Jak dlouho před porodem se registrovat v porodnici?

jarai
5. kvě 2015

Jak dlouho před porodem se registrovat k porodu v porodnici?

hedvizinka
5. kvě 2015

Ahoj,záleží na porodnici. Treba v podoli musíš uz ve 13tt,ale kamoska rodila na Mělníku a tam stačilo do 30tt..

ludul
5. kvě 2015

na Bulovce je registrace ve 14 tt, ale zkus tam zavolat, pokud by měli na tvůj termín volno, vezmou tě 🙂

melis7
5. kvě 2015

@jarai To zalezi,kde budes rodit.U nas v HK se neregistruje vubec.Prijdes az k porodu.Jen pokud prenasis,tak te poslou do rizikovky v nemocnici.Pokud neprenasis nemusis tam vubec.Prijdes k porodu a je to.

karol84
6. kvě 2015

@hedvizinka v podoli se neregistruje ve 13tt, ale od 14+0

betelgeuzz
6. kvě 2015

Jak která porodnice. Já jela 2x do Zlína až rodit, teda když nepočítám prohlídku porodnice před první porodem, ale to byla jen moje iniciativa. co vím, tak ve většině porodnic se neregistruje.

hedvizinka
12. kvě 2015

@karol84 tak to možná změnili,já se musela registrovat 13+0, a to bylo poslední volné místo 😳..

karol84
12. kvě 2015

@hedvizinka registrovama jsem se celkem nedavno a pred 5 lety a ted i tehdy to bylo od 14+0

hedvizinka
16. kvě 2015

@karol84 je to mozny..a koneckoncu-je to jedno 😉 lepsi byt ve střehu o neco dřív 🙂

partyzanka91
16. kvě 2015

ahoj v Pražských porodnicích musíš 14+0, ale kámošky z Liberece se třeba registrovali až měsíc před porodem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru