III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
15. pro 2009

tak mě podle tabulky vyšla holčička, ale Mikšík tam fakt toho pindíka má, kluk jak vyšitej 😀

jajdaelda
15. pro 2009

tak Kuba dle tabulky vyšel, kamarádce holčička nevyšla....myslím,že to je spíš o spermiích než o věku matky 😉

spetro...uvažovala jsem nad tím a ono má obojí pro i proti.... já jsem vždycky chtěla kluka, to se mi splnilo a napodruhé mi to je opravdu jedno.... když bude holčička, bude to super, že bude mít taťka "tu svoji holčičku" a Kuba bude umět jednat s holkama a já budu moc komu plést copánky a parádit....když bude kluk, bude to super, že si spolu vyhrajou i pozdějc a taky už budu vědět co a jak.....ale to je moje úvaha a v životě to může být jinak..... u nás poté, čím jsme si prošli, to "hlavně,ať je to zdravý" není klišé 🤐

radus78
15. pro 2009

tak téhle tabulce moc nevěřím, ale já mám spočítané podle nějaké prapodivné metody, že až do konce roku 2012 to bude holka tak na 90%. Mě je to jedno, ale MM by chtěl strašně kluka, ale když vidím ty hromady růžových věciček co mám doma,tak nevím jestli by nebyla lepší ta holka 😀

betina
15. pro 2009

Jajdi, tak podle tabulky měla být Verunka kluk. u mě je to jedno, jen se děsím jedné věci, že atsroložka mi otěhotnění v prosinci předpověděla, ale pak něco blekotala o dvojčatech a to teda....no nevím 😀 MM by chtěl prý víc holku, ale kvůli těm růžovým věcičkám, co máme doma 😀

jajdaelda
15. pro 2009

beti...jak říkám,já si spíš myslím,že to je o spermiích 😀
s tou astroložkou je to jako fakt?? 😕 no hezký, tedy..... my se akorát včera o tom bavili a manža mi říká, že to bude v poho,že to zvládneme, akorát ať to nejsou dvojčata 😀

radu...tak ohledně těch věcí mě to taky napadlo...i když asi my, co máme kluky, tak to je asi co se týká toho oblečení lepší, protože pro holky modrá není nic neobvyklého... ale zase na durhou stranu, miminkům je jedno,co mají na sobě 😀 .... my máme kluka, byl v modro-hnědém a přesto se jedna paní rozplývala nad tím,jaká je to milá hočička 😎

lestep
15. pro 2009

jé, tak nám už se také stalo několikrát, že nám někdo řekl, že je to krásná holčička. no máme oblečky od švagrový a ta má jak kluka, tak holku, tak je to jedno.

tanuki
16. pro 2009

jé, no to jsou věci, ale Beti ty jsi psala, že to tentokrát možná vyjde, ne? 😀 že Vám to ujelo.. 😀 Tak se to tu pěkně rozrůstá 😉

spetra
16. pro 2009

no nam to nam to u T nevyslo, ted nam vychazi kluk

spetra
16. pro 2009

beti> dvojcat jsem se takz hrozne bala 😀
jinak my mame podle lidi doma taky holcicku, je pravda ye o oblekam i do cervene, ale i kdyz je cely modry tak to baby porad rikaji...

jajdaelda
17. pro 2009

tanu 😀 máš pravdu...2.12. beti psala,že jim to o víkendu ujelo 😀 a 15. už //, to je prostě super 😎

beti, na druhou stranu je dobré vědět,že jste s manžou oba v pořádku a jde to dá se říct hned 😉

spetra...já taky oblíkám do červený a to dost...hrozně se mi totiž líbí a ty věci pro prcky jsou v červený úžasný....

holky, co nejste těhotný a neplánujete - berete nějaký antiko?

jajdaelda
17. pro 2009

ilci..jak jste si vlastně užili Prahu?

radus78
17. pro 2009

jajdi, opožděně děkuji za přání 🙂

včera jsem byla v hypernově. Mají tam 50% slevu na hračky. No byl tam solidní blázinec 😠

Spetri, Anička je typická holčička a lidi se mě ptají, jestli je to kluk 😀

Jajdi, antiko neberu. Používáme kondomy

tanuki
17. pro 2009

Já taky neberu... škoda, kdybych taky jsem rok nemenstruovala, vedět, že cyklus neběží, mohli jsme si víc užívat 😅 😀 🤐
Já bych dvojčata brala..chtěla bych 3děti a takhle by se to sfouklo. Ale myslím, že horko těžko finančně utáhneme ty dvě ☹

lestep
17. pro 2009

jaja- já měla depoproveru hend po šestinedělí a pak nic. 🙂

tanuki- tak dvojčata asi nevím, jestli bych zvládla. musí to být mazec.
U nás mají dostavět novou, krásnou porodnici- duben 2011,tak uvidíme, kdy se zadaří těhu. tak třeba v novém bude třetí. 😲

spetra
17. pro 2009

ty jo tady už se plánujou třetí děti... 😀
u nás je to co je v bříšku nejspíš poslední... 😉
dnes bylo v rádii, že ve všech porodnicích se narodí mínn dětí než loni, jen u nás v Benešově babyboom pokračuije 😉

lestep
17. pro 2009

spetra- to byla jen úvaha. taky neplánujeme. jen jsme to tak prohodily. 🙂

jajdaelda
17. pro 2009

tedy lestep...už třetí 😨 😀 to je super...

zítra jedu za kámoškou,co se taky snaží o druhé,tak jsem zvědavá,jestli pro mě bude mít novinku 🙂
jj, babyboom, na Príbrami a v Hořovicích zatím stále plno.... no každopádně ročník 08 je opravdu silnej a bude mít stejný problémy,ne-li větší, jako jsme měli my - Husákovy děti.... školky, školy atd...

no my antiko taky nic, po porodu kondomy a poslední 2 měsíce už nic,jen se podvědomě vyhybám sexu v plodných dnech 😀 , ale od prosince to už neřešíme 😉 já se ptala ze zvědavosti, co jako po tom druhým...jako prášky se mi moc nechce brát,tak asi nějaký to tělísko...ale uvidíme,jak to všechno bude, jestli vůbec nějaké hormony budu moc kvůli těm jaterkám 😔

ilci
17. pro 2009

u nás byl taky 2008 nejplodnější rok
ženské musely ležet i na gyndě, občas posílali do jiných porodnic
a teď pohodička 😀

jajdi, Praha super
jeli jsme i s našima, měli jsme trochu obavy, ale šlo to
mamka je ten tip, co vnouček zabrečí a ona už letí k němu, i když brečel v noci, než jsem nachystala mlíko
sešli jsme se i s příbuznýma
mám pár fotek na Facebooku

betina
17. pro 2009

ahoj holky,

tak já o antiko uvažovala jaksi, že si ted po MS zajdu,no tak je to trochu bezpředmětné že. jen teda dneska je den blbec, Verunka od rána maega vzteklá, furt jsem ji tahala, chtělo se mi brečet a ted mě bolí pěkně v podbřišku, tak ležím a půjdu brzi spát, snad to nic neznamená. no taky nevím, že by babyboom končil, ted mám hodně kamarádek těhu 😀

jajdaelda
17. pro 2009

beti...šetři se....vím,že se to lehce řekne, ale na druhou stranu je to asi dost těžký s takhle malým prckem...taky nevím,jak to budu dělat s Kubovými 14ti kily 😔

spetra
18. pro 2009

beti: podbřišek prostě bolí, mě ted bolel snad od doby co jsem se dozvěděla že jsem těhotná tak měsíc... ted čtu že jsi to měla z tahání to už je horší... já když se mi tohle stane tak i kdyby mělo všechno spadnout tak si lehnu a ležím.... s těma dětma se ale odpočívá a nic netahá opravdu velmi špatně... ale musím říct že to jde.... taky jsem si to nedovedla představit... oni si ti prdolové časem zvyknou že už je tolik netahame....

tanuki
18. pro 2009

ahoj holky, Beti, tak dnes UZV? Držím palce, ať to dopadne podle tvých představ 😉

jajdaelda
18. pro 2009

Beti, také držím pěstičky ať je vše v pořádku a těšíme se na zprávu 🙂

betina
18. pro 2009

ahoj holky,

jste moc hodný, ale jdu až v pondělí, protože dneska mě neměl kdo Verču hlídat a jezdit s ní v 7 ráno v těch mrazech, se mi nechtělo. bolesti jsou naštěstí pryč, ale trochu špiním 😒 Tanu, vezmu si radu k srdci a uvidím, jak na to bude verča reagovat, ona je prostě fakt malej rarach.

spetra
19. pro 2009

holky mě už je konečně trochu líp, nevolnosti ustupují a únava malilinkato taky.... 🙂
T. ale roste první stolička, horečky, hrozné noci... nejsem schopná k němu vstávat... ☹ přes den okouraný....
beti: vůbec ti tohle období nezávidím, ale snad se aspon bez nevolností tvoje těhotenství obejde....

ilci
19. pro 2009

holky těhulky, tak se opatrujte
mě bylo zle snad 4měsíce, vůbec si to nedovedu představit s mrňousem
ale ono se to hold nějak zvládnout musí

Mikšovi teče z nosu jak z vodovodu, kape mu to po bradě, ale utřít nos si nenechá
max. se přitulí a utře nos do mě 😀

ilci
19. pro 2009

jinak bych všem ráda (radši předem) popřála k Vánocům, užijte si je v pohodě, do nového roku hlavně zdravíčko, další zdravá hodná miminka (nejen současným, ale i budoucím těhulkám) a ať se vám splní všechno, po čem toužíte 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jajdaelda
19. pro 2009

spetra 😕 Ty končíš I.trimestr...to je tedy síla....super,že Ti je líp.
Jak jsi přišla na tu stoličku??

Ilci...moc děkujeme za přáníčko a i vám klidné Vánoce a do nového roku hodně zdravíčka a pohody.

ilci
20. pro 2009

tak Mikeš konečně pořádně otevřel pusu, nahoře má z každé strany 2 zuby a vpravo pak 1-2 zuby mezera a dalši už celkem venku
má to kolem pěkně krvavé, ale přijde mi, že zub roste výš než má a že se pod ním na té klenbě jakoby klube další
jakože má zuby ne vedle sebe, ale za sebou
už fakt musím sehnat nějakého dětského zubaře
a mě zase začíná růst moudrák a bolí mě i další zub, no asi v pondělí zkusím zubaře, jestli nemá ještě před Vánocema volno

jajdaelda
20. pro 2009

ilci...tak to je taky už stolička ne?
tak v noci se spustila rýma i kašel i Kubovi 😖 tak už jsem se radovala,že budou Vánoce v pohodě a už taky za ním běhám s kapesníkem a asi to jen tak nepřestane.... zítra jedeme k homeopatičce,tak jsem zvědavá, co na Kubu řekne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru