Jak dlouho se tělo připravovalo před porodem?

mami29
9. srp 2011

Holky jak dlouho jste chodili od dr s tim ze se to pomalu rozjizdi nez jste porodili.
Ja ted ve 38tt pry jeste vubec pripravena nejsem. Muze se to behem par dni zmenit?
Poslicky mam jak blazen, piju malinik, zacala jsem s pupalkou, sexik taky je.

mamkamarketa
9. srp 2011

tak ja lezela na rizikovych tehotenstvi. v 10rano jsem byla na kontrole-maly se nikam nechystal a odpoledni monitor to povrdil. o nekolik hodin pozdeji zacaly pravidelny kontrakce a po 12h pravidelnych kontrakci odesla hlenova zatka a o dalsich nekolik hodin pozdeji si do sveta zakricel muj milacek 😉
zmenit se vsechno muze behem nekolika hodin. ono kdy zacne porod o tom rozhodne mimco

kathuska
9. srp 2011

Koukám, že otázek máš opravdu mnoho 😀
no u mě to bylo asi tak - otevřená na prst od 37 tt a otevřená na prst i 5 hodin před porodem, na poradnách na monitoru žádné kontrakce, před porodem na monitoru žádné kontrakce (ale cítit teda byli sakra dost 😝 ) - na příjmu ve 2 ráno mi tvrdili, že porodím až dopoledne no a za nějaké 4 hodiny se šlo na věc . Takže asi tak 😉 prostě, tělo se může připravovat, ale taky nemusí a pak najednou šup a je to 🙂

jo a poslíčky, ty jsem měla snad už 2 měsíce dopředu 🙂

romcovaklarka
9. srp 2011

Může se to změnit i během pár hodin, nezoufej 🙂 Mně týden před porodem říkali v poradně, že se nic nechystá, poslíčky jsem nikdy neměla, ani jiný příznaky - - a týden na to jsem přijela do další poradny - na monitoru mi říkala sestřička, že to jsou poslíčky, pak mě vyšetřila MUDr. a byla jsem na 4,5cm 😀 a večer byl malej na světě 😵

elvira
10. srp 2011

V pondělí jsem byla v poradně - ani ťuk, nic se nechystalo, byla jsem 39+5? - úplně přesně to už nevím - a v pátek jsem měla jít na kontrolu do porodky.
Ta se už nekonala - od půlnoci z pondělí na úterý jsem měla kontrakce, odešla zátka a v úterý před půl 3 byl malý na světě.
Takže klidně ze dne na den může být všechno jinak. 🙂

coxa
10. srp 2011

Já se ani v jednom případě na porod nechystala, nebdobytná pevnost a u obou kluků se mi to změnilo během 24 hodin - kontrola - zavřená na sto západů a za 24 hodin začali kontrakce, odešla hlenová zátka a za dalších 20 byli kluci na světě. 🙂

smardik
10. srp 2011

může se to změnit strašně rychle, já byla u prvního ve čtvrtek v porodnici a zavřená, na porod to vůbec nevypadalo a prý že budu přenášet a v sobotu v poledne se nám malý narodil 🙂. fakt jsem byla zavřená, žádné poslíčky, pila jsem pravidelně maliník

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru