• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
s těmi povodněmi je to hrozné... :confounded:
holky držím palce nech se vás to netýká...
termín 24. - 26.7. je pro nás ideální
25. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,tak to jsme tři

tanu, radu - co vy na ten datum?

beti - Ty jsi se zatím nevyjádřila,jestli bys vůbec jela :wink:
25. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy mě vůbec nečtete! :grinning: psala jsem, že určitě a že nevím, jestli MM taky a že pokud by to byl babinec, tak samo jedu s malou sama a že je Vysočina hezká, Litomyšl znám, bydlím 20 km od tam ve Svitavách (teda bydlela jsem) :grinning: jen se ještě musím dohoukat s MM na tom termínu, on chtěl dovču poslední týden v červenci a první v srpnu a já taky musím nějak vyřešit dovolenou v práci, ale každopádně udělám pro to maximum, abysme mohly jet :sunglasses:
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
datum je mi jedno, jen jsem se včera s těma povodněma nezvládla zeptat MM jestli pojede.
25. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti...sorryyyyyyyyy :grinning: čtu všechno,ale nepamatuji si :grinning: :grinning: máš pravdu,psala jsi,že nemůžeš v úterky a pátky, což je špatná kombinace jak pro to jet v týdnu, tak jet na víkend :wink: tak holt bys přijela v pátek po práci....

radu psala,že víkendy jsou jim jedno, tak ještě tanu - co Ty na toho 25.?

prcek měl dneska tendenci lézt do myčky...vteřinu jsem nedávala pozor a už spadnul :frowning2: bohužel na dlažbu a hlavičkou,tak ho teď budu sledovat, aby z toho něco nebylo.....to je strašný,jak stačí vteřina :confounded:
25. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo...díky za info...my už fungujeme rok a máme něco přes 5tis...tak jestli to takhle půjde dál, tak tady ještě v klidu s tímhle tématem vydržíme 2 roky :wink:

prckům je pře 8 měsíců a my jsme pořád v těhulkách :grinning:
25. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: právě že stačí....
co má to očičko neustále ho držím, ale to také není ono, už si na to zvyká, a nemá žádné zábrany ví že ho chytnu.... :frowning2: ale na druhou stranu mám strach, tak nevím co s tim... :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík to bere jako super zábavu, padání na mamku? :slight_smile:

Předevčírem jsem si v obchodě zkoušela kalhoty, ten pohled do zrcadla z těsné blízkosti byl dost hrozný :rolling_eyes:

Já se obávám, že inkriminovaný víkend tu nebudeme :unamused: :confounded: :angry: Chystáme se s babičkou na last minute k moři...
25. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tanu, musím říct, že ted je to s postavou u mě lepší, ale..pomohla mi až lymfodrenáž, sice to není moc příjemný, ale ten výsledek za to stojí. kamoška takhle dala dolů 6 cm přes boky a mně to pomáhá celkem na břicho :grinning:
25. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tak to je bezva! Já to nechápu, mám pod 60kg, ale opticky prostě nic moc-povolené, celulitida..bléééé
25. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu...tak to fakt už nevím,jak to zařídit :frowning2: Zase,když už se domlouváme,tak by byla škoda,abychom se nesešly všichni...

jinak s tím díváním se do zrcadla jsem na tom stejně....vždycky mě při nakupování přejde chuť si něco koupit, tedy bavím-li se o kalhotách a sukni
beti...na lymfo se taky chystám,ale až nebudu kojit....začala jsem cvičit na strojích,tak snad to trochu zpevním,ale potřebuji na srpen šaty na svatbu,tak bych to potřebovala zpevnit trochu rychle :grinning:
26. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já jsem taky nějaká rozteklá, ale teda přiznám se, necvičím, nic pro sebe nedělám, je problém se dokopat k holiči
jsem furt utahaná a nic se mi nechce ...
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi: jak se ti líbíla vůbec přednáška o znakování a už znakuješ?
tak já děs běs, 5 kilo navíc stále, ale můžu si za to sama nic nedělám a jenom žeru... :frowning2: občas si něco koupím, ale to jen z toho důvodu, že do ooblečení před těhotenstvím se prostě nevejdu... :frowning2:
tak to taky nevím co s tím srazem... :frowning2:
26. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, počkej,ta lymfo nějak vadí na kojení? protože samo že si vesele dál kojím, že :frowning2:

spetri, mám 8-9 kilo navíc, aspon, až budeme mít sraz, tak si všechny můžeme hezky postěžovat a zavzpomínat na časy dávno hubené :grinning:
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na popud toho co tu probíráte, jsem se šla zvážit, no děs. To co jsem kojením zhubla jsem žraním nabrala zpátky :angry: Podívat se na sebe nemůžu. Stačí jít kolem výkladu, kde se odrazí ta moje postava. Ale nějak pro to nic nedělám, nestíhám a taky se mi nechce. Plně tě chápu Ilci.
26. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož co jsem skončila kojení, ještě jsem se nevážila
taky mám obavu, že kila půjdou nahoru :unamused:
26. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti...no lymfomasáží se odplavují škodliviny z těla a mlíko je jednou z cest jak se dostávají ven....

spetra...jo jo, znakujeme, taky jsem se Tě na to chtěla zeptat...zatím to jde mimo Kubu :grinning: ,ale všechno má svůj čas...takže až se sejdeme, tak se nedivte,až budu dělat divný posunky :grinning:

já mám pořád 3kg nahoře...váha mi ani tak nevadí, ale spíš to, jak jsem rozkydlá :grinning:

dneska jsem měla sraz s holkama z porodnice...jedna má o den starší holčičku a ta druhá má měsíční holčičku(seznámila jsem se s ní, když jsem ležela na gyndě).....ani není pravda, že Kuba byl taky tak malej ... a není to tak dávno.... byl to pěkný den, až na ten závěr, kdy jsme šly kolem hřbitova, kde měl akorát pohřeb ten chlap,jak se minulý víkend zabil při tandemovém seskoku :frowning2: ...až mi šel mráz po zádech...

jej...jsem se zase zapomněla objednat k dr. po půl roce :confused: tak příští týden....
26. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, jojo to jě nepříjemný :frowning2: člověk je pořád ještě nějaký větší cíta, teda apson já jsem

taky jsem se ptala na tu lymfodrenáž a prý se do mlíka nedostává takový množství škodlivin, které by organismus miminka mohl pocitovat. hlavně prostě po tom hodně pít a pít, tak nevím no....
26. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a děláte to metodou znakování s miminky nebo baby signs?
26. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti..já jsem cíťa nějak pořád

jj, jsou názory pro i proti lymfo při koju....asi to nebude tolik, když se nekojí často, ale řikám si, že ještě počkám

tak teď se tady prohnala smršť....během 5-ti minut máme zaplavený silnice...se tedy nedivím,jestli někde takhle pršelo dýl, že je vše pod vodou.... :unamused:
26. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hubená nebyla nikdy, teda mimo to když jsem se narodila to jsem měla jen 2,5 kg :wink:
ilci: a jaký je mezi tím rozdíl? já myslela že to je to samé...
26. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já četla, že je to jiné - že baby sign je jen překlad z angličtiny a znakování vychází z českého prostředí a je to trochu jiné a mělo by to být na přorozenějším principu

já koukala sem

http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=uvod
27. čer 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se i ptám, na jakém jste byli semináři a jak vás to oslovilo
páč to znakování u nás není, ale signs jsem kdysi koukala, že dělají semináře v Olomouci
27. čer 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...já byla na tom baby sign a myslím,že dobrý....ale znaky jako např. prosím,přizpůsobím našemu - packama třít o sebe a ne,jak je to v baby sign pěstičkou po hrudi....

jsem dneska grogy....jsem včera čekala do noci na manžu,jako že něco bude :wink: no a když už se konečně rozhodl jít spát - asi v půl jedný,tak Kuba se rozhodl,že už spát nebude a chce si hrát :angry: .... no asi jsem to přehnala s kafem a kolou :frowning2: ,protože zabral v půl třetí...no a to už manža spal jak zabitej :unamused: :grinning: ...jo děti.... :grinning:
27. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi :grinning: :grinning:

já jsem taky zjistila, že když si dám po obědě kafe, hůř večer usínám
zase když si ho nedám, jsem ve 4 odpoledne KO
27. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jenom odkoukala, když ho chválím, že je šikovný, tak tleskat
což dělám, když předvádí letadlo
hrozně se mu to líbí, tak vždycky udělá letadlo a už mi kouká na ruce, jestli mu tleskám :grinning:
27. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz ohledně zubů : Mikšovi rostou teď ty spodní dva, jsou teda jen vidět bílé čárky (ale na omak ostré) a přijde mi, že rostou křivo, prostě ne vedle sebe, ale trochu šikmo
srovná se mu to ? :sweat_smile:
možná blbý dotaz, že :grinning:
27. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...snad ano.. Kuba má zase mezi horníma celkem velkou mezeru...což já mám taky,ale on má mléčný :confused:

a už je čistíte?
27. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si vzpomenem, ale já čistím dásně od začátku (když si vzpomenu), říkala mi to moje zubařka
27. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek