• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
lestep, to se teda máš! :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lestep, tak to ti teda závidím...

jajdi, když ona mi už po kaši mlíko nechce.

Doufám, že se v noci vyspím. Dnešní byla hrozná. Od 1:30 do 4 jsem s ní byla vzhůru. Vždycky na mě usla úplně hotová a jak jsem ji položila tak řev. Rostou jí zuby. :rolling_eyes: Ani Calgel nezabíral.
1. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, děkujem za přání a přejem všechno nej Verunce :wink:
1. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dobré, snad i Jajda!
2. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....mám SUPER zprávu...nádor to nebyl...ale nějaký cystický útvar, takže Kubču mimo kontrol nic nečeká....jsem neskutečně šťastná....

Tanu...super, šikulka...dneska je šťastnej den!!!!

:grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

gratuluji oběma. Jajdi, mám obrovskou radost, dej za mě Kubíkovi pusinku, jakej je šikula! jsem moc šťastná.
2. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je báječné :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
díky té horečce jsem se o Vás fakt bála! Ty dětské nádory jsou hrozně křehké a při prohmatávání se hned vymasírují nádorové buňky do oběhu.. (takže by se měl hmatat je jednou.. a ne víckrát) ale kuš s tím, doufám, že nás to nikoho nepotká :wink:
2. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, pusinka předána :grinning: až mlaskla

dodatečně Verunce vše nejlepší!!

Holky!!! 1.narozeniny se blíží!!!!!!!!!! :confused: Přijde mi to jak nedávno,co jsme tady lamentovaly,jak a kde nás co bolí :grinning:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no samé super zprávy. takže taky gratulace oběma. My byly dneska na ortopedii a noha je prý krásně rozcvičená, takže to už má hlídat jen pediatr. :wink: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu..tak to je také skvělá zpráva....

holky,já jsem tak šťastná...
3. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, bezvadné zprávy ! super :slight_smile:

teď jsem se fakt pobavila, jak na sebe Mikeš kouká do dětského zrcátka u hrazdy, pusinkuje se a dělá berany duc
ty děti jsou fakt roztomilé, když chtějí :grinning:
3. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravím,
beti super zpráva,gratuluju :dizzy_face:
Maru už chodí normoš po bytě i venku už běhá ale neustále se samozřejmě zastavuje a zkoumá vše co je na zemi,hlavně vajgly :grinning: Roste jí další zub takže slintá jak divá
3. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Popelce k nožičce :grinning:
My taky pořád válčíme se zubama :frowning2:

Ilči a jiné děti naživo by taky pusinkoval? :slight_smile:

dnes jsem propadla sentimentu a projížděla "staré" fotky a pidividea..třeba když poprvé začala vydávat zvuky :dizzy_face: 2.hlasitý smích v životě.. takový moje kukadlo to bylo :grinning:

Míry: 7900g a 73cm, Beti, jak vy?
3. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, Verunka je roztomilý drobeček :wink:
jestli by pusinkoval, nevím, ale do očiček dloube s nadšením
a moc se mu líbí holčičky, co chodí okukovat "miminko" (je většinou větší než ty holčičky)
jedna ho "balila" v hospůdce na zahrádce, byly jí cca 4roky :grinning:
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu, my jsme měly 7,5 kg a 71,5 cm, ale za poslední měsíc vyrostla na 74 cm a taky něco přibrala, protože se ted pořád cpe a taky si myslím, že trochu víc přibírá po sunaru.
jinak u nás je veselo, verunka kecá od rána do večera, taky se vzteká, spí jen hodinu přes hodinu, je to raubíř se vším všudy a mně už opravdu na ty její lumpárny dochází síly :grinning:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsou Verunky drobečci. Anička má podle vážení na normoš osobní váze už přes 10 kg. :grinning:
4. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mi zase smutno...volala mi kámoška,že jsou v Motole, že jejímu 3týdennímu klučíkovi operovali srdíčko :frowning2: ...ach jo, proč se tohle děje??

Jinak my byli dneska za kámoškou,co má 15ti měsíční holčičku, váží s Kubíkem stejně :grinning: Myslím,že Kubča se vrací do své formy :grinning: Jinak dloubání ho baví strašně moc,hlavně do pusy a do nosu a taky tahat za naušnice :grinning: ...jo a taky vás prckové tak koušou?
4. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda- to jsou dobré zprávy. ještě že ten nález nebyl zhoubný, že jsou to cysty.. držte se.
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdi, snad to nebude nic vážného, když se to nenašlo na prenatálním ultrazvuku...
Ty jo, tak sjem dnes po mnoha měsících uspala dítě v postýlce, za 20min. ASi jí dnešní dojmy položily :grinning: Byly jsme se kounkout na plochou dráhu (miluje motorky) bylo to dost hlučné, takže se v ní zmítalo zoufalství s naprostým nadšením. Ale je to teda přiblblej sport :zipper_mouth:
5. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste kdo??? :confused: :confused:
8. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu, furt řeším dárky k narozkám...
8. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu...my se včera s manžou dohodlli na tý trojkolce,jak má to táhlo...když to neužijeme venku,tak přes zimu se na tom bude učit doma a na jaře vyrazí sám :grinning:

holky, jak odnaučit prcky kousání? My jsme byli v pondělí v restauraci,kde byl dětský koutek a přišla tam mamina asi s 2letým klukem a ten furt Kubu objímal a hladil a při jednom takovémhle objetí ho kousnul do zad...naštěstí přes tričko,ale tak,že tam má Kubík ještě teď obtištěný zuby :frowning2: Vím,že to děti dělají a bojím se,že to Kuba bude dělat taky,protože mě při každém chování taky kousne,ale přes pusu se mi ho zatím "bít" nechce....poraďte-už jste to některá odnaučla?
9. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hoj...
tak jsem zpet.. skvrne je vyfoceny v albu... a mel asi skytaka:grinning:
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi holky pardon, ja se preklikla:grinning: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
Tak já pořád špekuluju zda nejet k moři, ale Martinovi se nechce :frowning2:
Včera jsme byli na tom plavání, je to celkem makačka, aby se ennalokala, obzvlášť, když to porůběžně chtěla ochutnávat :wink:
9. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!!

nějak nestíhám, Verunke je fakt drak a já jsem z ní hotová. Jadi, tak kousání je u nás aktuální téma, protože to verunka dělá. Když ji něco nedovolím nebo tak, tak se vztekne a kousne mě a to dost. takže...jedna kamarádka radila kousnout taky, ještě jsem to neudělala, ale nemá smysl je plácat, oni neví, za co. takže ted dělám to, že ji pevně chytnu (metoda pevného objetí) a ona se vzteká, ale časem se uklidní. takže ji vlastně potrestám, ale nedávám ji najevo, že bych i neměla ráda, jako tím plácnutím. no uvidíme, jestli tato metoda u nás bude účinná.
jinak k narozkám taky budeme kupovat tříkolku s tím madlem.
tanu, plavání je super, uvidíš, že se bude moc a moc líbit!
9. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak sláva mám internet.... :wink:
My tříkolku s madlem koupíme až ke svátku, ten má v březnu, teď stejně bude zima, tak na ní nebude moct jezdit, a jak mu to budud vysvětlovat...
Tomášek mě mlátí a kouše... :frowning2: ale mám pocit, že to bouhání má z toho když jesm ho párkrát plácla po ručicce, že něco nesmí.... :frowning2: takže za mě nedoporučuju...
jinak já už úplně od začátku týdne odstavila, už nekojím....
9. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetri, tak s kojením sme a tom stejně, taky jsem odstavila od začátku týdne :grinning: ted se jen bojím, bach nedostala zánět :angry:
9. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to byla asi nějaká telepatie,protože já už taky 4.den nekojím :slight_smile: A zatím to vypadá dobře,jak u mě,tak u Kubči..

my plavání museli teď odložit :unamused: ,tak snad zas na jaře
10. zář 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to se povedlo... já na svých prsou ani nepoznám změnu... mléko už skoro nemám...
10. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek