III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

tanuki
9. říj 2008

se obávám, že nic... ale třeba to pana čípka trochu nakopne. Ilči, ty už se otvíráš?
kolik si můžeme dát toho vína? 😉

lestep
9. říj 2008

spetro- drž se, myslím na tebe..Ať se mezi nás zase brzy podíváš, ale už s miminkem u sebe.. 🙂 Přeju ti dobrý porod a zdravé miminko a abys i ty byla v pořádku..

ilci
9. říj 2008

tanuki, já jsem 14dní otevřená na prst
na začátku října mi dr. říkala, čekejte porod každým dnem
ale prostě se to zaseklo a dál nejedem
taky přemýšlím nad tím vínem 😀 😀

vrana
9. říj 2008

ahoj holky, se k vám trochu vtírnu, když řešíte to víno 😅 Myslíte že to může mít vliv na spuštění porodu? A je rozdíl mezi červeným a bílým? Už nad ním dva dny uvažuju, je to kromě vytírání jediná věc, co jsme nezkusili 😀

ilci
9. říj 2008

vrani, tož já bych si dala červené, ale jako fakt nevím 😉

ilci
9. říj 2008

holky, až nám to bude dnem i nocí řvát, ještě budem litovat, že jsme tak spěchaly 😀 😀 😀

mila12
9. říj 2008

já si taky snad už dám červený

jajdaelda
9. říj 2008

tak holky, já se pro dnešek loučím...jakmile to bude možné ozvu..možná zítra odpo 😉
držte se a ať už jste brzy maminy a to bez jakýchkoli problémů....

vrana
9. říj 2008

hm, tak já asi zkusím to bílý,jiný tu stejně není, leda šáňo 😀 Jinak říkaj jenom dvě decky, takže sklenička no... tak co zkusíme to? 😉

vrana
9. říj 2008

ilci, myslíš jako že nám to ty prťata vrátěj stylem, já jsem ještě nechtěl/a a tys mě nutila, tak si to vyžer 😀

ilci
9. říj 2008

jajdo, tak ať ti to dobře dopadne, budem na tebe myslet

vrani, spíš jsem myslela, že se snažíme prcky vyhánět a pak budem vzpomínat na ten klid a relativní bezstarostnost 😉

jdu hledat tu flašku s vínem

spetra
9. říj 2008

holky nechci vás zklamat, ale já včera vypila hrníček svařáku... a nic 😠
Ale třeba u vás... 😵

vrana
9. říj 2008

tak já už mám nalito, tak "Na děti" cink 😉

vrana
9. říj 2008

spetro, třeba se ten alkohol z toho svařáku vyvařil 😀

tanuki
9. říj 2008

ty jo, to ale budu hned nalitá, jak teď vůbec nepiju! Posledně mi těžkly nohy i po nealkoholickém pivu, tak jsem si říkala, že je to se mnou opravdu už špatné 😀
Vráni a ty už jsi nějak otevřená? Já ani ťuk

ilci
9. říj 2008

já už su nalitá 😀
tak třeba to aspoň trochu uspíší 😉

tanuki
9. říj 2008

😀

vrana
9. říj 2008

tanuki já nevím, dr. mi to neříká a ty jeho zápisky se nedají číst. Dnešní zpráva je na porod to zase nevypadá 😠

jj, taky budu nalitá, mám za sebou tak decku a už to cejtím. Si říkám,aby se kája když tak nenarodila nalitá 😀 Večer hodlám MM přimět na trochu delší prochajdu se psem, pak si na chvilku lehnu do vany a víc už nic. Zítra když tak doma polezu po 4. A jesstli to nebude fungovat tak na všechny metody už peču prosím.

ilci
9. říj 2008

jinak koukám, že jsme teda pěkný spolek vinařů
jít za pár hodin rodit, tak jsou všude titulky - rodička měla 2 promile v krvi a na sále líbala uklízečku 😀 😀

vrana
9. říj 2008

ilci, ty už to fakt nepij 😀 Co pijete? Já tu mám nějaké svatební víno Veltlínské červené ranné (ve skutečnosti ovšem barvy bílé). Až mi z toho teče koza 😀

ilci
9. říj 2008

my tu máme portugal, nic jiného jsme nenašli, kromě nějakých kořalek
já si dám taky sprchu a asi padnu do peřin 😉

tanuki
9. říj 2008

teda holky 😀 😀 😀 No škoda, já mám muže na pivku, takže vínko až zítra. Stále mě bolí břicho a stále to nikam nevede 😠 tak nevím, zda mi to za to stojí tohle podstupovat... je to ve výsledku akorát vopruz. Ale spokojený manžel je taky úspěch - dost jsem ho v tomto směru zanedbávala 🙂

vrana
9. říj 2008

hele a myslíte že kdyby to na nás teď přišlo že tu skleničku v nemocnici musíme přiznat? 😅

vrana
9. říj 2008

tanuki nápodobně, tak jsem ho zanedbávala, ale teď s tím pupkem si přijdu k ničemu, včera jsem se zrovna tak debilně štelovala do polohy, že jsem se začla smát a podotkla jsem že ten pupek už nechci. Je to děs. Pohodlí 0, obzvlášť při sexu. 🤐

ilci
9. říj 2008

😀 😀

vrana
9. říj 2008

mně je ale hoooorko, úplně hrozný 😅

ilci
9. říj 2008

já si dala akorát decku a po delší abstinenci mě to fakt stačí 😀

vrana
9. říj 2008

no tak to jsi dobrá, já mám dvě a už teď to naše dítě lituju, kdyby se teď rozhodla vylézt ven, tak ani nenajde cestu 😀

ilci
9. říj 2008

vrani, tož musejí si zvykat od mala 😉

spetra
9. říj 2008

vrana: no nevím, docela jsem ten alkohol na sobě cítila 😔
pěkně jste se rozjely 😀 , myslím, že kdyby to přišlo, tak z toho vystřízlivíte a nebude co přiznávat... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru