• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
tanu, užijte si to. Já teď uspávám tak, že ji dám do postýlky a když začne lozit po postýlce, odejdu z ložnice, ona začne ječet tak ji 2 minuty nechám. Pak přijdu a položím. Ona se tím řevem víc unaví a když už je hotová, tak na ni položím ruku zazpívám ji a ona za chvíli usne. :wink:
15. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuju ke gratulaci

toho UM dá jak kdy, ale tak 400-500ml a pak ten čaj - v noci tak 100 - 150ml a přes den 600-800
jako poznám to i na kojo vodě, že máme teď vyšší spotřebu

a propo, používáte kojo vodu nebo obyč?
15. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uspávání furt katastrofa, když ho zkouším nechat samého, dělá bugr v postýlce a nosit už se taky moc nechce :grinning: :grinning:
tak to střídáme a ono vždycky jedno z toho nakonec zabere
15. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za gratulace....

ilci...já už asi týden používám z vodovodu....
16. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, my dáváme převařenou z vodovodu
16. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se z toho picnu nedavno pokažený počítač a teď problémy s připojením k internetu... :angry:
Vodu dávám kojeneckou, ale teď jsem začala kupovat tomu naturu.
Tomášek má už 2 dny 39 horečky, vypadá to na nachlazení... :frowning2:
16. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, tak ať je brzo zdravý. To je hnus to horko, buď je zima nebo hic :angry:
16. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Peti, ted tady kolem taky všechna miminka prskají, Veruš je taky nachlazená, má rýmu a teče jí z očí a k tomu jí rostou 3 zuby naráz, no celkem děs :angry: a vůbec se divím, že ještě přežíváme a zítra zase o 15 stupnů mín, vždyt to už není možný, takový výkyvy. já se tak těšila na léto, že budu chodit s Verčou na bazén. zatím jsme se tam ani nedostaly a ted, kdyby jsme mohly, taki je nemocná, njn :frowning2:
vodu kojeneckou už nedávám dost dlouho, si myslím, že máme vodu z vodovou dost kvalitní a když vidím stejně tu vodu v lahvích, tak k tomu nemám moc důvěru, no snad dělám dobře.

tak si holky užijte pořádně parný den!
17. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, tak snad to bude dobrý

Mikeš taky pořád kýchá a posmrkuje, sem tam zakašle

včera jsme se byli okoupat u našich v bazéně, ale dneska jsme byli venku jen ráno a jsme teď zalezlí, malej ta vedra špatně snáší, nejradši je fakt doma
17. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro...držíme palečky, ať je to brzi oki...
ty vedra jsou fakt šílený...a zítra ten teplotní rozdíl bude taky šok....

teď mě zase šokovala tchýně....odvezla jsem jí malýho v kočáru na hlídání, protože jsme jeli trhat meruňky, když jsme přijeli,tak začal šílenej liják s kroupama....a když to nepřestávalo ani po půl hodině, tak navrhla, že necháme kočár u ní a ona nás odveze jejím autem...a když jsem se jí zeptala,jak převezeme Kubu, tak na to, že to je kousek,tak "se podrží" :angry: :angry: ....tak já na to, že to v žádným případě a jestli neviděla ten klip Besipu...ona na to: "ááááááááááále viděla"....tak jsem jí na to odpověděla,že to radši půjdu v lijáku....fakt úlet....
17. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj , podobné nápady mívá tchán taky
17. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nám ty zuby rostou děsně pomalu! 2mm za 5týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Představte si, že taxi mohou ze zákona jezdit po městě bez autosedajdy!
Jo, dítě už párkrát lízalo mou zmrzlinu :angry: to se fakt nedá, když si jí koupím já..sápe se.. chjo..
19. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, nám rostou zuby taky už měsíc a půl a furt nejsou úplně venku. My máme možná tak 3mm.
Když mám zmrzku,tak si vezmu ještě jeden kornout navíc a to jí strašně chutná.
Zlepšilo se vám to koupání? Anička začala u toho řvát taky. :frowning2: Asi začla kvůli tomu, že jsme ji jednou jen osprchovali a to se jí vůbec nelíbilo. Od té doby u toho řve.
19. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunce a Tomáškovi opožděně všechno nejlepší k 3/4 ročku :wink:
19. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, nejdřív jsem zkoušela ty hračky, to jakš takš šlo, ale úplně se to zlepšilo teď v přírodě- ačkoliv ledová voda, hrozně jsme lumpačili a ona pak vískala radostí už když viděla potůček z dálky :slight_smile:
Já měla jen nanuky..
Ale ty noci, to je stále katastrofa :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, my měli dneska divnou noc. V půl třetí ječák jak hrom. Vůbec nevím co jí bylo. Musela jsem s ní chodit po bytě. Nechtěla se uklidnit. Nakonec mi teda usla na rukách. Poslední dny to nějak dělá i přes den. Strašně ječí a nejde utišit, nechce dudlíka, nechce namazat dásně prostě nic. Maximálně pomůže prso. říkala jsem si jestli neřve žízní a ta potvůrka se ani nenapije. :angry:
20. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, myslím,že ty zoubky nerostou rychle...Kuba má spodní 2 měsíce a taky má tak 3mm....

holky, nezkoušíte už některá náhodou nočník?

Tak dneska se mi bude zdát o meruňkách...sdělali jsme asi 20kg...a protože moc nemusíme marmelády,tak jsem udělala jen ze 2kg, něco dala mamině, něco nechala na knedlíky a zavaření a tak z 10kg jsem udělala dřeň...a protože to bude pro Kubu,tak jsem to pasírovala a zamražovala do pidisáčků,které jsem si svařila...no a co čert nechtěl, jeden mi spadl z linky a rozplácl se na zem a dřeň se rozprskla na všechny strany :unamused: ... tak teď nemusím meruňky nějaký čas vidět :grinning:
20. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi a klasicky nebo v pekárně? Uvažuju, že bych to v ní zkusila.
Rehos myslím, psala o nočníku :slight_smile: my se teda snažíme nečůrat do plín od 4týdnů, ale vyloženě na nočník až těsně než začala sedět a je to super. Hlavně po jakémkoliv probuzení úspěch zaručený a taky spolu občas kakáme :grinning: :sweat_smile: Nechám si otevřeno , posadím si jí před sebe a říkám e-e. Sranda je, že se pak hned snaží z něj zvednou a otočit se a kouknout, co tam vykonala :grinning: (a nejlépe taky sáhnout :grinning: )

Radu, dík za tip s tím kornoutem! včera jsme byli v zoo a zabralo to výborně! chutnal jí tolik, že ani nechtěla to něco trochu jiné, co máme my :slight_smile: Verča ječí jen když je protivná. Teď jsme cestovali vlakem, to bylo něco, byla zvědavá a zároveň unavená a nešlo jí vytuhnout. Až jsem se musela zvednout, přitisknout jí a houpat, to naštěstí zabralo, pak na mě pár desítek minut spala :dizzy_face:

Jsem zvědavá, kdy se začne chodit spát jen ejdnou denně :confused:
21. črc 2009 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jajdi, tak s tou dření se ti nedivím, taky mám někdy poct, že některý věci jsou spíše za trest. ted jsem zase dostala spuca od tchyně za to, že malé dávám skleničky a že ona by ji tam na týden potřebovala, aby ji pořádně vykrmila :angry: Verunka prostě zásadně, když už oběd, tak skleničky, to, co uvařím, ji nechutná, tak se asi nezblázním že :angry:
jinak jsem ted Veruš převažovala a je fakt prcek, má 7300g :frowning2:
21. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, slyšela jsem tip: zkus jí dávat skleničky, do kterých přidáš jen trošičku toho, co uvaříš ty a postupně ubírej skelničky a přidávej toho vařeného.
Nám je ta 200 g sklenička málo. Ona pak ještě řve,že chce ještě. Baští všechno, co jí dám, takže už víc vařím než skleničkuju. :wink:
21. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mikeš ještě nesedí, takže nočník zatím ne
strava je mu jedno, jestli moje nebo skleničky, sní všechno, otesánek :grinning:
u nás občas spaní jednou denně už je, začíná vynechávat dopoledne a odpoledne si třeba zdřímne na hodinku a spát jde až ve 21h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nočnílk zatím zavádět nebudu.
Tomášek jí povětšinou jenom skleničky, ale obecně zeleninu nechce. Pokud chci aby snědl aspoň pár lžiček musím mu to smíchat s ovocnou přesnídávkou. Malá sklenička je pak úspěch když sní. Ale jak se jedná o kaši nebo jogurt to je jedlík.... :wink:
Tomášek už je na tom líp, už jenom toršičku pokašlává.
Ve čtvrtek snad půjdeme Tomáška vyfotit do ateliéru, tak se těším..... :wink:
beti: to není zas tak málo 7,3 kg. Vůbec si s tím hlavu nelam.
Jinak Tomášek je dost ok'nouraný celý život, a te'ď samozřejně dvojnásob. Jen se po mě plazí a knourá...
21. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu...tu marmošku jsem dělala klasicky...myslím,že v té pekárně by mi to asi trvalo dýl

beti...tu váhu fakt neřeš, taky si myslím, že 7,3 není málo...holt je Veru drobnější...a s těmi našemi obříky ji nesrovnávej :grinning: koukala jsi do té tabulky ve zdravotní knížce? Viděla jsem,že porovnávají váhu vůči výšce a nikoli věku,jak to bylo dřív....podle těchto grafů se Kuba teprve v 8.měsíci vyšplhal na 3.percentil...do tý doby byl asi podvyživenej :grinning: :grinning:

taky my nočník taky zatím ne,Kuba pořádně nesedí,jen mě to zajímalo,jestli některá jste už začala a jaké jsou výsledky...

Kubovi je taky jedno jestli domácí nebo skleničky,hlavně když mele pantem a má přísun jídla :grinning: Tuhle jsem mu dělala hovězí, rýži hrášek, mrkev a petržel a chutnalo to i mě :grinning:

spetra: taky jsem se byla ptát v ateliéru,protože fotky beti mě fakt navnadily,ale když mi řekly 110Kč za fotku a 50kč za přidělání,tak mě to přešlo...no možná si to dám k narozeninám ...doufám,že už v tom je zahrnutá práce....
21. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po delší době nakukuju a vidím že se bavíte o nočníku,no Maru už na něj chodí přes dva měsíce ale jen po spaní,takže ráno a po odpoledním spánku anebo když zastihnu že tlačí tak jí svlíknu a šup na nočník :wink: Jinak v neděli jí bylo 10 měsíců,strašně to letí,pomalu už vybíráme dortík na 1 narozeniny :slight_smile: je na ní vidět jak by se už nejradši pustila a šla ale bojí se :confounded: Za jednu ruku chodí dobře,docela často venku ji nechávám a když s emá čeho držet tak přímo lítá jak drak :sweat_smile: lezou jí další zuby tak jsem zvědavá co mě čeká.Jo a stále jí přitahujou ty vejšky,když jí nedovolím lézt co nejvejš tak se umí pěkně vztekat :angry: A co s ejídla týče tak s prominutím sežere naprosto všechno a kolik toho sní byste mi asi nevěřily ale s tím jejím pohybem není ani divu,ona se chvíli nezastaví..Sice jí hodně ale už dva měsíce skoro nepřibírá,všechno to spálí jak lítá,váží lehce přes 9 kilo
21. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos, Maruška je krásná a velká slečna!!!!

my jsme dneska šly teda poprvé na koupák a opravdu s úspěchem jsme se setkaly. Veruna byla nadšená a to jsem se bála, že mi nebude chtít do vody, páč byla studená. tak se zítra opět chystáme.
22. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chodíte na klasické koupaliště?
u nás jen bazének na zahradě
22. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru má supr kukadla :slight_smile:

My dnes byli také na koupáku, chtěli jsme do pískovny, nakonec jsme byli u jakéhosi rybníka, co vypadal slušně. Písek tam byl také, tak dováděla. Na záněty jsem nikdy netrpěla, tak snad ani nezačnu :slight_smile: máte už něco nafukovacího???

Verča je celkem vybíravá, resp. všeho sní celkem málo a hodně se hýbe. Tak to řeším tak, že vařím hodně energetická jídla a do kaše dávám lžičku másla :slight_smile: a teď mi přijde váhově ok.
22. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos...maru je opravdu kočka...

tak jsem včera zkusila na noc dát Kubovi mlíko od Hami v naději,že po 200g večeři /treska s bramborem/ a tomhle mlíku bude spát celou noc...no probudil se ve 4 hod.,tak jsem mu dala vodu, vypil asi 60ml a zase zabral...tak nevím kdy tu celou noc začne spát :unamused:

my tady máme akorát rybník a do toho se mi s Kubou nechce a plovárnu máme asi 25km....ale v sobotu dostane Kubík od babi bazének,tak snad ještě bude příležitost ho vycachtat
23. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos, maru je kočena :wink:

Taky jsem zkusila dát mlíko od Hami. Udělala jsem ho jen na zkoušku 30ml a vyzunkla to.Nevím jestli to nebylo tím, že byla už moc unavená, tak dneska zkusím dát víc. Do teďka to nechtěla ani za nic. A už včera vypila skoro 100ml vody. :slight_smile:

My tu sice koupák máme,ale není tam moc stín, tak se mi tam s ní nechce, ale možná zajdem o víkendu na krytý bazén. Jen nevím, co tam s ní dělat. Holky, kdo jste chodili na plavání poraďte. :wink:
23. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek