• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
beti..už jsi začala chodit do práce?
17. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme horší srpen - nemůžem asi 8.8. (plánujem jiný srazík), pak určitě 15. a 22.8. - to jedem na dovču do Příbrami :grinning:
17. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, taky jsme jeli na dovču jak cirkus humberto : velký batoh, malý batoh, kufr, postýlka a ještě jsem nesla hrací deku, která se nám rozměrově nevešla do kufru :grinning:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je prvních 14dní v srpnu taky pasé, to máme celozávodku...
ilci do Příbrami?? jj,zmiňovala jsi,že to tady máte prošláplý...tedy alespoň manža,jestli se nepletu

ilci..to musel být pěkný pohled :wink: ...a v čem jste měli Mikeše ?? :grinning:
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chtěla jsem to taky navrhnout hromadný sraz.... kamarádka takhle sraz s fora na víkend měli a bylo to příjemné, vzali i manžele... už jsem se o tom bavila s manželem je pro... :wink: ale kdybyste chtěli můžem bez chlapů... loni jsme plánovali Pálavu na kolech, pamatujete... :wink: ale nám je to jedno, důležité bude opravdu se shodnout kdy a kolik nás pojede.... u nás poslední 2 týdny v srpnu taky ne, takže červenec zní ideálně, ale musíme začít makat na plánování... :wink: samozřejmě mimo období těch červencových svátků...
na jajdu se zítra těším, Kubíka hold uvidím příště.... :wink: kdyžtak Ti půjčím Tomáška... :wink:
17. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadi, v kočárku, ten jsem brala jako samozřejmost, takže nebyl v seznamu :grinning: :grinning: :grinning:

jj, Pálava, kde že loňské sněhy jsou...

teď jsem tu měla kámošku, má termín 11.8., tak jsem i skoro slzu uronila, jak to rychle utíká
17. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak indiána děláme o věci o ruku ne.A u věcí je jedno co to je - balon, rybilka, mamčino prso, mamčino koleno atp. :slight_smile:

Pro srazík rozhoně jsem. Je mi jedno kdy, jen ne 18.7. Říkala jsem to MM a moc se teda netvářil, ale asi by jel. Na kolo mě nikdo nedostane. Seděla jsem na něm naposled předloni a nemíním se pouštět do velkých věcí :grinning: Kdyby se jelo bez chlapů a pojedu kolem Přerova,tak můžu Ilci s Mikešem nabrat. Teda pokud vyhraju boj o auto :slight_smile: Kdyžtak pojedu s Ilci vlakem :grinning:

Doufám, že jsme zase na něco nezapomněla...
17. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte, já toho 18.7. vlastně taky nemůžem, je naplánovaná rodinná sešlost
17. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže cca 25.7.? a s chlapama nebo bez? pokud bez tak můžem vyrazit i přes týden ne?
17. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: téda, vy tady takhle plánujete, to je hezké :slight_smile: co zbývá? Víkend 11.7.? My bychom kdyžtak také vlakem.. auto si jen půjčujeme, takže to není 100% jisté. Chlap by asi byl nejmaldší, tak nevím, zda by se mu chtělo..

Jajdi- u nás špaldovka jede - doslazená glukopurem a s ovocem :sweat_smile: ale dnes nejela kukuřičná.
17. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidím na dámskou jízdu (malí prckové prominou :grinning: ) a pokud víkend tak 10.-12.7 anebo 24.-26.7. Rozmyslete,jestli můžete v týdnu...já bych kdyžtak mohla nabrat Tanu v Praze...
tak ještě lokalitu a skoro to máme :grinning:
holky, jdu se učit :frowning2: ještě sem mrknu večer a pak až zítra až se vrátím z Brna taky tady zatím něco vymyslete, my to dáme dohromady se spetrou :wink:
17. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes týden nevím, chodíme na rehabku - ale to by se dalo omluvit
jen v týdnu od 27.7. máme 2x plavání

můj chlap by asi nejel, lépe řečeno by se mu asi nechtělo, on takové akce moc nemusí
ale neříkám, že by se nedal ukecat :wink:
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM povídal, že kdyby to bylo na víc dní, jel by :wink:

dnešní noc zas po delší době děsná, M spal hodinu v kuse po půlnoci a pak až od půl 4
do té doby si dával desetiminutovky a brečel, páč nemohl zabrat
nepomáhalo ani mlíko, což zabere vždycky
nakonec skončil u nás v posteli, já spala na úplném krajíčku, ruce nohy ve vzduchu, ale hlavně, že zabral
takže mám za sebou 4h spánku
odpoledne mám scuka s kolegyněma, asi odpadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, dneska máš tu zkoušku?
držíme palečky
18. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
radus: tvůj manžel je řidič kamionz, snad se nemýlím, můj taky... to by si měli o čem vyprávět... :grinning: :wink:
ale jinak mě je to jedno jestli s chlapama nebo bez, já bych taky řekla, že nebude chtít jít a ono jo...
18. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, MM je informatik, ale i tak by si asi měli o čem vyprávět :grinning:
18. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a nerostou vám zuby? Kámoška mi říkala, že když jim rostly zuby, tak se 14 dnů nevyspala
18. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu, tož říkám prckovi : Ukaž zuby a nic jsem neviděla
dásně furt stejný
ona už včerejší noc byla nic moc, ale tahle už fakt děsná
snad to nebude zítra ještě horší :sweat_smile:
14dní? to mě odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak mám obě zkoušky úspěšně za sebou..tak ještě jednu a mám třeťák hotovej...tak příští rok snad tu bakalářku :sweat_smile:

spetra: tak citronový mascarpone bylo výborný, lehký a osvěžující ... :wink: než jsem dojela domů,tak jsem měla omrzlý nohy od klimatizace, protože jsem ji pouštěla na zem,kde jsem měla krabici s dorty :grinning: Příště zkusíme tu cukrárnu, kde jsi čekala Ty,ju?

holky, heč...vím,jak vypadá Tomášek :wink: je to kouzelný, upovídaný a zvědavý miminko,jako asi všechny naše :grinning: myslím,že to bude prima, až se sejdeme...
18. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže každá myslela jinou cukrárnu? :grinning:
Gratuluju ke zk :slight_smile: já už také jen jednu, ale bude stát za to, počítám, že si jí v září zopáknu.

U nás se už na 95% sedí, ještě to trošilinku dotáhnout :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu...jj,nějak mi nedošlo, že Benešov je docela velký město :grinning: :wink:
18. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, aby se to rozhýbalo jinak nic nenaplánujem, čas hrozně utíká... Napište každá zda radši přes týden nebo přes víkend, s manželi nebo, bez, kolik nocí byste si představovaly...
tak já říkám někdy během druhé poloviny července, je mi jedno jestli s chlapama nebo bez, pokud s chlapama radši přes víkend, pokud bez radši v týdnu, ideálně 2 noci
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi: ono je tu těch mnam cukráren víc, jen je naprd, že se vlastně v každé může kouřit.... sice většinou nikdo nekouří, ale náhoda je blbec...
18. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě k tomu našemu srazu....
jestli s manželama nebo bez asi necháme na každém, ne? Můj manža asi nepojede...na červenec už má rozplánovaný zkoušky a o víkendu bude muset makat kolem baráčku...ale pokud někteří budou chtít jet, tak to určitě problém není, ne? Alespoň budeme mít mužskou ruku,kdyby bylo potřeba...

tak jdu koukat na telku a zkusím u toho hledat nějaký ubytování...
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunce vše nej :slight_smile:

jajdi, gratulace

tož přes víkend by MM asi jel, možná se bojí nás pustit samotné :grinning:
18. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunce taky vše nej :wink:
jajdi, taky gratulace :wink:

mě je to celkem jedno. Přes týden bych možná měla problém s autem. Viděla bych to na max 2 noci. Ještě jsme totiž nikde mimo domov s Aničkou nespali,tak nevím, co čekat. Tož tak.
18. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidáváme se ke gratulaci Verunce :wink:

radu..myslím,že 2 noci budou optimální...

už hledám :wink: protože s ubytkem přes prázdniny bude asi problém :confused: jestli máte typ,tak sem s ním :grinning:
18. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.abc-hotel.cz/cz/oo01090-penzion-u-pstrosa-vsetec

http://www.abc-hotel.cz/cz/oo01296-ranc-gerlinda-rousmerov - nekuřácký ranč, pro rodiny s dětmi...cena od 320 za noc...ale nějak se mi ty stránky nezobrazují celé a nevím,jestli by tam nebylo díky koníkům "přemušíno"

http://www.arps.cz/romantika/index.html#pricelist - toto možná splňuje i železnici :grinning: jen se mi nelíbí ta sleva 50% na dítě do 7 let,ale to by se určitě domluvilo :wink:

no nic...jdu přebírat jahody...ještě na to mrknu
18. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, to jsi šikovná, jak hledáš ubytko, mrknu na to
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a splacením za dítě : teď na podnikové chatě jsme za M platili 50% taky
jako beru, že jsme tam vyhazovali plínky a vařili mu kaše k večeři, ale stejně, že
19. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek