme odešli :grinning:
Jajdi, co ten pejsek, je to dobré? Chci pořídit něco, kde už bude nějaká trochu činnost.. a zároveň jsem alergická na melodie, když se opakují dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, kde jsou ty doby, kdy jsme nevěděli co s mlíkem,že?

konečně jsem se dostala do DM a hledala příkrmy od Alnatury. Tak jsem je nenašla a ani místo, kde by měly být. :frowning2:
14. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
radus s tím sportákem fakt nevím, taky si myslím, že je brzo, když malá nesedí a ptala jsem se dr. a ona mi řekla, že vzhledem k živelnosti malé at ji tam dám, tak doufám, že nebude mít následky :angry:
14. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když Mikeš ječí, dávám ho v kočáře na bříško a to je spokojenej, obzvlášť když jde oddělat boudička a může koukat ven

Mikeš se teda jen plazí po břiše a dostane se kam potřebuje (většinou k nějaké zajímavé věci)
přijde mi spíš zručný manuálně, všechno rozebere, baví ho otáčecí zrcátko v koupelně a tak
že má na něco taky nohy - na to ještě nepřišel :grinning:
14. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hračky už jsou taky problém
momentálně si hrajem s mým papučem :grinning:
jako já s ním hýbu a Mikeš kouká, olizovat ho to nenechám :grinning:
14. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme první "vážnou chorobu" :frowning2: v noci 38.9, po obkladu 38.2 a 1,5hod po paralenovém čípku (půlce) 38,2...super.. nad ránem 39..tak je muž taxikem pro nurofenové čípky. Bratránek měl telotu v neděli, ale je prcek, ještě imunitu od maminky, my jsme v kritickém věku, tak od rána má i srajdu. Asi jí bolí zadeček, dost se zlobí u měření teploty a zavádění čípku
15. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, to je mi líto. A nejsou to zoubky? Zkus koupit místo čípků sirupek. Pokud nezvrací mělo by to být lepší než čípky když má srajdu.
15. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek