Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ist na pohotovost?

deniska2
4. črc 2019

Holky ahojte.jesem 28tt.Mam.doma 6 rocnu holcicku ktera mnela ted 2 dni horecky jen a dnes prujem.Ja asi neco chytla nezvracim ale chci porad a nejde to mam.prujem a je mi fakt zle mota se mi hlava nejvic kdyz lezim a nemuzu poradne nabrat vzduch tezko se mi.dycha.Byla sem pred tydnem u dr.na EKG vysledky su dobre jen mi rekl Dr.ze mam malo cervenich krvinek mam brat leky na krvinky coz neberu..Mali.mne kope 3 dni silene moc celu noc az do 11 rana dnes rikam.si jestli.je poradku
9.7.jedu na gyndu mam doktorku k nicemu nejsem.spokojena nedela.mi ultrazvuk jen se koukne domne a to.je vse.Nevim co delat

barulina
4. črc 2019

Jit na pohotovost

terezie96
4. črc 2019

Není třeba psát sem. Selským rozumem si jistě sama odvodíš, že bys měla být dávno v nemocnici.

deniska2
autor
4. črc 2019

Chcela by som este podotknut ze pani Doktorka mi za 7m.nevzala a neskontrolovala moč ani zatim monitor sem nemnela jak malemu byje srdicko

terezie96
4. črc 2019

@deniska2 tak už jsi dávno měla být u jiného lékaře. Nevím, co od nás chceš slyšet, teď už je dost pozdě cokoli zjišťovat a měnit.

areh
4. črc 2019

Jela bych na pohotovost a hlavně bych brala léky předepsané lékařem. Nepředepisují se jen tak...

hezz17
4. črc 2019

@deniska2 podle české gynekologicke společnosti se monitory mají točit až od 40+. Většina gynekologu točí od 36+ nebo předávají do péče nemocnice. UZ zachytovy a 3 screeningy, víc pojišťovna nahradí. (1.screen si platí zena sama), to k ultrazvukum. Toceni hlavy a nevolnosti mohou být z nízkého hemoglobinu, na který máš léky napsane a nebereš. Takze asi Tak.

odula
4. črc 2019

Hele prosím te ale to zelezo ber. Je to fakt důležitý

makronka222
4. črc 2019

@deniska2 ze ti nevzala za celou dobu moc je pekne trhla. Kup si v lekarne papirky/testry co maji doktori prave na tu bilkovinu v moci. Doktora bych zmenila. Jinak me dr vzdy udelal rychlo utz, zda je Ok srdecni akce. Pokazdy! Za to jsem byla mega rada

andrea2016
4. črc 2019

Holky, asi jsem paranoidni. Ale neprijde Vam na tom prispevku dost divnych veci?

odula
4. črc 2019

@andrea2016 co třeba? Krom chyb ale ty většinou ignoruju. Mně jen přijde divný že na svým profilu nemá ani datum registrace 🤔 to tak bývá?

andrea2016
4. črc 2019

@odula Nevim, jak to byva na profilu. Ale divne, treba to, co pani popisuje, jednou uz tehu byla a nejde k lekari? Divne to, ze nemusi do poradny nosit moc? To ze uz jedno dite ma, a divi se, ze ji ve 28tt nikdo netoci zaznam?... Nevim, no. Spis si z nas asi dela srandu.

odula
4. črc 2019

@andrea2016 si záleží na tom kde je. 🤷‍♀️ že nekontroluje moc je divny. Ale me třeba utz taky nikdo nedělal (ozvy jo) a ranni moc jsem nenosila - delala jsem si testy sama. Ale to ona asi taky nedělá. Nevím. Ale jo, kdyz to pises - ta péče je opravdu taková... nestandardní... 🤔

andrea2016
4. črc 2019

@odula Tehotenska poradna bez utz? To si asi nedovedu ani predstavit. 😁 Ale, i kdyz pominu ten utz, tak mi to stejne prijde podivne. Uz jen to, ze je pani takhle zle a nejde na kontrolu. Taky to zelezo, preci ho nema napsane jen tak... Pokud se pletu, tak se pani klidne ,,na kolenou" omluvim.

priefi
4. črc 2019

@andrea2016 vis kolik tehuli nechce brat zelezo kvuli zdrav.problemum? A utz.skoro.na kazde ko nejsou samozrejmosti. Hrazene jsou tusim jen 3 ze ZP a neni to az tak vyjimecne, ze se utz nedelaji. Osobne bych ale takoveho dr.nechtela.
@odula to je divne, ze tam neni datum registrace 😅 to je mozne jak

travnulee
4. črc 2019

@andrea2016 mně nedělalanedělala pravidelně utz ani u prvniho ani u druhyho tehu, na tom neni nic divneho...

deniska2
autor
4. črc 2019

Dekuji za kaźdy nazor.Ja myslela ze zaznam uz se delá 28tt ja se docetla ze jak ktera dr.je aka a od 37tt se dela prej..Ale jinak opravdu sem.nedavala moc tak ze ja ani nevim jestli mam moc poradku a ultrazvuk taky uz nedela..ted jedu po mesici k dr.tak som zvedava ...a jaky datum nemam registrace ???

andrea2016
4. črc 2019

@priefi Ale vzdyt lekari to zelezo nepisi jen tak, ze by se jim chtelo, maji k tomu duvod...A pokud jde o vedlejsi ucinky zeleza, jsou i ruzne kapky apod, ty takove vedlejsaky nemaji. A s tim utz je to silene. Jako za krale Klacka. 😁 K takovemu dr bych chodit nemohla. 😁

sudylichozrout
4. črc 2019

@deniska2 jestli jsi Slovenka, pis slovensky. Budeme ti rozumet lepe, nez kdyz se snazis psat cesky.

odula
4. črc 2019

@andrea2016 hele tady kde ziju se dělá první utz až na sreening vvv. A pak už jenom ten velkej v ... už ani nevím v jakým tydnu. Když jsem sem přišla (po prvním těhotenství v čechách) tak to byl šok. Ale ty PA jsou fakt výborně skoleny. A ozvy bohate stačí;) a odpadá stres s honenim srdeční akce na začátku těhotenství. Co popisuje autorka je divný, ale jinak myslím že je to jenom otázka zvyku. 🙂

priefi
5. črc 2019

@andrea2016 vsak ja s tim nesouhladim taky, ale vim, ze to tak je 😉

travnulee
5. črc 2019

@andrea2016 mně to s tim utz nepřijde, dělala první pro potvrzení těhotenství, pak už jen poslechla srdíčko, našla vždy hned, dokonce poznala i polohu po hmatu, utz pouze, když byl problém, jinak dva screeningove na klinice, přijde mi lepší než ho dělat vždy zbytečně, jsou teorie, že ty vlny z utz mimi moc neprospívaji

Sem začni psát odpověď...

Odešli